Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

bbbbbbb (Ne, 30. 9. 2018 - 13:09)

....

Lux (So, 22. 9. 2018 - 10:09)

Někdo nové zážitky?

Petr (So, 15. 9. 2018 - 22:09)

Mám spoustu kamarádek který my natočí jak típnou cigaretu podle mě , a hlavně krásně ze zadu když to tipnou a ještě kroutejí prdelkou no grandiózní to mě vzrušuje jak to típají

ccccccccccccccc (St, 12. 9. 2018 - 19:09)

....ccccccccccccccccccccccccccccc

bbbbbbb (St, 12. 9. 2018 - 15:09)

....

Fred (Čt, 6. 9. 2018 - 11:09)

S přítelkyní jsme letos jeli autem do Chorvatska. Je to cesta celkem dlouhá, a tak jsme první den dojeli do vnitrozemí, kde jsme přespali v apartmánu a další den jeli k moři.
Když jsme dojeli k onomu apartmánu ve vnitrozemí, strašně pršelo a tak dovnitř nalezl nějaký divný hmyz, něco mezi mravenci a mouchami. Domácí je vymetla, ale stejně zase nalezli dovnitř. Vymetl jsem je já. Opět zalezli dovnitř, ale to už měli smůlu.
Přítelkyně se zvedla ze židle a začala je rozšlapávat. Na nohách měla tenisky (nechtělo se jí zouvat). Pod jejich podrážkami brutálně drtila onen ubohý hmyz vahou svého krásného těla. Neměl nejmenší šanci, jen to křuplo a bylo po nich. Prchali, chtějíce se vyhnout souboji na život a na smrt s předem jasným vítězem, ale přítelkynina noha je dostihla a zavraždila je.
Zatímco pod jejíma nohama vyhasínaly životy, přítelkyně se usmívala a v očích měla takový divný pohled. Skoro jako by se jí to líbilo, rozmačkat nevinné malé tvorečky, jejichž jediná vina byla, že nechtěli zmoknout.
Pak se ještě párkrát prošla po jejich mrtvolkách a nakonec je vymetla.

bbbbbbb (Út, 4. 9. 2018 - 14:09)

....

Lukas1 (Čt, 16. 8. 2018 - 08:08)

To bych taky rad videl, jak 5 zen neco drti pod svoji vahou. Majulko, libilo se ti to? Nebo nemas treba nejake podobne zazitky ze zivota, kdy jsi neco rozmackala, rozsednula, neco se pod tebou prohnulo a tak? Nedelas takove veci i naschval?

Lucka 1 (Po, 5. 11. 2018 - 02:11)

Ahoj Lukáši, tak koukám, že je tady nějak mrtvo, něco bych pro tebe měla. v sobotu večer se mi podařilo v pizzerii zarvat podpatek mezi dvě prkna na podlaze.

thomas (Čt, 9. 8. 2018 - 17:08)

V mém prvním zaměstnání...Závidím těm kufrům. Musí být nádhera být slisován pod váhou pěti urostlých čuprholek. Chtěl bych být na místě toho kufru a cítit krásnou tíhu vašich pěti mladých těl.

majulka (Čt, 9. 8. 2018 - 11:08)

V mém prvním zaměstnání nás bylo pět holek na pracovišti. Jednou nám šéfové dali za úkol zlikvidovat hromadu nepotřebných kufrů, kávovarů a dalšího harampádí, dát je do odpisu a protokolárně zničit. Nechtělo se nám to rozbíjet a tak jsme přišly na nápad, co to udělá, když na kufr položíme paletu a všech pět nás se na tu paletu postavíme. Dohromady nás pět vážilo asi 320 kg, jak jsme si spočítaly. Kufr byl rázem slisován dočista na placku, když na něj zhora zapůsobila naše váha pěti ženských těl... Tak jsme společně udělaly placky ze všech kufrů, co tam byly a pak jsme to samé úspěšně udělaly i s ostatními většími a neskladnými předměty.

XxX (St, 27. 12. 2017 - 10:12)

Bol som sa so sestrou po tme prejsť a na chvíľu sme sa zastavili. Ja som si k nej čupol že si oddýchnem a dal som prsty k jej nohám. Ona si ich po tme nevšimla a krásne mi celou váhou na ne stupila a stála chvíľu a ani nevedela že na nich stojí.Mala obuté čižmy a váži okolo 60 kg Po tme pod jej nohy môžem dať čokoľvek ona si to nevšimne a rozšliapne to

Lucka (Čt, 21. 12. 2017 - 21:12)

Ani nebylo, oni většinou chlapi civěli jinam:)

Jan (Čt, 21. 12. 2017 - 20:12)

Chvíli jsem si pozor...Jo znám.No za ženu v takových jehlách bych si nestoupnul.Nebylo za tebou třeba ve frontě prázdno?

Lucka (Čt, 21. 12. 2017 - 20:12)

Chvíli jsem si pozor dávala, ale časem znáš to jak to chodí. Ale dnes už je skoro nenosím, protože to bylo z nějakého měkkého kovu, který se nošením postupně ošlapal.

Jan (Čt, 21. 12. 2017 - 19:12)

To byly asi moje nejtenčí...Jo asi vím jak vypadají.Dlouho jsem je neviděl.To měl kliku hrozilo rozdrcení bez jakékoliv námahy z tvý strany.Rozumím tomu,že když máš tyto jehly tak si dáváš pozor aby jsi někomu nestoupla na nohu?

Lucka (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Lucko, libi se ti to, kdyz...A tak to jó, to já zase ráda něco občas zničím, třeba v plovoucí podlaze to krásně křoupe

bbbbbbb (St, 20. 12. 2017 - 14:12)

Někdo nějaké zážitky s rozšlápnutím něčeho ? Šneků, hraček a pod....

P. (St, 20. 12. 2017 - 14:12)

Mi ještě na základce šlápla učitelka na prsty, když jsme šli na školní akci. Odemykala šatnu a pak při otevírání dveří udělala krok dozadu, my se už cpali do šatny. Měla jsem zhmožděný prst, slezl mi nehet. Měla jsem nazouváky, dupla mi vlastně na nechráněné prsty podpatkem na kozačkách. Jehly to nebyly, ale podpatek neměl moc velkou plochu, tak to byla hrozná bolest.

Lukas1 (St, 20. 12. 2017 - 13:12)

Lucko, libi se ti to, kdyz citis, ze se pod tvoji vahou podpatek do neceho zamackne? Nemas s tim nejake zkusenosti/pribehy?

Reklama

Přidat komentář