Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

2244 (Čt, 26. 5. 2011 - 06:05)

Plamínku, vrať se do TV! byljsi nejlepší bavič, kam se na tebe hrabe Šíp, Novotný nebo Kraus!

Denisa (St, 25. 5. 2011 - 11:05)

Mám lístky! jedu!

dvababy (Út, 24. 5. 2011 - 07:05)

Plamínek v sobotu 18.června od 19 hod v městském KD v Liberci! ještě několik volných míst! Obj. na www.armacentrum@ centrum.cz T 723 432 511

dvababy (Út, 24. 5. 2011 - 07:05)

Plamínek v sobotu 18.června od 19 hod v městském KD v Liberci! ještě několik volných míst! Obj. na www.armacentrum@ centrum.cz T 723 432 511

deek (Po, 23. 5. 2011 - 21:05)

plamínek je borec a je s ním super vodvaz! Žádnej psychouš ale velmi chytrej kolík.

hm (Pá, 20. 5. 2011 - 12:05)

světě nenajdete tolik...Ty si ale potvora! ???

Nikde jinde na (Pá, 20. 5. 2011 - 12:05)

světě nenajdete tolik zábavy jako tady. Kdyby byl na živu Felix Holzmann, žasl by a záviděl :-D
Plamínek je šašek, a je mi buřt, ale argumenty na jeho obranu jsou neuvěřitelné :-D.
Neexistuje nic humornějšího, než příspěvky fanatických plamínkovců. Jen dále, jen důrazněji:-D DO TOHO!

hm (Pá, 20. 5. 2011 - 11:05)

strašně moc vážně :-D. A...no, nezabili byste ho? ?

Plamínkovci, be (Pá, 20. 5. 2011 - 10:05)

strašně moc vážně :-D. A to vám guruuje(!) kašpárek! :-D

hm (Pá, 20. 5. 2011 - 09:05)

rozumím posledním příspěvkům, ale když se Plamínek mlátí bubínkem do hlavy a opravdu komicky začne artikulovat, tak to chce opravdu velkou fantazii, abych v tom hledala vyšší duchovno. To se na ty lidičky-kritiky nemůžete zlobit, že to nevnímají stejně. To přeci, ale neznamená, že jsme vředy.Nemluvím o vulgaritách přízemních lidí, ti běhají po celé doktorce. Přiznejte si, že bez nás kritických hlasů, by tato stránka zela prázdnotou, nebavilo by Vás do nekonečna opakovat chválu. Že někdo vtipkuje na jeho adresu např. D, nemyslím si, že musí zrovna být zlý, špatný člověk. Měli byste vidění, kdo nejde s námi jde proti nám. Černobílý svět, a to není, je pestrobarevný a krásný, když víme, co s ním.

Bobr (Pá, 20. 5. 2011 - 09:05)

Helča to vystihla famózně! Tak to je!Je to proces očisty a netolerantní jedinci budou vylézat na povrch.
Čím více jich bude,tím dříve se nám bude žít lépe.
Nejsem žádný ezoterik, jsem manažer nadnárodní společnosti v Praze a čtením této dikuze se bavím.
Plamínek je špouštěč nových vhledů a metod.
Proto ho nenávidí ti, co mu nesahají ani po kotníky, ale ukazují se jako, že sežrali všechnu moudrost světa.

Kateřina (Pá, 20. 5. 2011 - 09:05)

a komu to...Mně Vlastíkovy věštby vycházejí přesně a to mám zkušenosti s řadou jiných jeho kolegů a kolegyň. Kromě Plamínka žádná jiná věštba nevyšla nikomu tak přesně a spolehlivě. Proto jej doporučuji všem a již roky za jinýma nechodím. Ostatní věštby byly velmi nepřesné, obecné, povrchní a nevěrohodné.

:-D Helčo! Alou (Pá, 20. 5. 2011 - 09:05)

do stínu! Dneska pozitivní energie lásky a boží síly obzvláště pálí!

Helena (Pá, 20. 5. 2011 - 09:05)

tak to je ta reakce, o které jsem psala. Osobní ironie na každého, kdo Plamínka obhajuje. Správně. Ukažte se.

Helenko, (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

už nechoď na sluníčko, ano? :-D

věštby (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

a komu to vychází:
http://tn.nova.cz/sport/fotbal/reprezentace/video-dostanou-se-hokejiste-a-fotbaliste-z-krize-reknou-vam-to-nasi-vestci.html

Helena (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

Já celou diskusi vnímám z duchovního hlediska jako velmi důležitou. Vlastík Plamínek svým konáním udělal velmi dobrého pro očistu naší společnosti. Ta část lidí, která jako vřed působí mezi námi se tímto jeho vlivem také ukázala a projevila.
Díky za kritické a agresivní reakce. To je přesně to ,co je důležité. Aby se polarizovaly ďábelské energie a trasparentně se ukázaly. To je nejlepší očista těch, kteří musí najít cestu víry.
Ezoterikou se zabývám již 40 let a můj názor na Plamínka není důležitý- jen sdělím, že jej chápu, jsem tolerantní k jeho práci a vím, co lidi na něm zbožňují-ne uměleckou kvalitu, ale pozitivní energii, která z něj působí.
Jeho pracovní techniky diagnostiky osoby a laa-ty-knihy života jsou vysoce profesionální a jeho naladění a vhled do informací, uložených v nadvědomí jsou vynikající.
Proto většina lidí jej uznává a proto nízké nevyvynuté bytosti jsou vůči němu agresivní, protože mají strach s působení poziotivní energie lásky a boží síly na ně, což by znamenalo, že oni nemohou dál škodit. V éře Vodnáře je toto přirozené

Hafí (Pá, 20. 5. 2011 - 07:05)

to klesla, ale co to má společného s předchozím příspěvkem, to nechápu.
Proč každého, kdo má kladný názor na Plamínka okamžitě ponižujete a ironizujete?
Když se mi někdo nelíbí, tak ho nevyhledávám nebo si ho v televizi vypnu, ale urážet a ponižovat je pod úroveň.
Jsem umělec (zpěvák-pro většinu z vás dost známý), takže můžete napsat, že úroveŇ umění také poklesla. A to jen proto,že se mi Plamínek líbí.
Nemáte v sobě kus slušnosti.

V posledních dv (Pá, 20. 5. 2011 - 07:05)

letech úroveň našeho školství hodně klesla :-D

Jan Hloušek, Be (Pá, 20. 5. 2011 - 07:05)

Nestačím se divit,kolik nenávisti a zla házíte na člověka,který nikomu neubližuje, jen pomáhá lidem a dokáže je pobavit.
Kdo vám dal právo soudit?
Kdo vám dal právo povyšovat se nad druhé?
Potřebovali byste vy ne malou,ale velkou výchovnou lekci,abyste si dokázali vážit lidských hodnot.
Sami jste zalezlí v dírách a jen parazitujete na druhých a škodíte sobě.

Reklama

Přidat komentář