Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

Pro dnešek se loučím, mějte se krásně :o)

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

Lucko, "jen" cca pět kilo :o)

Lucka (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

JANA: nemáš za co děkovat, já to tady píšu spíše pro inspiraci, záleží na každém co si z toho vezme, já jím jak jím a jsem se sebou spokojená, sice nevím, kolik potřebueješ shodit, ale každopádně zatni zuby, bojuj a ono to půjde. :-)

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

Baculko, spíš psychicky.. Dneska to rozjezdím na rotopedu :o))

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

Lucko, díky :o)Máš na svou výšku teda super váhu! Trochu závidím..;o)

Baculka (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

Tiez nejem smazene, ale ked je to obcas, a hlavne na obed, tak sa nic nedeje. Tiez by som si to nevycitala. Jani, si unavena psychicky, ci fyzicky? Pijes dost vody? Kava nepomaha? Co takto si zatancovat pri oblubenej pesnicke? Ja mam kancelariu sama pre seba a obcas si zasantim, ked je sef mimo a to doda tak vela enegie. Hlavne vypnem a zlepsi sa nalada.Holky, lucim sa pre dnes. Ahojte a drzte sa! B

Lucka (Čt, 23. 6. 2005 - 15:06)

JANA: ono hodně záleží, jak Ti to sedne, já cvičím zásadne večer, ráno nestíhám, a zhubla jsem normálně. Někde jsem četla, že je to dobré ráno na lačno, ale to nevím, jestli bych zvládla. Důležité je, že se vůbec hýbeš. Ale schválně zkus někdy zajít ráno, uvidíš, jak se potom budeš citít. Znám lidi, co cvičí zásadně ráno a večer už energie moc nemají. Mě to vyhovuje večer, pak spím jako mimino :-)))) A jídelníček Hanky K. jsem taky pročítala, taky tam má sacharidy, ale je prostě v lidech někde hluboko zafixované, že sacharid-rychle přibrat a nikdo už si neuvědomuje, že tělo musí čerpat z něčeho energii a ta je právě v sacharidech a když je nemá, tak si to bere z bílkovin a tím se vše zbytečně zpomaluje.MARTINA: já takhle neradím schválně, abyste nabrali a já se z toho těšila. To v žádném případě, zhubla jsem 23 kg, takže o tom něco vím. Pravidelný přísun sacharidů v malém množství není na přibrání. Koukni se že k těm bílkovinám neradím nějak zvlášť moc těch sacharidů, takový 1 ks knuspi chleba má 6 g a to je zhruba 4g sacharidů, kdybys ho doplňovala po celý den 6 x , tak máš příjem z těch chlebíků celkem za den 24 G!!!!!! Plus něco sacharidů je i v sýrech, jogurtech atd. A vem to tak, že tělo potřebuje energii čerpat ze sacharidů, to je pro něho příjem energii!!! A když jich má málo, tak to bere z bílkovin a to je zbytečně složitý proces. Můžeš to zkusit a nemusíš, já nikoho nenutím a než abys mi potom nadávala, tak to radši nezkoušej. Ale doporučju se zamyslet nad tím, jak jíš teď a kolik jsi při tomhle stravování zhubla a jak se při tom citíš. Pročti si časopisy, různé www stránky apod. a uzpůsob si to podle sebe a sama uvidíš. A Jana má pravdu, je to od každého kousínek, takže s tím asi těžko zhubneš. Kdybys cpala tři rohlíky, hromadu brambor, kupu rýže, tak je to něco jiného, ale tyhle porce jsou malé a pravidelné!!!ROMY: 100g EIDAM 30% dělá 1099 KJ, bílkovin 30,3, sacharidů 1,4, tuk 15,2, je lepší si ho rozdělit na dvakrát nebo třikrát v průběhu dne a aspoň kousíček rohlíků nebo kousnutí do chleba nebo 1 knuspi a bude to super!!! Zkus to jestli budeš chtít, záleží na tobě. PETRA: je to tvůj názor, koukala jsem na ten článek a je to velmi strikní a docela podle mě, opakuji podle mě ne zcela zdařilý jídelníčekS : 150 g polotučného jogurtu, 1 celozrnná houska, 1 nektarinkaSv : 1 sýr cottage (150 g), smíchaný s rajčaty a bazalkou, lehce osolenýO : kuřecí prsa (150 g) na pánvi, vařená brokolice, červená paprika Sv : cuketa s česnekovým tvarohem (50 g tvarohu)V: hlávkový salát s tuňákem ve vlast. šťávě, 1 lžíce olivového oleje, kousek melounu (nebo občas sklenka vína)1. tu housku bych rozdělila na 2x nebo 3x, moc sacharidů najednou, lepší postupně2. sýr cottage bych taky dala na 2x a k tomu ty kousky housek3. k kuřecím prsům 1 brambor4. k cuketě s tvarohem 1 bramborTakže si všimni, že ty porce sacharidů jsou malé a jde o to si to rozdělit v průběhu celého dne, ať si tělo má po celý den z čeho brát energii.NIKOMU tohle nenutím, pokud ti sedí způsob jakým se teď stravuješ a hubneš a tvaruješ si postavu podle svých představ, tak takhle pokračuj, u každého je to jinak. A je jasné, že by mělo být sacharidů více dopoledne než odpoledne, od oběda jich ubírat, a třeba večer si je už nedat, když z toho máš takovou hrůzu. A Petro, pokud máš svůj jiný názor, tak si moje příspěvky nečti, za mě mluví i fakta a nejenom nějaké kecy. (1.1. 171 cm/78 kg a 23.6. 2005 / 55 kg

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 14:06)

tak to jsem si holky dala ma to dohromady 2 200 KJ, ale nesmim s&;239; to vycitat, bylo to desne moc dobry :o)takze v pohode :o)))

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 14:06)

Jani mas pravdu, ale bylo to dobre a tak se pro jednou snad nic nestane...ale dneska uz jenom jahudky :o))) a zitra zase do zabehnutych koleji :o)))

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 14:06)

Marti, já myslím, že smažené by se mělo vynechat úplně. Já si místo smaženého květáku dávám květák vařený a pochutnám si taky. A ta tatarka taky nic moc..Holky, já jsem tak unavená.. A nevím proč.

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 14:06)

baculko, ja byla na obede. A dala jsem si "smaženy" květák asi 5 brambor a lžicku tatarky...bylo to desne moc dobre. LUCKO na ten obed bys mi rekla co?? Asi ta tatarka a to smazene neni dobre, ale zajimal by me tvuj pohled...dekuji ti. (kvetaku bylo tak 120g porambor tak 40g).Holky me je strasný vedro a to jde dneska s kolegyni na samosber jahod....

Baculka (Čt, 23. 6. 2005 - 14:06)

To ste vsetky na obede?Normalne mi chybate.

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 11:06)

Baculko, já jsem věděla, že tolik palců Ti musí zaručeně pomoct :o) Gratuluju!

Baculka (Čt, 23. 6. 2005 - 11:06)

Suhlasim s Luckinym navrhnutym jedalnickom. Sacharidy ano, kludne s kazdym jedlom, ale v spravnej miere.Holky, diky, ze ste mi drzali vcera na pohovore palceky. Asi to pomohlo, lebo mi prave volali, ze mam prist dojednat platove podmienky.Prisla som prave zo supermarketu a predstavte si,nekupila som si zmrzlinu, ako som povodne chcela. Miesto toho kavu 2+1 a hruby casopis na odputanie od mlsania. Pohodove citanie pri kavicke je vacsia slast nez za 5 minut zjedena zmrzlina.

Petra (Čt, 23. 6. 2005 - 11:06)

Jo,to je pravda.. ;o)

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 11:06)

Sacharidy by se podle mě měly vynechat hlavně k večeři.

Petra (Čt, 23. 6. 2005 - 11:06)

Jasne,jednou denne sacharidy je asi prehnane,ale urcite by nemely byt soucasti kazdeho jidla,nebo skoro kazdeho.. Ale kazdemu vyhovuje neco jineho a je treba to vyzkouset,to je jasne,jen se mi ty sacharidy v takovem mnozstvi,jako doporucuje Lucka,zdaji prilis..

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 11:06)

Já bych neřekla, že je to přehnané.Uvádím např. jídelníček Hanky Kynychové:Snídaně:Jogurt s kukuřičnými lupínky a káva s mlékem (s nízkým obsahem tuku), sklenice vody nebo minerálky.další tip - ovocný salát s čerstvého nebo zavařeného ovoce - zalít bílým nízkotučným jogurtem. Menší miska stačí. Svačina:ovoce, 1 banán nebo jablko. Volte podle sezóny. Nebo racionální tyčinka. Oběd:maso, rýže a dušená zelenina, nebo-zeleninové rizoto, nebo těstoviny se sýrem a kuřecím masem. Svačina:1-2 rýžové nebo kukuřičné chleby s pomazánkou. Tu připravte s nízkotučného tvarohu přidejte trochu bílého jogurtu, pažitku, sůl a pepř. Večeře:krůtí nebo kuřecí stejk a dušená zelenina nebo salát s čerstvé zeleniny, nebo zeleninový salát s tuňákem a vejcem.

Petra (Čt, 23. 6. 2005 - 10:06)

Ahoj Lucko,promin,nechci ti do toho kecat,ale koukni se na http://www.stob.cz/view.php?cisloclanku=2005020301 ,je to clanek od odbornice,Ivu Malkouvou ze spolecnosti STOB urcite znate.. No a pise,ze by se denne melo jist maximalne 1 kus peciva nebo jedna priloha denne,takze nevim,ale tech sacharidu jako doporucujes se mi zda nejak moc..

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 10:06)

Holky ja si asi zitra vezmu dovcu, nemuzu tady vydrzet.....ach jo :o)) zeptam se vedoucí a uvidim.Ja jedla holky Adipex taky, mam kamaradku ktera diky nemu po porodu shodila 40 kg ze 103kg na 63 kg a udrzela si to. ja chtela taky, sehnala mi je a ja behem mesice a pul mela o 14 kg min, vsichni mi rikali jak jsem zhubla jak mi to slusi a ejhle za 4 mesice jsem mela 83 kg coz bylo 14 kg zpet!!!!! Pak jsem to vyzkousela jeste nekolikrat, az jsem den po silvestru skoncila na pohotovosti protoze jsem nemohla dychat, motala se mi hlava, bylo mi zle, busilo mi srdce...a to vse udelal Adipex, pusobi v mozku a ma desne moc vedlejsich ucinku, nikdy bych to uz nevzala do pusy, je to svinstvo a dokaze naprosto znicit osobnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To same Meridia coz je modernejsi Adipex a take jsou zkusila Xenical, ale to clovek musi byt 24 hodin v blizkosti zachodu a to neni nic pro me...tece ze cloveka cisty tuk....hruza!!!!Takze ja vim ze to jde jen tim, ze clovek upravi jidelnicek a bude se hybat......zadne leky, mozna tak je dobra vlaknina v tabletach, ale leky uz nikdy!!!!!

Reklama

Přidat komentář