Reklama

Vztah s černochem

Zkopaný Aktuali (Čt, 9. 12. 2004 - 21:12)

Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku reakce zadna sousede zde v novem luxusnim byte Praha Bohnice mnohem lepsi nez v Olomouci. Ukradli bambusovou rohozku a vymena za slamenou coz vi kazdy alespon ja urcite ze hodnota je jina ale jinak klid pouze uveznei ve vytahu jiz 4 krat. Lana vydrzela a !!!dekuji!!! timto vrchnimu hasici panu Marakovi za zachranu sabotaz sam v protokolu nevyloucil!!! a take dvakrat sirka v zamku. Vylet autobusovym autokarem ridic se snazil nabourat do Podebradskeho mesta lazni vyborna voda ale slysel jsem nenavistive poznamky mnoha lidi kdyz me mijeli NEDUVODNE!!! a nakonec klid cukrova vata v usich pomohla bez zastrelu. Lazen byla blaha moc ale tepla chteli me drzet pod vodou, privolany doktor stiznost neuznal ale odvolam se na mestskem urade ci policii. Jim mnohem zdraveji uz ne chobotnicky dostal jsem zasilkou ze zamori Japonsko od pritele z internetu slonove hulky cervene a cerne s jemnym vyryvanim krasna prace nicmene v lacinych restauracich mi nedovoli jimi jisti! Opakovane stiznosti nepomahaji i v tech nejlepsich podnicich kde chci stravu vegetarianskou bez chobotnicek, zase cukani a rana do zatylku a privolana policie nepomaha minule mi chteli zabrat hulky nedal jsem je az se jedna zlomila!Vsechno je modre svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha. P.S. Prosim vsechny kteri se mnou Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirili siti!!!

Sofie (Čt, 9. 12. 2004 - 18:12)

Ponocny, tak s tebou bych ztracela cas,uz jenom podle toho,jak se vyjadrujes. Jsi mimo...My belosi,jsme mohli kvuli svemu roztahovani vrazdit,jak se nam chtelo,a cerne huby aby slouzili,ze?Problematiku indianu pravdepodobne neznas take.Mozna tak z hloupych americkych filmu,ze?Nene,tohle jsou primitivni postoje,do toho s vami uz nejdu.

pendrek (Čt, 9. 12. 2004 - 07:12)

Naprostej souhlas s ponocným. Vždycky je lépe držet se pravidla "svůj ke svému", nebo "bližší košile, než kabát". Můžete si tady chválit černý huby jak chcete, jsou přinejmenším jiní, když to nechci napsat neslušně a vždycky musí nastyt problém jakéhokoliv druhu v takzo smíšeném páru.

Ponocny (Čt, 9. 12. 2004 - 00:12)

Jo a este k tem zvykum no zrovna nedavno meli v Americe pripad kdy se naka muslimska zenska vodnekad vodmitla dat vyfotit na ridicak bez toho jejich hadru pres voblicej a hnala to az k buhvijakymu soudu aby ji na ridicaku byly videt jen voci. Vopravdu ukazka prizpusobivosti zvykum a zakonum v jiny zemi. To sami bohaty Arabobe litaj do Parize a vsude mozne a sou to ty nejhorsi vozralove a pervertni prasata s prostitutkama ale doma u nich mravnostni policie honi zenskou za to ze ji kouka kotnik z hadru. No a kdyz vo tomdle nahodou treba nekdo napise tak proc ho v Amsterodamu neprostrilet a nezabodnout do nej kudlu s koranem ale vo co de nejni nad to jak sou ty muslimove tolerantni dyt si za to muzem sami.

Ponocny (St, 8. 12. 2004 - 23:12)

Sofie no to sou fakt argumenty s tema indianama v Americe este si taky zapomnela rict ze jim tam tenkrat pred pul tisiciletim konkistadori zatahli spalnicky! To samy v Africe v mnohejch zemich esli este neco funguje tak sou to zbytky infrastruktury zbyly po tech zlech evropskejch kolonizatorech. Jo vono se jim tam zabira, takhle vyhnat ty byli dably z farem a rozdat to domorodejm jenze ze by se na tom taky pak muselo nak makat to uz jim nikdo nerek a tak chcipaj hlady ale za to samozrejme muzem taky my tady z Evropy. Ze soudruh cernej diktator ma dve miliardy doladu nakreckovany ve Svycarsku co nakrad z toho co jim svet dal aby tam furt nechcipali hlady to je taky nase vina.

Peter (St, 8. 12. 2004 - 17:12)

Oponovat cloveku typu "tiktak" myslim nema cenu, takovy lide maji svuj jednoduchy svet nalinkovany a jasny... je to typicka ukazka jedince, ktery pak ve jmenu koranu pacha nenavistne utoky na vsechny ty odlisne "ne nase

Sofie (St, 8. 12. 2004 - 14:12)

Tiktak,ja nemam potrebu se tady odhalovat,kde jsem zila,nemluvim tady o nejakem tydennim,nebo mesicnim cestovanim.Ty lidi, co pachaji terorismus,jsou pro spoustu arabu nepochopitelny stejne jako pro nas.Take to odsuzuji,ale nebudu je hazet vsechny do jednoho pytle. Jednou me hostila arabska rodina ve svem dome,a je to uplne o necem jinem nez jsme my Cesi.Nemyslim,ze ty bys mela byt hloupa,ale vzdelani s inteligenci se jeste rovnat nemusi.Nemam rada lidi,co zaviraji oci pred urcitymi skutecnostmi.A mimochodem,uzij si Brazilii,je to nadherna zeme.

tiktak (Po, 6. 12. 2004 - 23:12)

Vůbec ničemu nerozumím.Na témě Sex s otcem mne jeden MAGOR před chvilkou nazval BLBOU ČEŠKOU úplne zcestne a od věci. Nikdy jsem češka nebyla,nebudu a už bych ani nechtěla být. O tom cestování si už pište s nekým kdo umí pěkně snít, a ne s tím, co studoval, stážoval v zahraničí. Manžel je z firmy vyslaný do Brazílie, přibližne za půl roku se vám možná ozvu odtud. Mimochodem - před malou chvílí čerstvá novinka :AL EKHBARIA EXCLUSIV -Saudská Arábie a 12 mrtvých na velvyslanectví USA ! Nedají pokoj svině arabské a nedají!

Sofie (Po, 6. 12. 2004 - 20:12)

Vis co je nejhorsi? Lidska blbost a nevzdelanost. Zila jsem v Syrii,v Jordansku docela dost dlouho,a v Americe jsem taky byla.Vim o tom zkratka sve,nehodlam tady psat nejake chytrosti,protoze by to cenu nemelo.Ale jedno vim jiste,kdo vytlacil indiany v Americe,kdo byl na svete nejvetsi kolonizator v tichomori,kdo zahnal na pokraj spolecnosti aborigince/zajed se tam podivat,abys videl na vlastni oci/ a v Africe se belosi taky slusne roztahovali.Pak se najednou vsichni divi,proc se to pekne obraci proti nam. A co se tyce arabskych zemi,tak jsem musela nekolikrat kroutit hlavou nad evropankami,kdyz maji pocit,ze nemusi v jejich zemi respektovat jiste zasady, producirujou se vsude v kratkejch sortkach a poburuji jak se da.A jestli mate pocit,ze v Kalifornii nezneuzivaji animatori u hotelu baby k tomu,aby s nimi stravili jednu noc,tak to je take velky omyl.Zrejme to maji v popisu prace.Ja se taky stydim za cesky,kdyz jsem na dovolene,a vidim,jak jim naivita couha z bot.Anechaji tam ze sebe delat pipiny,Ale co nadelam,ze?Terorismus je na jine tema,ale kdyz ctu,jak se drive rezali protestanti s katolikama,tak to byly take slusne masakry.A IRA se nechovala take zrovna moc bohulibe.Ono je to tezke,schvalovat neco takoveho je samozrejme absurdni,ale doporucovala bych se zamyslet drobet vic.A kdyz tak jezdis po svete,tak si nektere souvislosti davam dohromady,a nejecim jak hysterka,ze Arab je verbez a ja jsem svata,rozumime si?

tiktak (Po, 6. 12. 2004 - 19:12)

Dík!Průsečník dvou kultur je vždy velmi zajímavý.Kdysi tu frčeli vietnamsko českoslovenští míšenci, teď nastoupili arabsko slovanští. Aby nás nepřeválcovali v počtu. V Bedfordu je početná komunita, pokusím se míšence každý půlrok počítat, výsledek oznámím.Ve středu letím do Anglie, mám vzkázat arabům, že je o ně tady velký zájem? A že se rodí málo detí? Rádi pomohou.Zdobím perníčky, dáte si?

Ponocny (Po, 6. 12. 2004 - 01:12)

Sofie mas v necem pravdu ale zaroven taky meles blbosti. Ja taky nevim kde v Africe si byla ja byl nakou dobu v USA a estli muzu mluvit vo americkejch cernosich tak asi 78% cernejch holek tam ma haranty bez snatku a cernosska rodina jako takova prakticky neexistuje. S cernocham se tam taky naky bily holky tahaj a dycky je to tlusta vosklivka s hubenym cernym ale to sem vodbocil. Vo to smutnejsi ja pak videt jak se ty nase cesky (a casto asi i krasny holky) tahaj s tou arabskou svoloci nekde v Tunisu, Maroku nebo Egypte a este si jak blby slepice myslej ze pro ty halzly neco znamenaj. No a kdyz naka takova toho svyho arabacka fakt uhrane ze si ji vezme tak se potom divi jakej tam ma zivot a chodej na nase velvyslanectvi brecet aby jim vodtamtud pomohli zdrhnout.Vubec se mi nelibi ten tvuj zaver protoze meles to samy co lidi ktery rikaj ze za 11.9. si taky Americani vlastne muzou sami zejo a kdyby nam to ty arabsky hajzlove naprali letadlem treba do Hradcan tak by to taky byla nase vina protoze my sme prece ta prokleta bila civilizace a dobre nam tak! Si jen dalsi z tech demagogu ktery vsude furt dokola serou bily evropsky civilizaci na hlavu i kdyz z ni sami pochazej vsecko je jen nase vina a at nas teda ty vostatni povrazdej stejne si to zasluhujem zejo. Kdyby existoval nakej takovej evropskej Hamas a Evropani by vsude mozne v arabskejch zemich vyhazovali do povetri restaurace a hotely a vrazdili civilisty tak by uz Evropa pochodovala v ulicich a rvala at je najdou a potrestaj protoze by to byla ta banda extremistu vo ktery pises ze sou i ty arabsky teroristi jenze jakto ze se tam u nich nic podobnyho nedeje??!! Jo to zas jak blbci protestujeme proti tomu ze treba do toho Iraku konecne nekdo vlitnul a zacal je rovnat do late.Imamove v mesitach hlasaj za svatou valku proti daurum a to je klidek misto teda toho aby tenhle terorismus v mesitach verejne vodsoudili kdyz sou vsichni ty muslimove tak mirumilovny jenze to ne to spis maj ty mesity napakovany zbranema. Hussein vymaznul rodine kazdyho sebevraha co zabil lidi nekde v Izraeli 25 000 dolaru jenze von zadnej terorismus nepodporoval a Bush je Hitler. 11.9. vylezli tisice arabskejch zenskejch do ulic a halekaly to jejich zasrany lilililili na voslavu ale von to tam nikdy nikdo vyjma nakejch extremistu nepodpuruje zejo. Ale vis co todle nema cenu protoze sme blbi a estli nam jednou voni vsem podrezou krky tak si za to budeme moct sami. No vodbocil sem tohle spis melo jit do rubriky valka v Iraku ate to je jedno. Sukejme vsichni vsechny vsicky sme stejny a jedna lidska rasa a zadnejch rozdilu nejni. Allahu akbar cesky holky at maj v kocarku roztomily snedy vopicky a vo co de.

tiktak (Ne, 5. 12. 2004 - 19:12)

vy jste cvoci!A arabové teroristi.

black_hawk (So, 4. 12. 2004 - 23:12)

Vztah z cernochem? Proc ne, kdyz jde jen o zazavazny sex. Ano, cernosi byvaji vykonejsi a lepe vybaveni. Rika se, ze kdyz zena poznala cernocha, uz nechce do postele jineho. Nicmene bych e primlouval za radnou ochranu proti otehotneni. Kdyby beloska povila dite s cernochem, slo by o nepripusten miseni ras, ktere se protivy prirozenosyi a panu Buhu. Museli bychom te navstivit spolu s kamarady z Kuk-lux-la-nu.

tiktak (So, 4. 12. 2004 - 22:12)

Kde ses naučil tyto výrazy - u vás na návsi?

Mohamed (So, 4. 12. 2004 - 22:12)

Ja jsem Arab jsem maronitsky krestan z Palestiny a chci vam rict ze to co tady pise tiktak jsou rasisticke zvasty. Jiste i mezi nami Araby jsou teroriste tak jako mezi bilymi Evropany jsou extremiste - neonaciste ale neni to vetsina.

tiktak (So, 4. 12. 2004 - 21:12)

V které Africe jsi strávila TO detství, smím-li vědět? Amerika, Afrika, paradajka,paprika!Je to ubohé a trapné. Spi s kým chceš, jen si dávej pozor, aby arab u tebe neskladoval trhaviny, protože potom budeš na sračku.

Sofie (So, 4. 12. 2004 - 20:12)

To TIKTAK,jsi totalni zkazenej demagog jako nekteri arabove.Vis uplne prd o Koranu,tak tady nemel hlouposti.Muj tata studoval arabistiku,a v techto zemich jsem stravila detstvi,tak vim mozna krapet vic nez ty.Ze si nekdo pojme viru po svem,a pak tady siri zhovadilosti,tak to se bohuzel deje i v krestanstvi.Samozrejme je pravda,ze urcite rozdily mezi kulturami jsou,a ty pak pachaji zlo.Ale touhle nenavisti se vsechno zakonite jeste zhorsi.Ja osobne bych nespala s cernochem,uz jenom proto,ze me nepritahuji,a to ani arabove.Mam rada ceske kluky,ale neznamena to,ze zase budu neci soudce.Rika se tomu mir v srdci pro vsechny lidi.jeste k tomu Tunisu,nejsou to jenom cesky,jsou to rusky a dost evropanek,co jim lezou do postele. Holky u nas nejsou zvykle na jejich teply temperament,oni jsou velmi emocni,a to je dela pro nasinec zrejme exotickymi.Samozrejme hloupa ci naivni deva nechape, ze jde jen o jednu noc.U arabu je to normalni,u cernochu uz ale zase tak ne.V tom mem pripade si vzal uplne obycejnou holku,ktera rozhodne nema zapotrebi se tim nejak zviditelnovat.Myslim si,ze je kazdeho vec s kym spi.Ale to ze ja osobne bych treba nechtela,mi nedava pravo o nekom tvrdit,ze je to verbez.V Africe jsem stravila docela dlouhy cas,jejich kultura a tradice nam nesaha ani po kotniky.Tahle evropska bila spolecnost plna predsudku ,strnulych konvenci a lidske zloby si svoji nenavist od arabu a cernochu stejne zavinila sama,at se vam to libi nebo ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tiktak (So, 4. 12. 2004 - 19:12)

Možná se chytím na provokaci, ale! Xenofobie to určite není, je nepřirozené míchat bílé s černýma. Pro mně např, jsou černoši k nerozeznání, podobne japonci, číňané, arabové, jejich tváře mi splývají v jedno. U bílého aspoň vidím, jestli se mi líbí, je mi sympatický. U tmavé rasy nepoznám nic. Všichni jsou na jedno kopyto. Dokonce znám sourozence, které tu jako děti rozdělili do našich rodin,protože osiřeli ve válce. Bratr se sestrou, a v tváři je nerozeznáš!A to, že nás pohltí a potom povraždí je pravda!Jejich komunity třeba v Anglii jsou strašidelné. Arab kuchař, arab číšník, arab zametač, arab mašinfíra. Je to normální?

čech (So, 4. 12. 2004 - 08:12)

Podívejte se na stránky www.netneco.cz/tunis/forum , to stojí za to! Člověk se musí stydět, že tady jsou u nás krávy, který blázní po TUNISANECH, píšou tam, že sou lepší než naší kluci, zblbnou se tam o dovolený a pak za nima lítají kolikrát za rok do Tunisu. Fakt větší krávy jsem neviděl! Stojí to za to! Témata o animátorech a láskách. Já bych je tam kurvy odstěhoval ať si to užijou.

pendrek (So, 4. 12. 2004 - 08:12)

Hanychu, nemáš se za co stydět, máš skvělý názor. Černoši a arabové nás za chvíli úplně pohltí. a to doslova. Rád se zabývánm různýma prognózama, hodně čtu. Je nevyhnutelné, že se naplní věštba Sybily, že nás ovládne žluté plémě. Nebude to žluté, ale arabové, takže je o čem přemýšlet.

Reklama

Přidat komentář