Reklama

Výrustky pod kůží (nádory?)

Martin (St, 18. 8. 2010 - 18:08)

Druhý den po pohlavním styku s manželkou se mě asi v půli penisu pod kůží objevil asi centymetroví výrustek.Dá se sním hýbat a nebolí to.Jednou jsem to skusil zmáčknout a kousek níž jak začíná ochlupení, tak z jednoho póru vytíkala tekutina podobná hnisu a nebo když se vymáčkne jebák.Nemáte tušení co by to mohlo být.

Tom (Po, 23. 2. 2009 - 07:02)

Udelal se mi takovy maly vyrustek vypada jako mala bradavice na trisle, muze to byt zavazne?Kam s tim mam jit?Dekuji

Cecilie (Út, 12. 4. 2011 - 19:04)

ahoj.. chtěla jsem se...řekla bych že jsou to vaginální bradavice, je to nepřijemné, , ale myslím že se stím dá něco dělat, ale za včasu než se rozrstou všude

Ivet.. (So, 1. 1. 2011 - 16:01)

ahoj.. chtěla jsem se zeptat.. na vstupu do pochvy jsem si našla jakýsi nárůstek který vystupuje ven.. je velký tk 1 cm na 1 cm je takový do špičky.. nebolí to .. až teda dnes mám takový nepříjemný pocit a měla jsem bílý hustý výtok .. jsem objednaná na gynekologii .. ale mám strach ..

Mirka (Po, 14. 5. 2007 - 15:05)

Ano já jen, že jsem to nikdy neměla mám nějaké dvě kuličky na krku a když na to šáhnu bolí to!!!Třeba pujde o nějakou prkotinu, ale člověk si nemůže být jistý.Děkuji moc'

Radek (Čt, 22. 2. 2007 - 11:02)

Dobry den,obcas zejmena na vecer se mi delaji pod kuzi nejake krouzky od stredu bile a od stredu take vymzi.Zpocatku vypadaji jako komari bodnuti nepravidelneho tvaru,potom zacnou mizet tak jak jsem popisoval na zacatku a nakonec zustanou pulkrouzky ktere take vymizi.Po vymyzeni je kuze normalni a neporusena,proste jako driv.Vyskytuje se to spise v horni casti tela a na dlanich zridka.Nevite jak se toho zbavit?Ci z ceho to muze byt?Muzete mi poradit?

David (So, 10. 2. 2007 - 23:02)

Dobrý den,našel sem si pod akné jakýsi hrbolek pod kůži chci se zeptat co to je '

Karin (Ne, 10. 12. 2006 - 11:12)

Ja jsem objevila za krkem nahle njeka hrbolek je citit pouze hmatem neni viditelny a pri zmacknuti boli nevite co to je??

el (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Dobrý den,
objevila jsem v pochvě před nedávnem nějaký výrustek, který je uprostřed jakoby propadlý. Netuší zde někdo o co by se mohlo jednat?'

mirka (Čt, 22. 6. 2006 - 14:06)

myslím,že nepůjde o nic závažné,ale poraď se nejdříve s lékařem.Každý může mít něco jiného a je to tak se vším.Já mezi cikly trochu krvácela a podle názorů laiků už bych byla těžce nemocná,všechno bylo vpořádklu,stávají se různé potíže a ne vše je vážné a člověk zbytečnš se trápí.'

markéta (St, 21. 6. 2006 - 16:06)

Ahoj, našla jsem si mezi vaginou a řitním otvorem podivný výrustek....bohužel jsem teď mimo svého doktora, jen mě to trápí, tak jsme se chtěla zeptat, jeslti někdo neví, co by to mohlo být?'

Zdena (Po, 19. 6. 2006 - 11:06)

Prosím o radu ve této věci - po zánětu nehtového lůžka mi nad postiženým prstem po celé ruce nahoru naskákaly také pod kůží nárůstky nebolestivé, někde začervenalé.
Brala a beru ještě antibiotika (Dalacin a nyní Doxyhexal). Prosím o radu, zda s tímto
není nějaká zkušenost, o co se může jednat?
Děkuji moc.'

fatamorgana (Pá, 4. 11. 2005 - 11:11)

To mám aj ja, ale ja to mam medzi vlasmi na hlave a dost, najprv si mysleli, že je to kliešť bola som na infekcnom, ale nakoniec to bude asi tukove, je to blbe, ked si prehrabnem do vlasov, stale na nico narazim.'

Andy (Pá, 4. 11. 2005 - 07:11)

Zdeňku, tyto výrůstky jsou běžné. Je v nich tuk.Popř. ses na ta místa třeba někdy cv minulosti uhodil, nebo byly jinak namáhaná a vytvořil se tam takový malý ochranný val.Nicméně i tak bys to měl konzultovat , pro klid duše, se svým praktickým lékařem.'

zdenek27 (Pá, 4. 11. 2005 - 06:11)

Našel jsem si pod kůží několik pevných a s ostatní "hmotou" nesouvisejících výrůstků, největší na stehně má asi přes dva cm, ty ostatní jsou menší.. Jsou pevné a dá se jimi hýbat pod kůží, není to bolestivé. O tom velkém na stehně vím už pár let, ale ty menší jsem našel až předčasem. Může se jednat o nějaké nádory? Dík..'

Reklama

Přidat komentář