Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Monky (So, 7. 7. 2007 - 20:07)

Tak před pár dny jsem byl s jednou bezva holkou a dobrý, akorát že jak se tak po ránu po tý skvělý noci dívá na pohádky, tak jsem si tam , jak tak ležím a hladím jí stehýnko, všiml takový divný scény v tý pohádce. Nějaká celkem sexy čarodějnice která tam dělala vychovatelku něčím dvěma dětem ty děti ji nasrkly a ona na ně udělala nějaký čárymáry a najednou je měla malinkatý a zavřený pod nohama v průhlednejch podpatcích u svejch dámskejch bot a někam s nima odešla kolem nechápajících rodičů:). No tak jsem holce řekl, proč se dívá na takovou pí...No a ona se rozvykládala, že ji taková představa vzrušuje a kdybych byl takovej malinkej, roztomilej a šplhal jí po nohách, mohla mě mít schovanýho v botě a nebo by si mě mohla dát mezi prsa...No mě jako by polil kýblem sr...tak jsem zůstal čumět:) Nevím, co jí na to říct a je mě to trapný jak hrom. Lidi, není to taky nějaká taková úchylka jak máte vy? Co vás na tom proboha vzrušuje? Nechci urážet, ale možná jsem jenom na určitý věci natvrdlej, že to nechápu. Na co se teda se ptám? Nevíte, jakej by měl být přístup k holce s takovou úchylkou? Jinak je skvělá!

Saša (So, 7. 7. 2007 - 14:07)

dobrý je když někdo šlápne do psího hovna a vleze do autobusu, když to je slečna,tak jsem hotovej

pro evu (St, 4. 7. 2007 - 21:07)

evi a odkud jsi? skousela jsi nekdy rozslapnout male auticko? pisni mi na mail drtic"seznam.cz

Eva (Po, 2. 7. 2007 - 23:07)

Já také ráda šlapu na věci a přítel si myslím, že jsem ujetá. Takhle jsem šlápla minule na pěknou jahodu, vždyť se nic nestalo, botu jsem si otřela o trávník.Nebo sušenky, stejně by to nikdo už nesebral a pes to sežere i rozdrcený. Oni ti sušenky tak pěkně křupnou, je to příjemnej pocit..

MArek (Po, 2. 7. 2007 - 22:07)

jinak pro instpiraci/uspokojeni/cokoliv ... je na eMule cela rada takovychto filmu, takze. Muzete se kochat :-), kdo nevi co je eMule - ma smulu :-))

MArek (Po, 2. 7. 2007 - 22:07)

Vazeni, ja bych rad do teto diskuse vnesl to neco malo faktu co o teto zalibe vim ... ne snad ze bych tomu osobne nejak vyznameji holdoval, ale zkusit se ma vsechno, aneb slapnout se ma do vseho aby clovek zjistil co a jak ze ... :-). Takze zaliba kterou tu popisuje te se proste oznacuje na internetu jako "Crush fetish" - překvapivě :-), a zda se byt i poměrně běžná protože se o ní dočtete i na wikipedii - viz: http://en.wikipedia.org/wiki/Crush_fetish

drtic"seznam.cz (Po, 2. 7. 2007 - 16:07)

nejaka zena ktera zaslapne cokoliv, i xxxxl typ vitan. fin. odmena.tomas

drtic"seznam.cz (Po, 2. 7. 2007 - 16:07)

ahojky, nejaka kocka ktera zaslapne cokoliv pod tlapkama,?i xxxxl typ. fin. odmena

lachi (Pá, 6. 4. 2007 - 20:04)

Jo to je fajn. Já ji tam zajedu i s vejci a vyjedu až v pondělí

Michal (Pá, 6. 4. 2007 - 15:04)

Tomáši, to mě vzrušuje taky! A vzrušuje mě taky, když mě holka hladí chodidly i jinde, sice ne tak, jako když je to po přirození(to je fakt extáze rukou i nohou), třeba i po tváři. Na štěstí mám holku, která je na tom stejně, jako já a taky ji hladím nohou po přirození a někdy jí tam zajedu i prstama!

Tomáš (Pá, 6. 4. 2007 - 12:04)

Jinač mě ještě velice vzrušuje,když mě hladí holka svými chodidly po mém přirození.Jakmile se mě tam začne dotýkat svými chodidly tak mě to užasně vzrušuje

Návštěvník (Pá, 6. 4. 2007 - 12:04)

to co je za uchylka...nechapem

Tomáš (Pá, 6. 4. 2007 - 10:04)

Tak kulky mi zati nerozšlápla,ale strhla mi už tři osobní váhy.Předtím dvě digitální,ted naposledy jednu mechanickou kde se to kolečko co se otáči zaseklo,tím jak mi na ni vždy ta moje holka skáče a dovádí.

kanec (Pá, 6. 4. 2007 - 06:04)

ja se vystrikam jenom kdyz marena rozslapne hlavu panenky barbie jinak sem v prdeli.
semtam se naka takova marena najde a pak je mi hej, koupim haldu barbin i kdyz to leze do penez. jinak mi to nejde.

Návštěvník (Pá, 6. 4. 2007 - 02:04)

Počkej,až Ti rozšlápne kulky!To bych si dala líbit

Tomáš (Pá, 6. 4. 2007 - 01:04)

Mě zase užasně vzrušuje,moje holka,když přijde večer do ložnice kde mám vedle postele mechanickou osobní váhu a svými bosými chodidly na ni hupsne a pak čeká až se ručička váhy ustáli.

Rafan (Čt, 22. 3. 2007 - 23:03)

A vzrušovalo by tě, i kdyby ti trochu podupala po pupíku četa vojákyň? Já to zažil na výcviku musado a žádný vzrůšo to není, slabší povahy potupně odpadnou:)

jiRka (Čt, 22. 3. 2007 - 10:03)

Michal to jsem si také nechal dělat že mě jedna holčina prošla po zádech a uměla to dobře, ale jednou jsem o tom mluvil s doktorem a ten mě vysvětlil, jak je to nebezpečné. Od té doby už si to nedávám dělat. Cvičím cviky co mě tehdy naučili na rehabilitaci a snažím se udržovat váhu.

Michal (Čt, 22. 3. 2007 - 00:03)

Proč ne.
Moje holka po koupání vylezla z "lesní túňky" (on je to spíš rybník) nahoře bez a rozšlapala těma svýma ťapkama pár nějakých prašivek a taky to byl docela vzrušující pohled.
Ale těžko pochopím, co někoho vzrušuje na rozšláplým autíčku,taky mě vzrušovalo rozšlápnout ho kamarádovi ,ale ve školce.
Na druhou stranu, když vám taková slečna udělá nohama thajsou masáž (přejde po zádech) a umí to, je to opravdu blaho...

Fanda (Po, 4. 9. 2006 - 21:09)

Moji slečnu vzrušilo, když hamtla do psího hovna a rozšlápla ho,když vstoupila do budovy kde měla dělat důležitý pohovor byla děsně rozrušená.Nechápu jak může taková banalita člověka rozhodit.

Reklama

Přidat komentář