Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Leny (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

Ezo nezklamalo jsem to zkusila ještě jednou a byla jsem 15 v pořadí.

samsara (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

vy delate jako by umrel. pritom jen odesel z televize...

Leny (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

Tak mě nepřepojili zeptají se na dotaz každopádně operátorka mi říkala,že neví jaký je program,ale že určitě pan Plamínek bude. Tak zkuste se ještě někdo dovolat.Díky

Tygr (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

Čučím na to.

Leny (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

od 12 h.

a (Pá, 17. 6. 2011 - 11:06)

Přímííí přenos!!!v ko...ko... kolik to je?

Tygr (Pá, 17. 6. 2011 - 11:06)

Přímííí přenos!!!

Leny (Pá, 17. 6. 2011 - 11:06)

Holky kdo má služebák tak budu ráda když se přidáte! víte jaké to je se dovolat,ale zkusím to.

Samanky (Pá, 17. 6. 2011 - 10:06)

Bezva!!!

jája (Pá, 17. 6. 2011 - 10:06)

co takhle zavolat paní...zavolej,budu se dívat.Košanka je tam asi dnes naposledy vpoledne.Já bych tu odvahu neměla,ale je to bezva nápad

Leny (Pá, 17. 6. 2011 - 09:06)

Já myslím,že by se pan Plamínek chtěl vrátit,ale dost ho odrovnalo to chování.

Leny (Pá, 17. 6. 2011 - 09:06)

co takhle zavolat paní Košanové do eza at nám předpoví kdy se vrátí pan Plamínek? to by asi koukali ne?

Pavlína (Pá, 17. 6. 2011 - 08:06)

Ten rozhovor je zajímavý. Děkuji za něj, ikdyž na mne z něj působí smutek a bezmocnost.Plamínek je unavenej a znechucenej, i když říká že ne. Vnímám pod povrch řeči, ale podzim už bude pro Plamínka novou etapou života s větší radostí a pohodou.

Tygr (Pá, 17. 6. 2011 - 08:06)

Vlastíku,nová žačka jo. No nevím co by tomu řekl Páter Knox,ale i briácká policie hledala Tygra a našla jenom plyšovou hračku.

Marta (Pá, 17. 6. 2011 - 07:06)

Udělala jsem s Plamínkem včera krátký rozhovor po telefonu,posuďte sami:
Já: pane Plamínku, jak se Vám žije bez eza a co nyní děláte?
P: Dělám si svou práci, připravuji nové projekty a zvažuji nové nabídky. Bez televize se mi žije stejně jako s ní. Dělám svou práci a snažím se lidem pomáhat.
Já: Odešel jste z eza sám?
P: Ano bylo to moje rozhodnutí v situaci,kdy jsem opakovaně žádal stejné finanční ohodnocení jako ostatní TOP věštci. Neuspěl jsem, dostali to jiní a proto jsem odešel. Osud mi měl ukázat, že tohle není moje cesta, proto ty překážky. Nejsem zatrpklý a ezo mi dalo velkou zkušenost. Mrzí mne pouze, že jsem byl vyškrtnut z týmu, aniž by mi kdokoliv cokoliv oznámil. To je neslušné.
Já:Víte,že vás mnozí chtějí, abyste se vrátil zpět?
P:Dostávám mnoho takových mailů a telefonátů a za všechny jsem velmi vděčný a děkuji.
Já:A vrátíte se tedy?
P:Já to vnímám jako uzavřenou kapitolu, nevím co by muselo nastat, abych uvažoval o návratu. Nikdo mi to ani nenabídl, takže uzavřená kapitola.
Já:A vaše nejbližší plány?
P:Chci si přes léto hlavně odpočinout v přírodě a na chatě na Plamínku. Nabídka na pilotní projekt pro jinou televizi je momentálně aktuální,uvidíme jak ho natočíme. Měl bych tam působit jako moderátor a zvát si hosty na střídačku s jednou velmi schopnou moji žačkou. Ale to je hudba budoucnosti. Teď chci hlavně mít přes léto klid. Co bude dál je otevřené.

OtrX (Pá, 17. 6. 2011 - 06:06)

Vlastík a dobrej kůň? Po čertech kurva velmi špičkovej kůň!
Jsem z něj totálně mimo. Zebra je vodvaz jako stehno. Byl jsem na jeho koncertě, prostě špičkovej týpek! Nepudu kvůli němu do ulic, ale chci ho zpátky na obrazovku.
Štěnéééééééééé!!!!!!!

Renata (Čt, 16. 6. 2011 - 23:06)

I já jsem velmi blízko intervenovala za zachování Vlastíka na TV, marně. Jako pštrosi se vyhýbají konkrétní odpovědi, ale je vidět, že jim jeho popularita vadí a že si taky uvědomují, že ztratili velmi dobrého koně. Ani já si tohle líbit nenechám.

Leny (Čt, 16. 6. 2011 - 19:06)

Tato diskuze mne začíná...určitě velká pravda a myslím,že vytrváme. Myslím,že všichni kdo s ním mají zkušenost tak určitě lidem moc pomohl tak ted pomůžeme my jemu.

ojetina (Čt, 16. 6. 2011 - 19:06)

Tato diskuze mne začíná zajímat. Ač velmi zřídka podobné servry navštěvuji,
je pro mne málo pochopitelné, proč se Plamínek tak výrazně probírá a vyvolává takové reakce.
Je totiž řada profesionálních lidí,
zabývající se ezoterikou.
které oslovují svou kvalitou mnoho klientů a takové davové reakce nevyvolávají.
Plamínek totiž ukázal něco nového- přiblížil ezoteriku běžnému člověku a svými meditačními popěvky dokázal pobavit mnoho diváků.
Proto takové ohlasy a tlaky, aby se vrátil.
Nepochybuji,
že se jedná o velmi kvalitního odborníka,
což mnozí vycítili a tak jej chtějí zpět.
Jenže vážení-podobné výkřiky v diskuzi vám plamínka nepřivedou.Je třeba jednat a podpořit jej u vedení TV Barrandov a ředitelství eza. Pokud se nikdo neozývá,
znamená to jediné- vytrvejte. Já osobně jsem jednal s paní Provazníkovou ,zástupkyní Barrandova- vyjádřila se,že o tomto problému ví a že je to v jednání. Na námitku,
že již mnoho týdnů jen pokrčila rameny.

Indiggo (Čt, 16. 6. 2011 - 18:06)

Plamínek má mnoho klientů z řad umělců a bohatých lidí. Nevěřím, že by důvod byl to, že odmítal radit "vyšší sortě".

Reklama

Přidat komentář