Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

crusher (Út, 3. 2. 2015 - 18:02)

Mně se hrozně líbí když ženy rozšlápnu různé věci, jako například hračky v korkových pantoflach(napr.od Protetiky).Keď někdo má k dispozici nějaké video, prosím informujte mě, protože já jsem už hledal podobné na internetu, ale nenašel jsem nic. Děkuji

Honzík (Po, 2. 2. 2015 - 12:02)

Někdo nové zážitky?

pro doris (Út, 18. 6. 2013 - 14:06)

ty rada drtis vse zive? pisni [email protected]

BBB3 (Pá, 23. 1. 2015 - 17:01)

Já když byla malé robátko,upadl mi na sousedovid dvorek hydraulický hever od kočárku mé panenky.Tak já hupky přez plůtek a hle, hupsla jsem do psího hovínka.Od té doby mne každé vyšlápnutí hovna tak vzruší,že bych vyvraždila všechny psy v ulici.

BB2 (Pá, 23. 1. 2015 - 16:01)

A to si mám napřed udělat seznam všech přezdívek na Doktorce, než napíšu první příspěvek do nějaké diskuse, abych náhodou nepoužil přezdívku někoho přede mnou? Abych tedy nebyl zaměňován an nějakou BB, tak jsem si dal BB2. Může to tak být?

Dave (Pá, 23. 1. 2015 - 15:01)

BB2? :D Až moc podezřelé.....ne? Jinak pište lidi další příhody, poznatky,... :)

BB2 (Čt, 22. 1. 2015 - 17:01)

To je jiná BB. Já jsem chlap. Nevšiml jsem, si, že zde má někdo stejnou přezdívku.

BB ----- jsi d (Čt, 22. 1. 2015 - 17:01)

kretene.to jsi chlap? ????

BB (Čt, 22. 1. 2015 - 16:01)

Když jsem byl ještě malý kluk, cca 10 let, náš dvůr sousedil se dvorkem lahůdkářství. Byla tam rampa a na ní se občas objevily velké hranaté plechovky od fritovacího oleje. Když se tam těch plechovek nahromadilo více, tak na rampu vždy vyšla některá z mladých prodavaček, která ty plechovky pokaždé rozšlapávala celou váhou svého těla tak, že na každou z těch plechovek se postavila a svojíi váhou a několkikerým šlápnutím ji vždy slisovala na placku, aby se jich vešlo do kontejneru na odpad více. Tehdy se mi to hrozně líbilo a jako malý kluk jsem byl celkem překvapen, jak jsou ty dospělé ženy těžké a jak se pod váhou jejich těl ty plechovky tak snadno měni v placky. Já sám jsem tak těžký samozřejmě nebyl a pode mnou by se taková plechovka nezplácla, proto mne tehdy fascinovalo, jak těžké jsou dospělé ženy a jejich váhu jsme bral svelkým respektem, jelikož všechny byly daleko těžší, než jsme byl tehdy já.

Jana (Ne, 18. 1. 2015 - 19:01)

Jani, omlouvám se za...Ano,co dodat?
Provokativní a někdy to na nich pěkně klouže.

Ludvík (Ne, 18. 1. 2015 - 16:01)

Dane,také si dělám...Jani, omlouvám se za brutální příklad, ale tohle jsou přesně ty lodičky, (i barva), o kterých jsem psal. Myslelas taky takové jehly ? : http://www.footfetishtube.com/video/95426/steel-heels-cock-trample (odkazy bývají bez hesla jen týden, tak to snad stihneš přehrát..)

pro BB (So, 17. 1. 2015 - 18:01)

napis na muj mail a vysvetlim ti to.!!!

BB (So, 17. 1. 2015 - 15:01)

a odkud jsi?jestli to není...Nechápu, co má s rozšlapaným potkanem společného velikost mé nohy. Vy jste zde úchyláci na chodidla???

brad (So, 17. 1. 2015 - 14:01)

Rozšlápli jste něco posledne? Nejakou hračku nebo něco jiného?

Doris (Pá, 14. 6. 2013 - 10:06)

má bývalá přítelkyně si...Zřejmě jsi ji nebyl schopen řádně uspokojit,tak se vybíjela tímto způsobem.Dlouhá absence orgasmu působí na každou ženu i muže jinak.U některých jedinců vyvolává agresi.

Petr (Čt, 13. 6. 2013 - 23:06)

má bývalá přítelkyně si...Takovou přítelkyni bych asi pořádně kopnul do zadku. Ale to je asi každého věc.

Petr (Čt, 13. 6. 2013 - 23:06)

má bývalá přítelkyně si...Takovou přítelkyni bych asi pořádně kopnul do zadku. Ale to je asi každého věc.

Petr (Čt, 13. 6. 2013 - 23:06)

má bývalá přítelkyně si...Takovou přítelkyni bych asi pořádně kopnul do zadku. Ale to je asi každého věc.

pro bb (St, 14. 1. 2015 - 16:01)

a odkud jsi?jestli to není tajemstvi?jakou mas velikost nozicky? .nechces mi radeji napsat na muj mail??? [email protected]

Zedd (Čt, 13. 6. 2013 - 18:06)

tomas99 - pekne krutou pritelkyni jsi mel ;) foto nemas?

Reklama

Přidat komentář