Reklama

výprask

Brattie (St, 18. 1. 2012 - 15:01)

Já bych ráda našla učitelku cizího jazyka, která by mě motivovala k učení tělesnými tresty. (Chci učitelku-ženu, protože muži by si od toho slibovali sex.) Dnes se ale každý bojí na žáka jen zvýšit hlas, natož mu nasekat na zadek. Kdyby někdo o někom věděl, uvítám info...

Jirka (So, 14. 1. 2012 - 19:01)

Je mi 17 a dostávám tvrdý...Tvůj otec je bestie, řekni to doktorovi, ve škole ani radši ne!!!
Nenech se, je to týrání!!!
M.K.

jm (So, 14. 1. 2012 - 19:01)

Zdeňku, doufám, že...Ty hajzle, za tohle bys zasloužil seřezat stejně , ale veřejně na náměstí, aby tě vidělo celé město. Že se nestydíš dítě tlouct preventivně!!!!
Hanba Ti, až budeš starej, tvůj syn Tě nechá chcípnout a patří ti to!

vic (Po, 2. 1. 2012 - 13:01)

výprask cikánce
jak je to jednoduché, dnes jsem sbalil na cejlu 16 letou cikánku a za 500 Kč jí dal výprask, souhlasila a dokonce nabízela repete.

Jana (Čt, 17. 11. 2011 - 09:11)

nevím,ale u nás to bylo...U nás to bylo stejně jako u Radky. Mamka na mně a na bráchu měla nachystaný proutek a jak něco hned bylo pár švihanců přes vystrčenej holej zadek a bylo to vyřešený.

radka (Ne, 2. 10. 2011 - 18:10)

nevím,ale u nás to bylo jasné.máti tvrdila, že se snámi nebude nijak párat a sše vyřeší hned a jasně.takže kalhoty dolů, nastavit prdel a už to jelo. lepačka nebo lískovka sešvihala prdel do jelit a blo po problemu. i kdyz u me ne, zadek bolel silene!!:-) jinak rada pokecam [email protected]

Filip (St, 25. 5. 2011 - 15:05)

Občas jezdím ke strejdovi na týden o prázdnin a vždycky tam zlobim. Bydlí na vesnici takže mu pomáham. Lidi se tam znaj a já mu dělám ostudu. Strejda neni přísnej vždy když něco provedu tak aby sousedi viděli že nejsem rozmazlenej tak si sedne na lavičku a tak simbolicky mě naseká, to vůbec nebolí. Jednou jsem z dlouhé chvíle přelejzal plot k sousedům abych se podíval do kůlny. Měl jsem smůlu protože mě viděli a chytili. Přivedli mě domů a řekli to strejdovi. Myslel jsem že mě zase one přes koleno a jenom mi naseká, ale to jsem se mýlil. Strejda se sousedům omluvil a vzal mě domů.Doma mi řekl že co jsem udělal na to se nedá zapomenouta a dal mi vybrat buď zavolá rodičům nebo mě potrestá sám. Byl jsem pr varyantu B. Tak mi řek ať se jdu do mého pokoje vyslíct že si někam musí dovít. Já nevěděl jestli se mám vyslíct úplně nebo ne. Tak jsem si sundal krátké ponožky, pruhované tričko a zelené šortky se kterými když jsem se onul tak mi byly vidět trenýrky Zůstal jsem jenom v černých přiléhavých trenýrkách a čekal v pozoru až přijde strejda. Ten přišel za chvilku v ruce držel rákosku poslal mě do kuchyně. Řekl mi že dostanu výprasky 2 jeden přes trenýrky vařečkou a druhý na holou rákoskou. Sednul si na židli ohnul si mě přes koleno a začal výprask1 na výprask vařečkou jsem byl zviklý ale ne přes trenýrky. Štípalo to víc než přes kraťasy, ale vydržel jsem dostal jsem podstivých pětadvacet. Pak mi strejda poslal umýt nádobí a až to budu mít tak že dostanu výprask 2. Nádobí jsem umyl za chvilku a pak jsem šel do obýváku kde už byla připravená rákoska. Kleknul jsem si na pohovku a uce si dal na opěrku. Strejda mi stáhl trenýrky a naložil pětadvacet na holou. To to štípalo nakonec jsem se rozbrečel. Strejda to dodělal .Pak jsem musel se staženýma trenýrkama až ke kolenům si kleknout do kouta.Druhý den se strejdou va pohodě ale jelita jsem měl na obou půlkách.

Michael (Ne, 22. 5. 2011 - 20:05)

Nabízím možnost objednání výprasku pro Vaší dceru. Bližší informace - http://vyprask.0sites.org/

remen2 (Po, 16. 5. 2011 - 11:05)

Ahoj rada davam na holy zadok...Odkud jsi Petro. Slíbil jsem, že si nechám dát na holý zadek. Uděláš to pro mě?

jirka (Po, 18. 4. 2011 - 20:04)

Ahoj rada davam na holy zadok...rád bych id tebe dostal poradny vyprask na holou at uz prutem nebo rakoskou a cim koliv jinim

ahoj (Ne, 17. 4. 2011 - 16:04)

ahojda

Luboš (Ne, 17. 4. 2011 - 14:04)

na vyprask je nejlepsi tenka...Ale největší paseku udělá lískový prut to se potom nedá ani posadit.

petra (Ne, 17. 4. 2011 - 13:04)

na vyprask je nejlepsi tenka rakoska

Terka (So, 16. 4. 2011 - 11:04)

Já nevím, jestli výprask...Bude mi už skoro 15 a mám to taky tak. Mamka se mně po průšvihu vždy jen zeptá tak jak to vyřešíme zarach(což znamená i zákaz PC a TV) nebo nasekat zadek? Poslední dobou beru vždy druhou variantu. Dostávám vařečkou a často je to úplně na holou. Sice se mi pak druhý den hůř sedí ale je to zas rychle odbytý a s mamkou jsme v pohodě.

Gábina (Pá, 4. 2. 2011 - 20:02)

Milý Karle,

i kdyby to...Já nevím, jestli výprask je týrání, ale já si to nemyslim a neberu to tak. Je mi 13 let a když si mám vybrat trest, tak mi táta dává vybrat - buď 14 dní zaracha a bez telefonu nebo vařečkou 25 na holou. Radši si vždycky vyberu vařečku. Jdeme ke mě do pokoje, taťka si sedne na židli, povíme si, za co je trest a taťka mi řekne, že očekává statečnost, když jsem si to vybrala. Když si stahuju kalhoty, tak mám žaludek až v krku a zadek se mi třese. Když se mu musím ohnout přes kolana, tak se chvěju strachy a běhěm výprasku hlasitě brečím a cukám se, protože to hodně bolí, ale snažím se držet a nestrkat si na zadek ruce a kopat, je to pak rychlý a lepší, než 14 dní zarach. 10 minut bolesti a breku se dá vydržet a není to tak čast.

Jirka (Pá, 4. 2. 2011 - 05:02)

Tak tu čtu jak většina...Já dostával výprasky jen občas - páskem a pěkně bolely, vzpomínám si a le, jak jsem dostal svůj první výprask v 1. třídě vařečkou od mamky. Dostal jsem poznámku - zničil jsem spolužačce penál a museli jsme koupit nový. Taťka byl pracovně mimo domov a mamka si mě vzala, posadila na klína zeptala se, co má se mnou dělat, když jí takhle zlobím a dělám takové maléry a ostudu a nejradši by mi dala na zadek. Bylo mi to líto a styděl jsem se, řekl jsem, ať mi dá na zadek, ale že nevím, jak to na mě bude působit, že s tím nemám zkušenosti, rozesmála se a řekla, že to určitě účinek bude mít. Musel jsem si podat velkou vařečku, sundat kalhoty a ohnout přes kolena. Byl jsem v klidu, neznal jsem to a nevěděl, co mě čeká. páni, křičel jsem už po první ráně a dost srandovně - úúúúúúúúúúžžžžž to má úúčíííínééékkkk, úžžž dóóóst maminečkóóó, to je boléééést, chce se mi čůůůůůráááát, jejej, to je hrůůůůůzááááá, dostal jsem poctivých 25 na zadek, trochu si ucvrknul, tekly mi slzy a nudle, třel jsem si zadek a odprošoval, jak o život. několik měsíců pak žádný trest nebyl.

Rodič (Po, 24. 1. 2011 - 16:01)

Tak tu čtu jak většina lidí odsuzuje výprask.No lidi já ze svích zkušenosti vím že je lepší výprask než pak aby dítě jste navštěvovali v nápravných zařízení a odvykání drog atd.Byl jsem taky takoví,že jsem jen domlouval dětem,a taky se mi to vymstli a dost hrozně.Mám syna 17 let je v diagnostyckým ustavě a léčí se z drog.A víte co mě řekli psychologové???Že jsem měl ho žezat a nikdy by se to nestalo!!!!!Podívej te se na dnešní mládež a srovnej te si z mládeží o 5-10 let pozadu.A to si dopisuji asi z 18 rodiči co mají stejnej problém jak já,bohužel dětí toho zrna je spousta a v životě už bych neuděla takouvou chybu u svéého syna jak dřív.Takž z rozumem nařezat na zadek než bude pozdě!!!!!

Karle = Filozof (Čt, 20. 1. 2011 - 20:01)

Já bych zavedl řezání...Karle, nebo Filozof Petrman taky jinak jedno osobo... jdi se léčit, nejsi normální

Filozof Petrman (Čt, 20. 1. 2011 - 20:01)

Já bych zavedl řezání holí po zádech nebo nejlíp devítiocasou kočkou se železnými trny, aby jim to vyrvávalo kousky masa z těla.Prostě když už výprask, tak pořádnej. Nebo praštit kladivem přes prsty

C. Free (Čt, 20. 1. 2011 - 17:01)

Milý Karle,

i kdyby to byla jen Tvoje fantazie, myslím si, že jsi nebezpečný. Na to, aby to byl fór, jsi do toho příspěvku dal příliš mnoho času a zápalu. Z lidí, kteří dovedou zacházet s gramatikou, ale v hlavě to mají naprosto pomotané, mi jde vždycky mráz po zádech.

A pokud to děláš, tak věz, že naplňuješ skutkové podstaty hned několika trestných činů (omezování osobní svobody, pohlavní zneužívání, týrání svěřené osoby, ublížení na zdraví minimálně ve stádiu pokusu) a hrozí Ti kriminál.

Idiote.

Reklama

Přidat komentář