Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Lukas1 (St, 20. 12. 2017 - 13:12)

Lucko, libi se ti to, kdyz citis, ze se pod tvoji vahou podpatek do neceho zamackne? Nemas s tim nejake zkusenosti/pribehy?

Lucka (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Já mám jehly ráda protože dělají hezkou nohu, doma je nenosím, venku na asfaltu pokud není horko v pohodě, na dlažbě si musím dávat trochu pozor a plovoucí podlahy a parkety mi jsou fuk.

Lukas1 (St, 20. 12. 2017 - 08:12)

Holky, je to vubec prakticky, nosit takovy jehly? Kdyz nekde jdete, kde maji treba plovouci podlahu nebo parkety, musite si davat pozor, abyste se nezaborily. Nebo je vam to jedno, ze svoji vahou pod podpatkama neco nicite a libi se vam to? :)

Lucka (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

To byly asi moje nejtenčí jehly, od poloviny dolů kovový kulatý podpatek, který měl dole průměr asi jen půl cm a já jsem se mu trefila naštěstí mezi prsty. Pak jsem si dávala nějakou dobu mezi lidmi hodně velký pozor kam šlapu

Jan (Út, 19. 12. 2017 - 18:12)

Propíchla botu? To snad není možný.

Lucka (Út, 19. 12. 2017 - 16:12)

Když se tak nenápadně ptáš, tak váha normální asi 67 kg. Jestli seněkomu něco stalo nevím, pravda je, že někdo trochu kulhal, ale většinou to byli chlapi, tak se mi to povedlo nějak ukecat včetně toho co jsem mu propíchla botu.

Jan (Út, 19. 12. 2017 - 15:12)

Tak různě, nejvíc mi bylo...Tak pokud to je vše jak píšeš a nedojde k ublížení tak se toho moc neděje.Vzhledem k typu podpatků jsem překvapen,že jsi nikomu nic vážného nezpůsobila.Asi lehčí váha že?

Lucka (Po, 18. 12. 2017 - 23:12)

Tak různě, nejvíc mi bylo líto jedné drobounké angličanky, která se mi ještě omlouvala, jinak já se vždy omlvím, někdo to vezme v klidu, někdo nadává

Jan (Po, 18. 12. 2017 - 21:12)

Tak to buď rád, že se ti...Jé ty jsi hodná.Na oplátku,ti přeji to samé.Jaké jsou reakce postižených,kteří měli tu smůlu seznámit se s tvým jehlovým podpatkem?

Lucka (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Tak to buď rád, že se ti to nestalo, protože to asi není nic příjemného soudě dle reakci postižených, a nepřejí ti, abys to poznal

Jan (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

No raději si všimnout.Stává se že kolikrát jehlový podpatek není vidět.Vzhledem k dlouhé sukni nebo kalhotám.Když tak jen kousíček.No chce to nechávat preventivní distanc.Jsem rád že se mi to nestalo asi jsem nestál za tebou...

Lucka (Po, 18. 12. 2017 - 16:12)

Pokud si toho všimnu, tak se za danou paní moc natěsno nepostavím, protože sama jsem takhle někomu šlápla párkrát na nohu

Jan (Po, 18. 12. 2017 - 15:12)

Pokud jde o mě, tak já...Aha,tak potom je na řadě to svíjení,jak píšeš.Nevím jen mám dojem že lehce můžeš někomu rozdrtit prsty.A ty si dáváš pozor na ženu která má jehlové podpatky?

Lucka (Ne, 17. 12. 2017 - 22:12)

Pokud jde o mě, tak já nijak neřeším, jestli mám tenisky nebo jehly, že bych měla na jehlách nějak více dávat pozor, když je dobrá podlaha a nehrozí mi že někam zarvu podpatek. Takže nic nekontroluji.

Jan (Ne, 17. 12. 2017 - 12:12)

Protože jehly mám ráda a...To jsem rád,že někdo odpověděl.Předpokládám že si dáváme pozor asi všichni tak nějak podvědomě.Postavit se za dospělou ženu třeba ve frontě těsně za ní když má jehly to není dobrý nápad.Muže couvnot.Ptal jsem se nato,jestli si ženy dávají pozor právě v takových situacích.Víš jestli kontrolují prostor za sebou nebo vedle sebe? Děkuji za odpověd.

Lucka (Pá, 15. 12. 2017 - 22:12)

Jen mám takový dotaz,když...Protože jehly mám ráda a vím co dokážou, tak si dávám pozor hlavně na svoje nohy. JInak si tu a tam omylem někoho přišlápnu a jak se svíjí, jedno jestli je to padesátikilová sušinka nebo metrákový chlap

sardanapal* (Čt, 7. 12. 2017 - 17:12)

Moc se oblíkat neumějí ......Vole !
Tak si v uzónkejch lodičkách na vysokým jehlovým kramfleku kurvi haksny sám !
Já vím , že pak de celá krása a erotika do prdele , ale stojí to potom za všechny ty zdravotní problémy ?

Jan (Čt, 16. 11. 2017 - 19:11)

To hromada chlapů taky ne.Jen na obranu.

Steve (Čt, 16. 11. 2017 - 15:11)

Moc se oblíkat neumějí ... vid'. No já to taky vidím ... někdy strašný a katastrofa.

Jan (St, 15. 11. 2017 - 21:11)

Jen mám takový dotaz,když vidím některý holky nebo líp ženy v čem chodí většinou baleríny nebo tenisky no to chápu určitě pohodlnost.Těch na podpatcích je velmi málo a to je škoda.Dotaz je ten,dáváte si pozor na nohy v okolí? Četl jsem že tlak jehlovýho podpatku je o hodně vyšší než u slona kdyby stál na jedný noze.

Reklama

Přidat komentář