Reklama

Větší zadek

J-26 (Pá, 25. 8. 2006 - 08:08)

Moje přítelkyně z Thajska se pořád ptá proč jsou češky, resp. bělošky tak velký a mají velkou prdel a jestli se to tady chapům doopravdy líbí :-) Tak říkám, že asi jo. No jinej kraj jinej mrav a vkus. Já radši malý, drobný holky s malým kulatým zadečkem a malýma prsama :-) Ale to je věc vkusu. Když má člověk někoho doopravdy rád tak je mu to stejně jedno...a posuzovat člověka podle prdele je blbost...

Hanka (Pá, 25. 8. 2006 - 07:08)

Jsem hubenější postavy, ale zadek mám větší a prsa spíš menší, prostě taková nesouměrnost, naštěstí je manžel "dolňák", prsa ho ani tak nerajcují, ale o té mojí prdelce říká, že ho fascinuje, a to jsme spolu přes dvacet let, taky mně po ní soustavně zlehka plácá, když jde kolem, a při sexu si s ní nemůže dostatečně vyhrát. I za tohle ho mám moc ráda. :-))

xxcd (Čt, 24. 8. 2006 - 22:08)

Větší zadeček je k umačkání !!! :) Nejde ani tak o velikost, ale o křivky !!! :)

Magdaléna (Čt, 24. 8. 2006 - 22:08)

No co se týká velkých prsou,není co závidět.Aspoň zadek velký nemám,ale přesto mě manžel přes něho pleská,kdykoliv kolem něho projdu i 20krát denně.Už mě to někdy štve,ale o tvrdí,že by to nepřežil.Když tak nad tím přemýšlím,tak se divím,že ho to po 14 letech manželství ještě baví.

Ninka (Čt, 24. 8. 2006 - 18:08)

Jsi blázen! ja mám přes boky taky 92cm, meřím 161, ale prsa mám zase o dooost menčší než ty avenku se pohybuju.-) myslím,že tvá postava je ok, moje taky enní hrozná a ty máš aspoň ještě prsa, zavidím.-)

Roman (Pá, 18. 11. 2005 - 16:11)

Mončo, co blbneš? Vždyť máš úplně normální míry, naopak si myslim, že je máš hezký. Neznam nic antisexuálnějšího, než je malej zadek...

Petr (Pá, 30. 9. 2005 - 21:09)

SOUHLAS ! Vychrtly holky ( ze jich dneska je ) - rikame jim "anorekticky" jsou fakt nechutny kostlivci. Holka musi bejt AKORAT. Peknej kulatej a pevnej zadek, na prsou zase tak moc nezalezi ( vetsi, mensi ) to je vono !

Jitka (Ne, 8. 5. 2005 - 13:05)

Holka, co baznis, vzdyt mas pekne miry!!! Ja tyhle mindraky taky mivala, taky obcas zaslechnu neco o velkem zadku, ale moc dobre vim, ze vetsina tech chlapu, kteri se mi za tohle smejou, by dali kdo vi co za to, kdyby si do toho zadku mohli placnout nebo me po nem hladit. Ver, ze jen opravdu male casti chlapu se libi ty vesaky na saty, ktere si rikaji "modelky". Krom toho jsme Slovanky!!! Tak navlikni tesne dziny a utikej na verejnost predvest, jak krasnou mas postavicku!

Josef (St, 4. 5. 2005 - 10:05)

A ja myslel ze kluci maji mit malej zadek a ne holky, ne ? :) Pekny prirozeny zensky pozadi je nahodou moc fajn, jde krasne hladit, jde do nej stipat, kousat, placnout ;), jde se k nemu tulit :) Jo je asi jasny ze ja sem zamerenej na pozadi daleko vic nez treba na prsa, i kdyz s tema se da taky uzit legrace :). Pokud nemas zadek vytvarovanej podle zidle, nebo nevazi mnoho tun, tak si nedelej starosti. Urcite nejsem sam kterymu se holka s peknym pozadim ( ne 2 kminky to neni peknej zadek, to je uchylarna z casopisu ala elle atd :) libi. Me spis dela starosti jak moc holek se snazi aby jim byly videt kosti :(

kgb (St, 4. 5. 2005 - 07:05)

Většině chlapců se velký zadek u holky líbí a takovou holku upřednostňují. Na jedné straně řeknou "velká prdel", na druhé straně by se zbláznili, když takovou holku vidí a otáčejí se za ní. Proto ber svůj velký zadek jako přednost a buď na něj pyšná.

monika (Út, 3. 5. 2005 - 09:05)

Ahoj, ja mam podobny problém. drív jseb byvala hubenejsi ale ted mi zedek celkem narostl. Jenze kdyz se kolem sebe podivas, velkej zadek ma kde kdo. Nedelej si z toho hlavu (vim ze to nekdy nejde) bud v pohode. dej se na nejaky sport,najdes kamarady a jeste treba zhubnes. Blbejch kecu se snazim nevsimat.:-)

Monča (Pá, 29. 4. 2005 - 14:04)

Ahoj, mám větší zadek (přes boky 94 cm na 160 cm výšky (!!), pas 65 a prsa 92) a stydím se chodit venku. Teď, když se oteplilo, se stydím nosit i obyčejné džíny, když nemám nic přes zadek, trika mám většinou do pasu nebo do poloviny zadku. Úplně cítím, jak se ta moje p*del za mnou valí a jak na mě každý civí a směje se mi :-(

F kajzr (Po, 21. 2. 2022 - 02:02)

Za tohle se nemůžeš stydět lidí co se ti smějí jsou jen hlupáci je spousta kluků třeba i já osobě kterým se takové holky líbí já mám zase třeba nadváhu a mám břicho jak nějaký 40 lety otec od 3 děti a taky si mě lidí smějí např na koupališti nebo tak ale musím se name vykašlat jak jsem psal jsou to hlupáci co si utahují že vzhledu člověka ? Ať se podívají do zrcadla

Reklama

Přidat komentář