Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Leny pro Zdenu (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

tak bohužel tak to není,ale nechci to tady rozepisovat,aby se to neobrátilo proti němu. Každopádně je vděčný za všechny lidi co ho podporujou!

zdenka (Čt, 16. 6. 2011 - 11:06)

Neboj jsem v kontaktu s panem... a co si o tom myslí? Pokud jsem jej sledovala v telce tak byl nekonfliktní a nad věcí a dokázal pobavit a poradit. A hlavně dokázal si zachovat tvář a odešel v situaci, kdy mohl těžit ze své popularity. To je výraz silné osobnosti.
Nedomnívám se,že by zatrpknul na své kritiky a na ezo, spíše se tím nechce zabývat a je to pro něj uzavřená kapitola, ale třeba se mýlím.

Leny pro Zdenu (Čt, 16. 6. 2011 - 11:06)

zeptejte se přímo...Neboj jsem v kontaktu s panem Plamínkem a vím co si o tom myslí. Každopádně je lepší,aby na tyto diskuze nechodil,protože sem píše hodně blbů co jen urážej.

zdenka (Čt, 16. 6. 2011 - 11:06)

zeptejte se přímo Plamínka, co si o tom myslí. To zatím nikoho nenapadlo. Já ho osobně znám a žádala jsem ho, aby se v diskusi na tomto jeho fan clubu vyjádřil, ale on nechtěl. Prý se vyjádřil kdysi na kartářích a sklidil opovržení a kritiku. Jeho tel. je známý 603 544 715, lze ho najít na jeho webovkách včetně mailu. Bylo by možná vhodné, kdyby něco napsal do diskuze.

Leny (Čt, 16. 6. 2011 - 09:06)

Přidávám se! Benešov.Holky máte pravdu. Ted už jsem se vytočila a zavolala na tu linku 272018179,kde se dušujou,že na naše vzkazy odpoví hned jak bude možné a jako nic? tak ať pošlou kontakt,kde se k tomu opravdu někdo vyjádří. Fakt mě točí.Jak to udělal ten Stanly to by mě fakt zajímalo tak oblíbený nebyl a všichni jsme věděli,že máme chaldýmii,málo vitamínu a naraženou kostrč.

Kateřina (Čt, 16. 6. 2011 - 08:06)

Přidávám se! Benešov.

Jana plzeň (Čt, 16. 6. 2011 - 08:06)

Sama také sleduji, jak se vše vyřeší a zda někdo do diskuze napíše, co mu z eza odpověděli.
Já jsem napsala na podporu Vlastíka Plamínka podnět okamžitě a vím o dalších třech kamarádkách, co se ozvaly také.
Nikdo nedostal odpověď- je možné, že napíšu znova a sdělím jim velmi důrazně, co si o nich myslím.
Nejsme žádný póvl, aby nás mohli takto ignorovat, když žijí z našich provolaných nemalých peněz. Proto vyzývám- přidejte se taky!

hm (Čt, 16. 6. 2011 - 07:06)

ikdyž Plamínka nijak nežeru, napsala jsem dotaz do eza, Sidovskému a na barrandov proč odešel. Reagoval jen Barrandov s tím, že to předali k řešení kompetentním.
To mne sere, i já se domnívám, že těch lidí co píšou jsou možná nejen desítky dle face booku.
Budu dělat jediné - budu psát dál a zmobilizuju další. Možná by nebylo od věci dát tip jiným televizím nebo novinářům. Ti by třeba v zájmu konkurence se dopídili více (Blesk, Kroupa apod.)
Tady už nejde o nějakýho Plamínka, ale o nás.

xxl (St, 15. 6. 2011 - 23:06)

Velmi dobrý postřeh! Jako jedna z kolegyň vím, jak to tam chodí. A vím také, že kromě Plamínka ostatní špičkoví věštci měli výrazně vyšší ohodnocení a on odešel až tehdy, když po opakované žádosti o stejný finanční kredit neuspěl.
Je to ostuda protože Plamínek měl a má podporu nejen řady nás kolegů, ale i veřejnosti.
Asi bude problém v tom,že neléčil rodinu majitele firmy apod. na rozdíl od jiných...

Blanka (St, 15. 6. 2011 - 18:06)

Když se Stanley zmínil o koulích a byl vyhozen z Eza, tak se za měsíc vrátil prý na základě poptávky diváků. Když Plamínek odešel a poptávka po něm je obrovská- viz diskuze zde i na jiných webech a fb- s tím, že snnad už ne stovky ale daleko více lidí jej chtějí zpět, tak Ezo a spol dělají mrtvé brouky a neodpovídají. čem je Plamínek horší než Stanley? Minimálně jsou oba stejně kvalitní.
Asi tady někdo příliš lže. To nemusely být davy ale spíše známosti na příslušných místech...

Leny (St, 15. 6. 2011 - 09:06)

Tak jsem psala ohledně...nápodobně. Taky jsem tam psala a i jsem tam nechala namluvený vzkaz http://cz.ezo.tv/main/content?cid=support a nic. A pan Sidovský taky nereaguje.

Jiřka (St, 15. 6. 2011 - 09:06)

Odešli všichni dobří,zůstala jen Marcela ne?Ta už je 2týden??!!!To už všichni opustili EZO?Nebo co?

Dekameron (St, 15. 6. 2011 - 09:06)

Tak jsem psala ohledně Plamínka do Eza dvakrát a ani jednou se neozvali.
Myslím si, že jsou to velice neseriózní firma, ale Plamínka budu podporovat dál.

Helena (So, 11. 6. 2011 - 19:06)

právě se po e-mailech...Je to dobré varování,lidi se dnes baví dost uboze.Ale tvoje kamarádka je tedy asi pořádně hloupá.Platit za odvirování?? Jsem věk 50+ a léta chodím na net. Takže počítač spustit v nouzovém režimu spolu s antivirem, viry najít a odmazat-to jen zkušení, vyléčit-nezkušení, zavřít do truhly...A netrvá to ani hodinu.Naučila jsem se to studováním počítačů na netu jen tak pro potřebu. Vše si lze "vygooglovat" ;-)

Tygr (So, 11. 6. 2011 - 13:06)

Možná ani nestojíš.Nesměj se. Nicméně účastník řízení,děkuje.

Deny (So, 11. 6. 2011 - 10:06)

právě se po e-mailech rozesílá -,,věštkyně " hledá 12 žen,aby jim vyvěštila zdarma. Buďte opatrní-kdo ten mejl dostanete- je v něm ukrytý vir.Moje kamarádka si ten mejlík otevřela a pc putovalo do opravy.!

Tygr (So, 11. 6. 2011 - 10:06)

taktak, chyby se dělali,...Nečumím. Stojím na trochu jiné straně.

Leny (So, 11. 6. 2011 - 09:06)

ahojky všem kdo psali do Eza nebo někam ohledně pana Plamínka ozval se vám někdo???

Tygře, (So, 11. 6. 2011 - 09:06)

Někdy je lepší se v...taktak, chyby se dělali, abysme se z nich poučili. Ještě to pochopím při terapii, ale od kartářů apd..nuda a brala bych to jako snahu o ukázku vlastní dokonalosti pánů věštců:"co? čumíš, co všechno vím,i to,co sám o sobě nevíš."

Tygr (So, 11. 6. 2011 - 08:06)

hlavně ta moje minulost by...Někdy je lepší se v minulosti nebabrat.Vyléčíš jeden blok a vypluje na povrch další,možná ještě horší.

Reklama

Přidat komentář