Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

rozumím tomu do (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

Plamínka má ráda celá...bez plamínka je vaše rodina v prdeli? Tak to je smutné. A co tak postarat se o pohodu sami. Třeba udělat dobrou večeři a jít do kina.To vám musí někdo řídit život?

Holky a kluci (Čt, 19. 5. 2011 - 08:05)

....přidáváme se. Gynmasium Olomouc II, třída III.A! Plamínku zůstaň!!!!!!!!!!!!!!!

Kluci (Čt, 19. 5. 2011 - 07:05)

protestujeme, aby Plamínek odešel z televize! Maturitní třída OA Turnov.

Andrea (Čt, 19. 5. 2011 - 06:05)

Plamínka má ráda celá moje rodina, neboť vnesl k nám pohodu a radost.
Proto je škoda, že nebude pokračovat. Je to jeden z nejlepšch TV věštců.
Je vzorem pro mnoho dalších. Pozdravujeme z Chebu a prosíme- pokračuj!

a copato? (St, 18. 5. 2011 - 23:05)

Kohoutka vyhodili ze smetiště a slepičky smutní? :-D A nenesou?

Hanka (St, 18. 5. 2011 - 23:05)

Ne Plamínek, ale ty by ses měla léčit za své debilní názory!

Alena (St, 18. 5. 2011 - 17:05)

Plamínek je opravdu v EZU nejlepší. Proto je chyba, že nepokračuje. Znám ho osobně jako slušného člověka a tak mu museli asi velmi ukřivdit, když se rozhodl odejít.

Marie (St, 18. 5. 2011 - 13:05)

Myslím, že se vliv Plamínka přeceňuje. Nicméně měl by pokračovat. Alespoň je na co se v tý zreklamovaný telce dívat.Ezo zatím reklama netrhá.

Makro (Út, 17. 5. 2011 - 19:05)

Plamínek je borec! Byl jsem na jeho koncertě v sobotu a to byl nářez! Plnej sál a mnoho lidí venku a ten člověk jen s bubínkem, rumbakoulema a řehtačkou! Ty vole, na jednoho člověka tolik lidí! je hustý! EZO/DC a Domorodec ty neměli chybu! A další vodvazy - ZZZZZebra, Nemocnej a Štěněéééééé!!!
S kámošema připravujeme akci, ať ho vezmou zpátky.

Lenka (Út, 17. 5. 2011 - 19:05)

Tak jsem zvědavá, zda se někdo ozve. Ale myslím,že jim to rychle dojde, když klesne sledovanost a hlavně asi dost klesnou i telefony, jak do studia tak na věšt.pohotovost.Moc dobře vím,že když byl pan Plamínek online tak byl vždy obsazený a podařilo se mi ho sehnat třeba až za týden.

Lenka (Út, 17. 5. 2011 - 19:05)

Tak jsem zvědavá, zda se někdo ozve. Ale myslím,že jim to rychle dojde, když klesne sledovanost a hlavně asi dost klesnou i telefony, jak do studia tak na věšt.pohotovost.Moc dobře vím,že když byl pan Plamínek online tak byl vždy obsazený a podařilo se mi ho sehnat třeba až za týden.

mn. (Út, 17. 5. 2011 - 17:05)

vratte plaminka zpatky..najdi www.ezo.tv

Najeď dolů a odkaz ..napište nám

pak můžeš podpořit Plamínka, aby se vrátil

Dana (Út, 17. 5. 2011 - 17:05)

Na Plamínka se dalo koukat a to byla osobnost, myslím si, že Barrandov odchodem Plamínka ztrácí významného tahouna a baviče, který přitáhl mnoho diváků.
Pokud byli finančně ohodnocení jiní lépe než on, pak je to ostuda a oceňuji jeho odvahu odejít v době, kdy se stal populárním a mohl z toho těžit. Byl skutečně nejlepší.

Prosím (Út, 17. 5. 2011 - 17:05)

vratte plaminka zpatky..

Hanka (Út, 17. 5. 2011 - 17:05)

najdi si www.ezo.tv a sjeď až dolů do rubriky napište nám a tam se obrať se svým podnětem. To se prý dostane přímo k šéfovi, protože Barrandov tenhle pořed nevytváří a nerozhoduje o obsazení účinkujcích. Ptala jsem se na Barrandově v produkci a tam mi poradily.

Lenka pro Hanku (Út, 17. 5. 2011 - 08:05)

Plamínek byl podle mne...Ahoj taky jsem včéra napsala na Barrandov a ve slušnosti se zamysleli. Ten co má nejvíc telefonátu a největší sledovanost,největší obsazenost na věštecké pohotovost a nechají ho odejít. Také jsem slyšela,že ostatní byli finančně lépe ohodnoceni a vůbec nedosahovali Vlastíkových výsledků a kvalit.

Tygr (Út, 17. 5. 2011 - 07:05)

Vlastíku,co Ti ředitel udělal?

Ondr (Út, 17. 5. 2011 - 07:05)

Vrať se Plamenomete!

Ivana (Út, 17. 5. 2011 - 07:05)

Děkuji za odkaz. Určitě napíšu do eza taky.
Mám za to, že odcházejí v naší společnosti vždy buď ti nejhorší, protože na to nemají nebo ti nejlepší, protože jsou trnem v oku ostatním.
Nemám s Plamínkem osobní zkušenost, ale jeho rady byly vždy jednoznačné a při jeho bubnování jsme se pobavili,ale doma to zkoušíme s dětmi a kromě legrace výrazně ubyly u malého záněty v krku a na průduškách a zlepšila se mu koncentrace na učení (2 třída)

Hanka (Út, 17. 5. 2011 - 06:05)

Plamínek byl podle mne největší osobnost pořadu EZO spolu se Stenlym, Stenly byl vyhozen a vrátil se na popud tlaku lidí. Myslím si, že Vlastík odešel sám, poslední týden, pokud jsem na něj měla čas se dívat mi připadal bez energie, jakoby otrávenej,
Píše se v diskusi, že ho za jeho výsledky neohodnotili a jiné ano. To bych odešla taky. Se známou jsme udělali kampaň na podporu Vlastíka, aby se vrátil. Našli jsme si stránky ezo.tv a sjeli až dolu na odkaz napište nám a napsali, aby se vrátil. Je to velká škoda, že se rozhodl odejít.

Reklama

Přidat komentář