Reklama

xxcd nebo Richard?

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

..ty mi bydlí na půdě..no ale ještě nikdy se nesnažili mne ochutnat:-)...ani v indonéské džungli, kde mi jich lítalo nad hlavou plno...ta džungle je v púražské zoo:-)

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

jo tak ty sem nejvíc zažila na horách na dovče hrůza večer to tě furt štípali mrchy jedny otravný :) tam sem taky poprvé viděla letět nademnou netopíra,hezký :)....ale na ty taky pozor taky májí rádi sladkou krev. :)

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

jo takový ty travní mušky, co to po nich hrozně svědí a když se to drbe, tak to nateče a člověk se pak nevejde do bot a nemůže chodit:-)

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

tak já když vidim pavouka tak to sem k nepoznání,rozklepu se a hroznej strach.....
a koukat se ještě na horor o pavoucích..no to by mě už mohli rovnou zastřelit fuj.

tak to sem taky poštípaná od komárů,to mě ani tak nevadí spíš mě vadí to že to svědí :))
co to sou muchničky ,myslíš mušky ?:)

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

pavouků mám v baráčku habaděj..už mi nějak nevadí...ale je fakt, že jednou v autobuse poštěli horor s obříma pavoukama a to teda bylo příšerný:-)

jinak mne víc vadí komáři a muchničky...mám sladkou krev a tak trpim:-))

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

jo to jo kočky jsou jako děti :) člověk aby je hlídal aby si něco neudělaly,ale mě rodiče nikdy nedovolili psa....jo labradoři jsou taky hezcí toho chce ségra až si postaví s tim svim barák :)

já se velkých psů bojim mám snima špatný zážitky až až, proto se mi líbí jorkšír roztomilí chlupatý malý písek :)) navíc s pískem můžeš chodit na procházky to s kočkou nejde

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

No já zbožňuji kočky i psy..ale je fakt, že pes je větší parťák...dá se s ním podnikat vše možné...a s kočkou jsou větší nervy, kort pokud se jako ti vaši kocouři toulá...to by bylo na mé nervy moc:-)...dněšní souboj mi stačil...úplně mne to rozklepalo...
..mít v Praze zahradu, tak je volbou mého srdce labrador či zlatý retrívr...

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

já miluju jaký koliv zvířata,psi kočky, ale ty malí.velkých psů se odmalička moc bojim a ještě pavouků z těch mám taky strach :)

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

né on i když nesmí domů tak je rozmazlený :) rád se chová. ale je fakt že je skoro furt pryč lítá za holkama teda za kočkama :) ale vždy po několika dnech příjde domů. už měl spoustu zranění,zlomený ocas, má kus ouška pryč, pohryzaný krk,tvř na trhlou....a dokonce ve tváři měl zub....pajdal..ale ze všeho se vždy dostal...ted už tak moc někam nechodí je starý a má už jen jeden zub takoví náš starý pardál :)

když sme měli ještě před tímhle jenoho kocoura taky nesměl domů byl toulkař :) tak už byl dost starý a už neměl žádný zuby tak mu táta jídlo předkousával.....ale nezemřel někde na toulkách ale na naší zahradě jeden náš soused měl dva vlčáky po ránu snimy chodil na procházku ale neměl je na vodídku, a když zahlídli našeho kocura ta za se na něj vrhli on už byl tak starý že nemoch moc běhat a ten chlápek jen se koukal anic nedělal...ten řev si neumí představit...mamka která nemá ráda zvířata a bojí se jich chopila se deštníku řvala na lesy a mlátila ty psi ale už to npomohlo a chlap když mamku zahlít tak až potom začal na ty své psi volat....pro mě jako malou hrozný....a tak sem dostala k svátku novýho kocourka :) ale už je znej taky starej pardál rozmazlenej rád se chová jako mimino :)

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

jorkšír je krásnej chlupatej polštářek:-))

Becher (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

Kočku do bytu to nemusím,ale jorkšír ten mi může i do peřin:-)

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

..a to se vám ještě neztratil?...všichni známí, co měli kocoura, tak o něj přišli...většinou nepřežili toulky za kočkama...

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

jo jsou báječný :) jednou si ho pořídim až budu mít svůj byt. mamka totiž zvířata nemá moc vlásce, máme kocoura a ten chudák nemůže ani do bytu :))

Kates (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

http://kates.act4trees.com/

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

..tihle malí psíci jsou nepřekonatelní:-)) Klidně ujde 20-25 kiláků, problém jí nedělá ani 20 stupňový mráz...v 8 letech je stále štěně ... a je závislá na hlazení:-))) mohou se dožít až dvaceti let...

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

jéééééééééé jorkšír :) toho sem taky chtěla a chci..tihle písci jsou skvělý.

a už nchápu že si ta kočička troufla :)

vytrvalostmí běžkyně jo :) no jo jaký paníček takoví pes :))

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

..jorkšíra..ale je to bojovnice a vytrvalostní běžkyně:-))

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

a jakou máš rasu?

amazonka (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

jo no co ten pes?

ahoj becher :)

nabroušená, to ne jen natěšená :))

á:( něco podobného zažila známá ale ty zas vitopili byt a svůj byly zrovna pryč a díky tomu to vitopilo ještě další dvě patra pod nima děs. celý rok musely mít odstěn skříně bez koberců aby to pořádně vischlo..:(

Vinař (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

Ahoj Bechere:-))
Pes je již v pořádku...jen pár krvavých škrábanců...teď leží v posteli a spí:-)

Houby přišly do polívky a polívka do žaludku, takže rozdávat se bude někdy příště:-))

Strop dál zatím nepadá, ale potenciál tam stále je:-)

Reklama

Přidat komentář