Reklama

Vztah s černochem

miso (Čt, 17. 6. 2004 - 12:06)

Fuj, teda tam kde uz raz bol cernoch by som uz viac krat nevliezol.A co sa tyka polepsienia...vies on ta miluje on s ostatnymi len sexuje neber si to tak to je pre muzov dost prirodzene a neznamena to ze ta nema rad len chce vyskusat nieco nove, chapes

Mobao Bumba (Čt, 17. 6. 2004 - 10:06)

Věř mu, určitě se polepší! :)

Mravní hlídka ; (Čt, 17. 6. 2004 - 10:06)

Moje nervy!Ty jsi Káča pitomá... Jen si začínej s negrem. To jsi fakt tak naivní,že si myslíš,že bude mít jen Tebe? Spousta takových slepic jako Ty, co touží vyzkoušet, jaké to je v posteli s negrem mu rádo podrží...Takže: postav se do fronty :-)) PS: doufám, že až Ti ten Tvůj Bubu dá někdy přes hubu, že se Ti v té Tvé hloupé hlavě rozsvítí.

alka (Čt, 17. 6. 2004 - 10:06)

Holky máte některá zkušenost s Afričanem. Po dlouhém vztahu ve kterém jsem byla po všech stránkách maximálně spokojená a o kterém bych nikdy neřekla, že jej ukončím, jsem se zamilovala do černocha. Zprvu se mi vůbec nelíbil, dlouho dotíral, ale jakmile na mě šáhl, tak jsem úplně roztála a naopak jsem to byla já, která ho nakonec svedla. Nyní však vidím, že má takových vztahů víc, vlastně se ani nejená o vztahy, ale jednodenní románky. Myslíte, že se polepší?

Reklama

Přidat komentář