Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

thomass (Út, 21. 6. 2011 - 23:06)

lidi neblázněte, chcete-li Plamínka ,tak ho navštivte a osobní zkušenost je nade všechny televize.
Já vás chápu, ale tento člověk, jak ho znám je naprosto normální, na nic si nehraje a rozhodně si na vás čas udělá.
A navíc, konzultace u něj vás vyjde daleko levněji než mu volat do TV.
Nalistujte jeho stránky www.brucektarot.cz a tam najdete vše, co potřebujete.

to (Út, 21. 6. 2011 - 19:06)

mi už jednou taky tvrdili a nic.

hm (Út, 21. 6. 2011 - 19:06)

to mu přeju, ale ať se nenechá oblbovat a nechá si to dobře ocenit

Radka (Út, 21. 6. 2011 - 18:06)

Poslední informace z TV Eza je, že se Vlastík na obrazovku vrátí velmi brzy, ale že nemají rozpis vysílacích dnů aktuálně u sebe.
Tak jsem ráda. Konečně dostali rozum a pochopili, že je špatné se zbavovat nejlepších věštců.

De--k (Út, 21. 6. 2011 - 18:06)

To jsi tam mohla dát třeba ještě Jana Pavla nebo Lauru, či Alenu Pastelku. Na ty se taky moc dívat nedá. Docela se mi zamnlouvá Kranti, ikdyž nyní už je taková bez nápadu.

Táňa (Út, 21. 6. 2011 - 17:06)

Připojuji se do diskuze, i já jsem Vlastíka požádala o radu a on mi nastínil vývoj a na co si mám dát pozor. Jsou to již dva roky a vše se plní, jak řekl.
Proto i já budu bojovat za jeho návrat na obrazovku, protože byl a je nejlepší. Z rozhovoru pro média vím, že on chtěl jen rovnocenné podmínky s ostatními a ty by měl dostat, protože kdo už proboha jiný???
Stanley s kostrčema? Ufňukaná Annie nebo rádoby líbivý Aleš?

Lenka pro Gitu (Út, 21. 6. 2011 - 09:06)

Ale postavili, přečtěte si...Dáš sem Gito prosím tip,kde to je napsaný,že se za něj postavili ostatní kolegové. Děkuji

Tygr (Út, 21. 6. 2011 - 08:06)

Mám radost,pochopila.

a (Út, 21. 6. 2011 - 08:06)

slušný člověk o pomoc nežádá..snažím se být hodně samostatná, ale když potřebuji nutně pomoc, požádám a poprosím a ještě se mi nestalo, že by se nesnažil mi nikdo pomoc a samozřejmě já jim na oplátku. Jinak se neotravujeme, protože máme každý svých starostí dost.

Tygr (Út, 21. 6. 2011 - 08:06)

Od té doby ,co Adam a Eva snědli jablko poznání a byli vyhnáni z ráje se věta ,,vždycky jde o peníze,, stala součástí i světové Karmy.Zpočátku se používal výměnný obchod,později směna za peníze. Láska k penězům byla vždy nazývána ,,kořeny zla,,.

x (Út, 21. 6. 2011 - 08:06)

kde žijete? A co svobodná...Slušný člověk o pomoc nežádá a vědoucí člověk už vůbec ne! Jako malé děti? Ale proberte se, lidi často chtěji pouze vědět, kterou cestou se dát. Nebo jsou zvědaví. To není berlička, ani neschopnost žítí.
Osobně jsem požádala o radu dvakrát za posledních 5 let. Poprvé jsem u telefonu šílela, jak neschopná byla "kartářka". Řešila můj neštastný život,který je a byl v té době pohodový. Jen jsem chtěla vědět ze zvědavosti, jestli budu mít partnerský vztah..atd.Blábolila o tom,jak se mi vrátí za pár týdnů manžel..kterého bych já zpět nikdy nechtěla..To mně poučilo, zasmála jsem se sama sobě. Letos zkraje roku jsem řešila/dosud řeším/ veliký problém.Právně finanční..Napadlo mně opět zavolat, když jsem zrovna zahlédla Vlastíka-toho jsem do té chvíle neznala. Předpověděl mi úspěch a poradil, jak dál. Zajimavé je, že část se už splnila a také to,že on hned poznal,že jsem vyrovnaná a pohodová..Nemluvil se mnou jako s blbkou. Ta původní-první "kartářka" má sama životní problémy.Jak může nevyrovnaný člověk chtít pomáhat,když sám sebe nezvládne. Kdyby "a" bylo v mé situaci,asi by se zhroutilo a já se držím déle než rok, problém řeším a život si ničit nedávám. Požádat o radu nešlo nikoho jiného,než věštce. V tomto mi neporadil ani právník. Není to žádná berlička!

a (Út, 21. 6. 2011 - 07:06)

Tak to je sice dobře, že...kde žijete? A co svobodná volba jedince? Je třeba respektovat jeho rozhodnutí. Proč pomáhat tam, kde o to druhý nežádá. Jste jak malé děti, kterým se vzala hračka. už chápu některé, proč hledají kartáře, věštce apd. nevíte si rady se životem a tak hledáte berličky. Udělej to a tamto

H (Út, 21. 6. 2011 - 07:06)

Tak to je sice dobře, že mluví v jeho prospěch, jenže to je málo. Kdyby všichni řekli, že zkončí spolu s ním,asi bychom se tu za něj už brát nemuseli.Něco jiného je podporovat slovy a něco jiného skutky. Jenže je vidět, že peníze vyhrály. Ono psát na diskuzích je fajn,ale pro klienty. Aktéři eza by měli umět víc.Asi tomu co hlásají sami moc nevěří.

Ája (Út, 21. 6. 2011 - 06:06)

... já taky!

Gita (Út, 21. 6. 2011 - 06:06)

Ale postavili, přečtěte si jiné diskuze a ohlasy. Třeba Marcelka, Renata, Petra, Markéta, Annie,...
Včetně mnoha netelevizních kolegů-Martha K., Šamanky atd.

H (Po, 20. 6. 2011 - 21:06)

Mně je jen divné, že jeho "výborní" kolegové z eza, se za něj nepostavili..Počítala jsem s tím, že tací lidé jsou solidární. Taky se ted na ostatní nedívám..
Oni se dočkají.

Anna a Miloš (Po, 20. 6. 2011 - 21:06)

Zajímavý nápad, jestli je Plamínek normální, tak se určitě nebude vracet tam, kde si ho nevážili a vezme jiné nabídky. My taky chceme, aby se vrátil na obrazovku, ale nemusí to být za každou cenu ezo. Tohle by mu sedělo více. Dotáhněte ten projekt do zdárného konce! Děkujeme i za ostatní.

Kluci (Ne, 19. 6. 2011 - 08:06)

Náš klub nabídne Plamínkovi zajímavý projekt na pořad o ezoterice ve spolupráci s jednou komerční TV. Jsme zvědavi,co tomu řekne. Vlastíku, pokud jsi na této diskusi, budeme rádi, když budeme mít tvou podporu a spolupráci. Oslovíme tě do konce června, samozřejmě ne přes diskuse.

Tygr (So, 18. 6. 2011 - 19:06)

já tě žeru, udělej mi to!Že by další spolužák? Co mi jsme tomu Richardovi provedli? No to musela být bomba...

kairi (So, 18. 6. 2011 - 18:06)

já tě žeru, udělej mi to!

Reklama

Přidat komentář