Reklama

Zuby :(

Vlasta (Po, 27. 12. 2021 - 22:12)

Zubaři jsou jedna pakáž.Studujte osvětové materiály,buďte pilní v orální hygieně a věřte,nebudete tu svoloč potřebovat.

Sofia (Čt, 25. 2. 2021 - 20:02)

Já už bych na bělení peroxidem nešla ani k zubaři, hrozně mě z toho bolely zuby, že jsem ani nemohla po tom bělení pořádně jíst. Takže jsem hledala nějaký šetrný způsob, který nebude ničit sklovinu a objevila jsem https://www.toothy.cz/ důkaz toho, že jde zuby vybělit i bez peroxidu a bolesti.

Martina (St, 23. 10. 2019 - 09:10)

Kupuji si v lékárnách dr maxe, tubní pastu Splat gold, která obsahuje diamantový a zlatý prášek, který Vám dokáže zuby řádně vybělit.

Jitka (Ne, 20. 10. 2019 - 18:10)

Jakou pastu jste tedy našla? co přesně obsahuje? a kolikrát denně si čistíte zuby?

Martina (Čt, 17. 10. 2019 - 10:10)

Chodila jsem často na bělení zubů, ale není to úplně levné, a také to nemá dlouhé trvání, tak jsem si pak našla pastu, která je přírodní a dokáže mi zuby vybělit trvale.

Jitka (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo z Vás chodí na bělení zubů?

Lenka Krečmerov (Po, 20. 3. 2017 - 11:03)

Ježiš, zuby a dásně, to je prevít, když nás to doma chytne. My proto doma používáme jen kvalitní kosmetiku na zuby a dásně, abychom předešli problémům krvácení a zánětům z dásní.Používáme jen značku Herbadent a je fakt, že nám kosmetika na zuby od této značky velmi pomáhá.

Palicek (St, 1. 3. 2017 - 23:03)

Na to ti muzu doporucit Liquid Calcium. Je to tekutý vápník a napomáhá při zubní paradentóze. Je to přírodní doplněk stravy. Určitě stojí za zvážení. :)

Janice (St, 22. 2. 2017 - 19:02)

na zuby používám bylinnou zubní pastu od firmy Herbadent, buď s fluorem nebo ženšenem.Po vyčištění pak Paradondol bylinný gel na dásně od Herbadent a už žádné potíže nemám.

(_._) (Ne, 17. 4. 2016 - 09:04)

Nejhorší je když se prořezávají třetí zuby! Že se prořezávají první a bolí to je známé, někdy i ty druhé taky bolí, ale to nic není proti těm třetím když se prořezávají. Já jsem to taky nevěděl až jsem je jednou spolk a ony byly na háčky!

Adell (So, 16. 4. 2016 - 18:04)

Ahojte, je mi 18 a mám...Ahoj mám zcela to samé.. také mě to děsí.. ale mě se kývou jen zuby.. a nic mě nebolí.. nevím čím to je.. ale jsem ráda že v tom nejsem teda sama že se mi kývou zuby

jonasanne (Pá, 18. 12. 2015 - 18:12)

Zdravím. Dnes mi po týdnu co jsem měla "otevřený" už mrtvý zub se záňetem zubař "vecpal" do tohoto zubu nějakou vložku a od té doby mě pomalu zub znovu rozbolel. Říkal něco o tom, že se vložka dá odstranit párátkem, ale nevím jestli bolest třeba neodezní sama. Máte s něčím takovým někdo zkušenosti? Je normální, že zub začal znovu bolet ikdyz byl po vyvrtání minulý týden absolutně bez bolesti? Díky za reakce :)

Karel (Po, 23. 3. 2015 - 12:03)

Já mám doma ústní sprchu Jetdent, nakonec jsem kupoval přes internet, protože mi to přišlo nejlevnější. Mrkni na modrausporam.cz, třeba se ti taky zalíbí ;-) Každopádně jsem s ní spokojenej

Baruš (Po, 16. 3. 2015 - 00:03)

Díky moc za tak rychlé odpovědi :) a můžu se zeptat jakou máte značku nebo kde jste kupovali? Nerada bych koupila nějakou špatnou, ale zase nechci zbytečně utrácet moc peněz…

Karel (Ne, 15. 3. 2015 - 22:03)

Já ústní sprchu taktéž používám pravidelně. Kupoval jsem ji také na doporučení zubaře, do té doby jsem ani netušil, co to je :-D. Každopádně vřele doporučuji. Určitě se vyplatí si ji pořídit. :-)

pavla (Ne, 15. 3. 2015 - 15:03)

Ahoj, určitě je to fajná věc, ustní sprchu máme doma a používám ji denně. Myslím, že pokud ti ještě i doporučila zubařka, tak bys ji určitě měla alespoň vyzkoušet ;)

Baruš (Ne, 15. 3. 2015 - 13:03)

Ahojda, zubařka mi doporučila jako prevenci koupit ústní sprchu, máte ji někdo doma? Mám špatný zuby, tak že nějaká další prevence kromě kartáčku neuškodí, ale s tímhle nemám žádnou zkušenost...

Simona (Čt, 14. 10. 2010 - 19:10)

Ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s placením u zubaře, který není soukromý? Nedávno po mě chtěla zubařka 600 za vyčištění kanálku, kanálky byly v zubu dva, to je hned 1200 a 900 za dodělání zubu. Přišlo mi to docela hodně.

Mary (Po, 11. 10. 2010 - 19:10)

Pokud můstek musel po 2...Odstranění druhého můstku a vše ostatní, co následovalo, se už děje v cizině. Po mých zkušenostech v Ćechách si zkrátka v cizině platím péči, které věřím. Poprvé můstek musel pryč,že byl čep zapíchnutý v dásni pod úhlem skoro 30 st., místo usazený svisle v kanálku.Nevím,jestli to vysvětluju dobře.Radši nebudu vzpomínat a jdu dál.:-D Jen jsem se chtěla podělit o zážitky. :-)

para (Po, 11. 10. 2010 - 19:10)

Pokud můstek musel po 2 letech ven - je to spíš chyba zubaře!!!!! Pokud ta protetická práce laborky nebyla vyhovující, neměl ten můstek vůbec usazovat.Pokud se tam vytvořil zánět, tak zřejmě nebyly pilířové zuby řádně endodonticky ošetřeny - a to je zase chyba zubaře.No a je jen logické, že na Vás teď dělají ťuťuťu - mají strach z reklamace a žaloby - určitě si to slušné chování nechají solidně zaplatit!!No ale když jste spokojená.....

Reklama

Přidat komentář