Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Jana (St, 22. 6. 2005 - 08:06)

Tak mně ty kaše ani moooc sladké nepřijdou, dříve je dělali sladčí, a to moc mi nejelo :o)Lucko, díky za rady :o)

Lucka (St, 22. 6. 2005 - 08:06)

BLUEBLUEBLUE: Já jsem to tady napsala spíše pro inspiraci, nic tady nikomu nepřikazuji, jenom prostě dávát vědět o tom, že se mi podařila shodit pořádná hrouda sádla a protože nejsem tajnůstkář, tak to ráda všude říkám a lidi si z toho vždycky něco vezmou. Pravdu máš v tom, že každému vyhovuje něco jiného a že není dobré nic kopírovat. Je ovšem dobré si pročíst, co a jak, pročíst různé články a pak zkoušet, jak tělo reaguje, u každého jinak. Takže určitě nikomu netvrdím, že zhubne jedině takhle. Taky mám hodně pročtého, ale musela jsem si to vždycky upravit podle svého. Každý děláme jinou práci, jinak vstáváme, máme jiný výdej energie atd. Tak to prosím Tě neber jako poučování, to jsem určitě nechtěla, myslela jsem to dobře.ROMY: však o to jde

blueblueblue (St, 22. 6. 2005 - 07:06)

Dobré ráno,včera jsem trošku hřešila sem tam do uždibování - ale místo večeře. Váha nehlísila nárůst což jsem ráda. Teď se chci pustit do boje s dalším kg, ale úplněk mi asi nepomůže. Dnes se budu asi radši fakt hlídat, trošku na to přibýrání v úplňku věřím.

Jana (St, 22. 6. 2005 - 07:06)

Hezké ráno,za včerejšek jídlo OK a jen 40 minut na rotopedu, motala se mi nějak hlava, tak jsem radši slezla.Dnešní jídelníčeksnídaně: ovesná kašesvačina: jogurtoběd: rizoto (rýže, cibulka, hrášek, kuř. maso)svačina: tvaroh, jablkovečeře: dušená zelenina, vejce na tvrdo, káva s mlékemPohyb: dneska jsem večer pryč, takže jen chůzeKaše Emco miluju, stejně tak celozr. lupínky Fitness (ty nové čokoládové jsou mňamózní :o) ), je to fajn snídaně :o)

Pallando (St, 22. 6. 2005 - 06:06)

Lucka: díky, pěkné jídelníčky, vybrala jsem si z nich pár věcí pro inspiraci a zpestření stravy. Zrovna nedávno jsem objevila ty ovesné kaše Emco, ty jsou bezva - jednoduchá příprava, kalorické hodnoty právě tak akorát a jsou dobré.

blueblueblue (Út, 21. 6. 2005 - 20:06)

Cukrblok je ten sprej asi 200,- Kč, chocohit jsou cucavé bonbony asi 100,- Kč.

Kačka (Út, 21. 6. 2005 - 19:06)

Lucko, díky , jsi moc laskavá, že se nám, i když nehubneš, snažíš pomoci. Moc mi pomáhá Tvůj úspěch a inspirativní jídelniček. Díky. Jenom prosím Tě, to je jídelníček hubnoucí nebo udržovací? U mě by byl problém v tom, že nemám ráda knuspi ani takový ten "polystyrén". A nahradit to klasickým pečivem asi nebude zrovna to pravé. Snažím se ho úplně vysadit, ale to je docela pro mě velká oběť.Joo a díky za typ na moučníky. To musí být dobrota :-)Právě jsem zbaštila talíř brambor na paprice a dva krajíce chleba. Zítra ale budu myslet na ten úplněk a ovládat se.Pevnou vůli

Romy (Út, 21. 6. 2005 - 18:06)

Tak jsem z prace doma a mam docela dobrou naladu,protoze jsem dnes pila po 3 hod 1/4 litru mleka a jinka nic..jo jen jsem mela jeden krajicek melounu a ted jdu na kolo:-))Jen vydrzet..jeden den je nic...ale mam radost,ze jsem to aspon dnes nastartovala!Lucko,diky..ten jidelnicek si proctu zitra..ale taky me moc nejde dodrzovani ciziho jidelnicku,ale aspon pro inspiraci je to dobre!A jaky je rozdil mezi Cokohitem a Cukrblokem??Cukrblok asi vim...ale ten Cokohit??To jsou nejake bonbony nebo taky sprej?A kolik to stoji?Jo ten uplnek ..rika se,ze se ma jen pit,ale ne proto,aby jsi zhubla ,ale protoze¨kdyz je uplnek tak si prave telo vse co snis uklada!Takze se pribira....tak holky zitra papejte same nekaloricke jidla:-))

blueblueblue (Út, 21. 6. 2005 - 16:06)

Ahoj,dnes jsme měli vpráci poruchu tak nešel net. Do focení se mi včera vůbec nechtělo a dnes to nevypadá taky nadějně. Váha stagnuje na 61 což jsem fakt ráda. Lucko díky za typy, ale každému možná vyhovuje něco jiného. Tím chci říct, že dodržování cizího jídelníčku většinou nebývá úspěšné.Holky netrapme se drobnými prohřešky, ale nahraďme to pohybem.Romy - ty si snad děláš legraci, zkusila jsi jeden den vydržet bez cukru? jestli ne, tak zaběhni do lékárny a kup si chocohit a cukrblok.

Lucka (Út, 21. 6. 2005 - 16:06)

Zdravé a dobré potraviny: různě kombinovat:sýr cottage (obyč, pažitkový apod.)olomoucké tvarůžky (hodně bílkovin, málo tuku)celozrné vločky EmcoEmco kaše ochucené nebo naturaltuňák ve vlastní šťávěnízkotučné jogurty od Kunínkrůtí prsní šunka, pečené kuře bez kůže, kuřecí prsa na vodě nebo dušená se zeleninoueidam do 30%kuřecí prsní šunkaApetito Light, nízkotučný tvaroh, Pribina Ligth, Maratonec Light, Různé pomazánky tvarohové, ryby dělané na vodě nebo pečenépečené brambory a k tomu tvarohtěstoviny se zeleninoutěstoviny se špenátemmüsli tyčinky Fly Linieneslazené dětské přesnídávky a k tomu pár dětských piškotůneslazená marmeláda a k tomu pár knuspi nebo rýžových chlebůzelenina neozmezeněatd atd nechci to tady zahlnit :-)))

Lucka (Út, 21. 6. 2005 - 16:06)

8:00 tenký plátek celozrnného chleba, 2 plátky Eidam 30% + rajče10:00 ovocný tvaroh (diavita, ovofit), 1 rýžový chleba, 1 jabko12:00 rýže tmavá se zeleninou14:30 jogurtové mléko, 2 ks bebe sušenky16:30 3 ks tvarůžky, plátek chleba, rajče19:00 bílý jogurt, 2 rýžové chleby, 2 velké mrkve8:00 1 balíček EMCO ovesná kaše10:00 2 rýžové chleby, 1/3 cottage, okurek12:00 kuře, brambor, zelenina14:30 kefírové mléko + 2 ks bebe sušenky16:30 2 rýžové chleby, 2/3 cottage, okurek19:00 1 rýžový chleba, 3/3 cottage, rajče 8:00 ovocný jogurt + Knuspi + 1 lžička medu nebo marmelády10:00 &;189; graham + 1 ks Apetito Light tavený + 2 mrkve12:00 špagety se zeleninou, trochu posypat sýrem14:30 dětská přesnídávka + trochu piškotů + pomeranč16:30 &;189; graham + 1 ks apetito light + okurka19:00 2 knuspi + 2 plátky šunky + rajče8:00 celozrnné lupínky Fitness nebo Corn Flakes + jogurt + jabko10:00 banán + müsli tyčinka bez polevy12:00 2 vajíčka s tmavým chlebem, nízkotučný sýr + mrkev14:30 &;189; tvaroh smíchaný s ovocem a piškotama16:30 sardinky ve vlastní šťávě, chleba, paprika19:00 &;189; tvaroh + 2 knuspi + mrkev8:00 1 sójový rohlík + ovocný jogurt + pomeranč10:00 4 mkrve, 1 rýžový chleba, 2 ks tvarůžky12:00 těstoviny se šunkou, sýrem a zeleninou14:30 nízkotučné mléko + 2 ks bebe sušenky16:30 3 ks tvarůžky + 2 knuspi + čínské zelí19:00 zeleninový salát (rajče, paprika, okurka) + 2 knuspi8:00 v mikrovlnce ohřát trochu tmavé rýže, mléko, posypat skořicí, nakrájet tam banán10:00 2 ks knuspi, bílý jogurt, čínské zelí12:00 zeleninová polévka, &;189; rohlíku celozrnného14:30 &;189; konzervy tuňáka ve vl. šťávě, &;189; rohlíku, rajče 16:30 rýžový chleba, 2 plátky krůtí šunky, okurek19:00 &;189; konzervy tuňáka, 1 rýžový chleba, okurek8:00 chleba tence namazaný máslem, ředkvičky, paprika, kousek taveného sýru10:00 1 vejce natvrdo, &;189; rohlíku, paprika12:00 krabí salát (smíchat krabí tyčinky s jogurtem, citron, pepř, trošku kečupu) + &;189; rohlík14:30 1 pomeranč, 2 sušenky, ovocný jogurt16:30 krabí salát19:00 2 rýžové chleby, 2 ks tvarůžky, čínské zelí8:00 2 vejce + celozrnný chleba + paprika10:00 &;189; rohlík s marmeládou, jabko12:00 zelenina s tuňákem + 2 knuspi14:30 tvaroh ovocný + pomeranč16:30 zbytek zeleniny s tuňákem, 2 knuspi19:00 rýžový chleba + bílý jogurt + mrkev8:00 ovocný jogurt s ovesnýma vločkama + banán10:00 1 ks tmavý chleba + &;189; cottage + ředkvičky12:00 kuřecí prsa na vodě, zelenina, knuspi14:30 jogurtové mléko + piškoty + mandarinka16:30 okurkový salát s jogurtem, &;189; rohlíků19:00 rýžový chleba, 2 ks šunka, paprika8:00 vločky s mlékem a banánem zahřáté v mikrovlnce do kašičky10:00 &;189; tvaroh + 2 knuspi + mrkev12:00 brambor, špenát, 1 vejce14:30 &;189; tvarohu s trochou marmelády a medu, jabko16:30 zbytek brambor, špenát19:00 2 rýžové chleby s jogurtem + mrkev8:00 1 ks tmavého chleba, pomazánka z tuňáka, 1 paprika10:00 1 müsli tyčinka, ovocný jogurt, pomeranč12:00 1 ks tmavého chleba, pomazánka z tuňáka, 1 paprika14:30 tvaroh ovocný, 2 knuspi, grep16:30 1 ks tmavého chleba, pomazánka z tuňáka, 1 rajče19:00 2 rýžové chleby + tavený sýr light + čínské zelí(Pomazánka: rozmixovat sýr COTTAGE + tuňák ve vl. štávě + cibulku + koření)8:00 vaječná omeleta (3 ks bílek a 1 žloutek, zbývající dva žloutky vyhodit!!), chleba, paprika10:00 podmáslí + jabko + müsli tyčinka12:00 kuřecí maso s omáčkou Uncle Beans + rýže14:30 dětská přesnidávka + 2 ks bebe sušenky + grep16:30 pečené brambory v troubě, &;189; tvaroh19:001 rýžový chleba, &;189; tvaroh, okurka8:00 fitness lupínky zalít mlékem, dochutit lehce medem nebo marmeládou, banán10:00 ovesná kaše EMCO12:00 rizoto (rýže, houby nebo maso, zelenina)14:30 rýžový chleba + mléko + grep16:30 zbytek rizota19:00 &;189; rohlíku, sýr light, 1 ks šunka, paprika8:00 EMCO ovesná kaše smíchaná s 1 ks jogurt + banán10:00 1 čoko puding Vitalinea, müsli tyčinka12:00 &;189; tuňáka smíchat s rýži a zeleninou, koření14:30 kefírové mléko + lupínky Fitness nebo Corn Flakes, grep16:00 &;189; tuňáka smíchat s rýži a zeleninou, koření19:00 &;189; rohlíku, 2 ks tvarůžky, zeleninaUž jsem to psala více známým, tak se můžete mrknout, chce to fakt pravidelnoust a malý porce, tělo si zvykne na pravidelný příjem a nebude mít důvod ukládat na horší časy.

Lucka (Út, 21. 6. 2005 - 16:06)

Dietní zákusek: dětské piškoty,silná káva,ricotta, netučný tvaroh a netučný bílý jogurt, banán.Dělám vrstvy: začínám piškoty namáčené v kávě, pak na plátečky nakrájený banán a zaplácnu to směsí z tvarohu, ricotty, jogurtu a pak zase piškoty ... Ricotta je důležitá, v ledničce to díky ni fajn ztuhne. A tu směs z tvarohu, ricotty třeba dosladit náhradním sladidlem. Ricotta není tak tučná jako Mascarpone (maj to v Tescu nebo Intersparu) a když to tak po dvou hoďkách vytáhnu z ledničky, tak je to mňam! :-)

Martina (Út, 21. 6. 2005 - 16:06)

Lucko dekujeme, urcite mas pravdu. mam takovou prosbu muzes nam napsat 20 potravim, ktere jis nejcasteji popripade napsat par jidelnicku na cely den...vim, že uz jsi jeden napsala, ale treba vic....jestli te to nebude casove obtezovat. Diky moc

Lucka (Út, 21. 6. 2005 - 15:06)

Martina: to vidím, že se snažíme a držím palce, ať toho dosáhnete. Vím, že mluvím jako kniha, ale taky jsem bojovala a to co píšu dodržuju a uletím jen sem tam a váha se drží pořád stejně. Ono to chce v sobě něco zlomit a pak to půjde. Hodně známých už mi řeklo, že to ví. To je fajn, že to ví, ale proč nezačnout? Chce to pomalu, v klidu, bez stresu a půjde to. Já jím dietně, pochutnám si, mám i různé sladkosti, které nejsou tak hrozné, tak si dávám do nosu, chce to vychytat si jídelníček tak, aby chutnalo a hlavně aby se nepříbiralo a kila letěla dolů sama. Tak všem DRŽÍM PALCE, jde to, bojujte! :-)))

Martina (Út, 21. 6. 2005 - 15:06)

Kačko tak to jsem rada, že v tom nebüdu sama. Ja bych udelala lehky korpus nejlíp z tmavé mouky, promázla light zakysanou smetanu a jahody...to nemuze mit tolik KJ......

Kačka (Út, 21. 6. 2005 - 14:06)

Joo, ještě. Neporadily by jste mi nějaký light zákusek či moučník? Sestra jde naposledu do kurzu a má přinést něco dietního a sladkého. Díky

Kačka (Út, 21. 6. 2005 - 14:06)

Ahojky,tak fotku v plavkách jsem včera nezvládla. Nakonec mi přišlo, že není zas takové vedro (fouklal vítr a já jsem teplomil). Ale určitě na to dojde, aby jste si nemyslely, že si vymýšlím :-)Marti, krása je opravdu děsně málo, ale hodně lidí dá prostě na první dojem. Díky za lichotky :-))Jinak já džíny nosím úplně nejraději. Stáhnou to, co je navíc a přijde mi, že když mají dobrý střih, tak i zužují. Jinak 90% mého oblečení je sportovního vzhledu. V práci je to tak nějak každému fuk.Jani..borůvkové kneedlíky...dala bych za ně život :-)Moje dnešní strava je plná hříchů, protože zase přišel nějaký splín. Jdu si zaběhat se psem, ať to pěkně vyženu. A pak mě čeká uklízecí, takže v tom Marti nebudeš sama :-)Hezký den

Martina (Út, 21. 6. 2005 - 14:06)

Tak to je dobr a nedelj si s tim hlavu, jak te znam vecer das telu zabrat. Holky co takovy 2 hodinovy uklid to musi byt taky plno energie ne? Budu luxovat, zalevat kytky, umývat koupelnu a zachod (vse 2x) umývat nadobi, varit, vytirat a to je asi tak vse, ale 2 hodky to zabere....pak pujdu spat!!!!

Jana (Út, 21. 6. 2005 - 14:06)

:o) bylo jich pět mrňavých

Martina (Út, 21. 6. 2005 - 14:06)

Jani tak to neni zas tak strasny, pokud jich nebylo 10 :o)) ja dneska zatim jen ty jahody, ale pomalu si pujdu koupit neco k obedu asi to vidim na cottage a zitny chlebik....nevim nevim treba me zlaka neco jineho :o))

Reklama

Přidat komentář