Reklama

Vzpomínky na totáč :-))

Jan Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 18:02)

A pomluva není trestný čin?Dle nového trestního zákoníku už není. A to proto, že se řadu let tento paragraf nikde nepoužil a nikdo za něj nebyl odsouzen.

Jane Matyáši ! (St, 23. 2. 2011 - 18:02)

To už vypadá jak návod k...A pomluva není trestný čin?

Jan Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 18:02)

Nebo se jim sám do systému...To už vypadá jak návod k trestnému činu. To snad mohou v pracovní době dělat akorát dementi-inženýři a při té jejich flákárně mají na takovou trestnou činnost čas.

klára (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Ale to je právě ten problém s podobnýma polointeligentama,naučí se v potu zvládnou klávesnici počítače,ale podstatu fungování už nikdy.Zato je o sobě už přesvědčený,jaký vědec je.

J. Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

je sice obrovsky inteligentní, ale klíče má tak maximálně od bytu. A tam je tak maximálně schopen se nabourat, pokud si je zabouchne...

Moravák (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Přesná otázka, zajímá...Jsem fakt dement, myslel jsem si totiž, že válka dělníků s ingoustama skončila.
Teď nevím, mám se snad stydět, že jsem byl schopen dostudovat? Chybí mi snad pozityvní myšlení na kandydátce?

klára (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Nebo se jim sám do systému nabourej a dokaž jim, jak vyjímečně inteligentní proti nim ty jsi.

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

nemáš administrátorská...Přesná otázka, zajímá mě odpoved'.

Proč (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Musím je, bohužel, volat...nemáš administrátorská práva a hesla ty?

Jan Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Pleteš se,to jsem měla...Musím je, bohužel, volat proto, že oni jsou sice dementní, ale mají administrátorská práva a hesla. Jejich krédo je: "Jsem sice blbý, ale mám klíče!"

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Volby mají svá pravidla.
Jak jsme porazili KSČ?Že jsme volili všichni Občasnské Forum.
Pokud dávám hlas malé, slabé straně, měl bych vědět s kým půjde nejpravděpodobněji do koalice, jelikož taková strana zvedne sílu této strany.
Takže ačkoli např. ODS nevyhraje volby ale má spolupráci neboli koalici s malými úspěšnými stranami, může být silnější jak strana vítězná.
Takže pokud chceme změnu, volme rovnou velkou a silnou stranu.

klára (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

To máš určitě na mysli ty...Pleteš se,to jsem měla právě na mysli takové,jako jsi ty,když jsi chytřejší,tak proč se toho neujmeš ty sám,proč na to tedy musíš volat ty ing???To že tobě tvá inteligence nedovolí něco pochopit,neznamená,že ti druzí jsou blbci,spíš by ses na toho blbce měl podívat doma do zrcadla

Důchodce (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Vždyť i ty volby jsou...No ne, že by se mi zrovna stýskalo po Jednotné kandidátce Národní fronty, ale určitý kus pravdy Jiřina má. Poslední tzv. parlamentní volby vyhrále ČSSD, ale vládne tu ztláskaná koalice ODS se dvěma obskurními pidistraničkami na jedno použití. Naopak v komunálních volbách v Praze bodovaly ony, tzv. malé strany, ale na magistrátu na Mafiánském nám. vládnou rukou společnou a nerozdílnou modří ptáci a oranžády. Tak na co ty celé volby vlastně jsou?

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Jsem dělnice ve fabrice.Výrábíme elektrosoučástky pro automobilový průmysl.
Jenže bez těch povalečů bychom opravdu neměli co vyrábět.
Myslím, že se potřebujeme navzájem.
A ohodnocení lidí je jistě taky podle možnosti nahraditelnosti.
Mě by jistě inženýr snadněji nahradil než já jeho.

Jan Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

A to takový tupý dobytek...To máš určitě na mysli ty inženýry. Bohužel, i takový tupý dobytek, jako jsou inženýři, má u nás volební právo. Bohužel :-(((

Jan Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

A když už si vzpomeneme na ty softvérové, neboli ajtáky, například u nás ve firmě, tak to jsou obvykle taková vypatlanci, kteří snad nejsou schopni si zavázat bez cizí pomoci ani tkaničky. Stále něco jen předrbávají, překopávají, chyby opravují dalšími chybami a když po nich člověk něco chce, tak má dojem, že se baví s nějakými marťany, kteří ani nerozumí lidské řeči.

klára (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

A to takový tupý dobytek má bohužel i právo volby.Víc takových a tuhle republiku nezachrání sebevětší zázrak.

Jan Matyáš (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

V něčem se ale musím Jiřiny zastat. V mém okolí jsem ještě nenarazil na inženýra, který by nebyl mírně řečeno slabomyslný. Takže tvrdit, že taková paka jako jsou inženýři jsou schopni něco vymyslet, je přinejmenším odvážné. A když to nejsou paka z mého okolí, tak stačí si vzpomenout například na Ing. Paroubek, Ing. Topolánek a další. Mezi dělníky není taková koncentrace slabomyslnosti a ologofrénie jak mezi inženýry.

taky senil (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Kolik jsi ty vymyslela softverů na počíta
č,když s ním tak pěkně pracuješ????

jiřina (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

:)))))))))))))))))

A...Podle toho jak se zastáváš těch debilů s papírama, tak asi také patříš mezi ty přiblblé školomety a biflovače kteří znají hovno, v palici mají nasráno a obě ruky jak mají jak tuleň, takže s tebou se určitě bavit nebudu. S blbcama neztrácím čas!!!

Reklama

Přidat komentář