Reklama

Výprask vařečkou

Pedro (St, 2. 10. 2019 - 19:10)

Ahoj Peti ..
Já sem si myslel, že to tak dopadne, ale na druhou stranu je dobrý, že to schytal i bratr i když málo na to co udělal ..
Co kamarádka Alča ta je z obliga ??

Petra (Po, 21. 10. 2019 - 21:10)

Tak dnes me tahle kámoška překvapila s tim, když mi napsala, že by ráda zažila výprask jako dostávám já. Já se tomu snažím vyhnout jak můžu a ona naopak jak nedostává doma, tak ji to prý láká. Chtěla by to prý jako malá holka :-D. Ze by si vzala leginy a cvicky na nohy, aby byla jako malá holka. Chce, abych ji dala já na holou takhle oblečené. No nevím, nějak mě to neláká. Dost mě s tim zaskočila..

Janča (Út, 22. 10. 2019 - 07:10)

Tak tohle se mi stalo taky asi v 16 letech. Kámoška věděla, že mi mamka doma dává výprasky na holou. Mnohdy jsem jí ukazovala zadek po výprasku nebo ho prostě viděla v těláku v šatně. Když jsme jednou byly u nás a viděla matčinu rákosku, chtěla ji zkusit. Tak jsem ji vzala, ona sundala džíny a dostala pár na holou :)

Petra (Út, 22. 10. 2019 - 10:10)

Mame to podobně, akorát ona chce, aby to bylo jako když byla malá holka..včera prý dokonce prohrabala věci co její máma po nich schovává a psala, že našla jak boty tak oblečení. Takže teď resi co si sebou na to vezme. Říkala, že by chtěla klasických 25 na holou jak se to říká ale je pravda, že netuší vůbec jake to je dostat ani pár ran rukou natož rákoskou.

Pedro (Út, 22. 10. 2019 - 11:10)

Jasný Peti dej jí oč žádá, ale podle mě fakt netuší do čeho jde:D ..

Petra (Út, 22. 10. 2019 - 14:10)

To opravdu netuší, ikdyz tvrdí že ví.. dnes má přijít kolem třetí, tak uvidím. Psala, že se staví u vietnamce, protože doma nenašla cvicky co chtěla, a že je chce mít na sobě. Já sem taky radši i obuta ale neřeším zda mám platenky nebo holinky, v tu chvíli je to jedno.. Tak uvidím. Psala, že má v batohu nějaký tenisky a holinky, co měla na sobe naposledy na zakladce na škole v přírodě, pro případ, že ty cvičky nesezene..

Pedro (Út, 22. 10. 2019 - 15:10)

Ta bude mít pořádný jelita, když to bude její první takový výprask:D ..

Pedro (Út, 22. 10. 2019 - 15:10)

Tak pak napiš jak to dopadlo .. Sem zvědavej, jestli vydržela těch slibovaných 25 ..

Petra (St, 23. 10. 2019 - 07:10)

Těch 25 nedala, se dalo čekat..dala 18 a měla dost. I tak to byl mazec, zážitek asi pro obě z nás..

Janča (St, 23. 10. 2019 - 08:10)

čím to bylo?

Petra (St, 23. 10. 2019 - 11:10)

Proutkem ze stromu.

Pedro (St, 23. 10. 2019 - 08:10)

Tak to vydržela celkem dost na dobrovolnej a první výprask .. Ono se řekne 25, ale holka neměla šajnu jak to bolí:D a tys ji určitě nešetrila.. Třeba si bude chtít napravit reputaci a brzy zkusí znovu .. A co zadek jak vypadal ?

Petra (St, 23. 10. 2019 - 11:10)

Z počátku sem dávala malé rány, nebyla jsem si jistá. Ale po pár ranách když u každé vyjekla mě to naštvalo a přidala jsem. Ještě jak u toho házela nohama, tak jsem ji udělala to dělávala máma mě, že sem ji stáhla kalhoty s kalhotama až co to šlo, teda k botam teda. A ona pak nemohla tolik házet nohama sem a tam. Jen pořád stahoval zadek po každé ráně. A měla ho pěkně červený nakonec

Pedro (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

Joo to si udělala dobře, začínat mírně a pak přitvrdit. Škoda, že jen do červena. Myslel jsem, ze budou jelita. A coo mate domluvenou nějakou dalsi akci? Nebo to Akce stačilo:D ..?

Petra (St, 23. 10. 2019 - 16:10)

Měla červený šlice a dnes mi psala, že ji to bolí při sezení.

Pedro (St, 23. 10. 2019 - 17:10)

:D no joo co chtěla to má.. Podle mě, až se trošku oklepe, tak to zkusí znova a třeba i vic ..

Petra (St, 23. 10. 2019 - 17:10)

Každopádně to byl pro mě zvláštní zážitek, být na druhé straně a ne jen ta co dostává. Bylo to zas úplně jiné než koukat jak dostává brácha. Večer jsme si psaly a obě jsme z toho měly slušný zážitek. Prý sem ji i rozhodila tim, jak jsme ji stáhla ty kalhoty až k botam, a tak trochu ji s tim znehybnila. Nakonec mi to nedalo a ještě sem ji pleskal rukou přes půlky, když se narovnala ale měla jeste stazene kalhoty. Shodly jsme se na tom, ze nas to obe lehce vrusilo v roztoku tento zazitek.

Janča (Čt, 24. 10. 2019 - 08:10)

No,jak říkám, není špatná dát na prdel, ještě k tomu na holou. Mě to taky bavilo :)

Petra (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

Jo bavilo nás to obe. Už jsme řešili, že to opravdu někdy zopakujeme. Nevěřila bych,že mě dokáže tak v podstatě dráždit holcici holy zadek při výprasku, jak sebou házela a spulila zadek.

Pedro (St, 23. 10. 2019 - 19:10)

Je to rozhodně něco jineho, když si tak pěkně vystřídáš role a když si může Alča říct dost.
Mamina by tě řezat nespočet a tady se zastavilo u 18 místo 25 ..
Dávám tomu týden a akce se bude opakovat:) ..

Reklama

Přidat komentář