Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

uz (Čt, 14. 7. 2011 - 18:07)

vujvfuvjkhcjvjv

Andrea (Čt, 14. 7. 2011 - 13:07)

Plamínek v telce skončil.

ctitel-jehovy (Čt, 14. 7. 2011 - 10:07)

RADUJTE SE Z BEZPEČÍ S JEHOVOVÝMI CTITELI

Jehova nám opatřuje duchovní pokrm, oděv a přístřeší, i když žijeme v nedokonalých podmínkách. Abychom mohli mít prospěch z doslovného ráje, musíme samozřejmě počkat na slíbený Boží nový svět. Ale lidé, kteří patří k Jehovově organizaci, se už v dnešní době těší z bezpečí v duchovním ráji. Ezekiel o nich předpověděl: "Skutečně budou bydlet v bezpečí a nikdo jim nezpůsobí chvění." (Ezekiel 34:28; Žalm 4:8) Můžeme být opravdu vděční, že v duchovním ohledu se o nás Jehova láskyplně stará prostřednictvím svého Slova a své organizace. Připojte se k Jehovovým ctitelům. Neváhejte s tím ze strachu, co si o vás snad pomyslí přátelé nebo příbuzní, že přijímáte poznání Boha. Proto, že jste spojeni se svědky Jehovovými a účastníte se shromáždění v sále Království, vás někteří možná odsoudí. Ale Bůh vám bohatě vynahradí všechno, co obětujete, abyste ho mohli uctívat. (Malachiáš 3:10) Kromě toho Ježíš řekl: "Nikdo neopustil dům ani bratry ani sestry ani matku ani otce ani děti ani pole kvůli mně a kvůli dobré zprávě, aby nyní, v tomto časovém období nedostal stonásobně domů a bratrů a sester a matek a dětí a polí s pronásledováními, a v budoucím systému věcí věčný život." (Marek 10:29,30) Ano, ať jste zanechali nebo musíte snášet cokoli, uprostřed Božího lidu můžete nalézt nádherné přátelské vztahy a duchovní bezpečí.

M. (Čt, 14. 7. 2011 - 09:07)

Jeste nekdy je plaminek v televizi?

Drápalová (Čt, 14. 7. 2011 - 08:07)

Speciální výplachy klystýrem na bázi řepíku, heřmánku a uriny. Dále každý den na břicho nakapat z vosku pod pupík kolečko a nechat působit. Ještě tam bylo něco, ale já už si to přesně nepamatuju. Jsem ale bez potíží a všechna vyšetření negativní!

Fanoušek (Čt, 14. 7. 2011 - 06:07)

pí Drápalová, co konkrétně jste užívala? Moje matka má jít na operaci na konci září. Má tam nějaké polypy.

Drápalová (Út, 12. 7. 2011 - 19:07)

Pan Plamínek mi pomohl vyhnout se operaci tlustého střeva a díky jeho receptuře jsem po měsíci a půl na tom tak, že kolonoskopie ukázala pouze drobnou jizvu po tkáňové změně. Moc a moc díky a doporučuji jej všem, co mají problémy nejen se zdravím

jao (Po, 11. 7. 2011 - 19:07)

jako tobě,že?

Mary (Pá, 8. 7. 2011 - 13:07)

neupírá. Parazitovat na...Když zmiňuješ parazitování na lidech, myslím,žes trochu ujel: nejlíp se to daří spoluobčanům s IQ mechu.

Ondra (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Plamínek je můj oblíbenec. Dělá super humor a je boží.

Lenka (Čt, 7. 7. 2011 - 15:07)

Aha! Tak moc děkuji za profesionální vysvětlení...

Plamínkovi inte (Čt, 7. 7. 2011 - 15:07)

neupírá. Parazitovat na lidech znamená, že musí mít nad nimi nejméně o třídu navrch. Což, pravda, mnoho neznamená. :-D
Šašek nemusí být hloupý. Ale publikum, které za šaškárnou hledá něco víc, už pravděpodobně hloupé bude :-D

Lenka (Čt, 7. 7. 2011 - 13:07)

Jen blb bude Plamínka považovat za šaška. Kéž by bylo více takových "šašků".
Potom by takoví jako jsi ty neměli šanci. Příliš si o sobě myslíš, že jsi normální ale normální budeš až tehdy, až pochopíš, co je v životě důležité a moudré.
Rozhodně ne prachy a chovat se podle určité role. Já Plamínka osobně neznám, ale četla jsem jeho poslední knihu a byla na jeho vystoupení. Proč má tento člověk nabitý sál a vyprodáno? Proč mu tleskáme ve stoje napříč sociálnímu postavení, vzdělání a věku a je nám s ním dobře? Protože je lidsky čistý a rozumí našim duším..
Kdo neumí mít úctu k osobnostem, sám se v životě bude jen plahočit v bludném kruhu požitkářství, závisti a netolerantnosti.

chacha (Čt, 7. 7. 2011 - 13:07)

Skutečný inteligent pod prapory šaška pochodovat nebude - jen blb ...

Jana, Jilemnice (Čt, 7. 7. 2011 - 12:07)

Plamínek není žádnej šašek ale skvělej inteligentní člověk, který umí pomáhat. Dej si pár facek.

Učitel z Bechyn (Čt, 7. 7. 2011 - 07:07)

A co učej, vašnosti, že sekaj tolik chyb? :-D
Skutečný inteligent pod prapory šaška pochodovat nebude. :-D Netřeba předstírat vzdělanost, ono se to vždycky provalí.

Markéta (Čt, 7. 7. 2011 - 07:07)

Pokud vím, tak Plamínek se nechce vrátit a bude mít vlastní podobný pořad ale bez 70 kč/min

Terka (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

Plamínek měl být v TV tento týden a zase nic...

DDt. (Pá, 1. 7. 2011 - 08:07)

Plamínku, příjemné prázdniny! Kdy budeš v tv?

Prosím ostatní (Čt, 30. 6. 2011 - 20:06)

to Ti mohu věřit a...tomuto tvorovi neodpovídejte, nereagujte..Nebo zase bude ničit další diskuzi.Už z jedné jsme ho museli dát vyhodit. Celé týdny si je ochoten psát dokola sám se sebou a urážet...Nejspíš mu nestačilo,že byl smazán tam. S takovými tvory nemá cenu polemizovat. Až vymění nick, stejně ho časem každý pozná.

Reklama

Přidat komentář