Reklama

Zuby :(

Ivana (Po, 21. 3. 2005 - 18:03)

Asi před rokem jsem mi zubař spravoval zub (kaz). Plomba bohužel za měsíc vypadla. Návštěvu zubaře jsem pak dost dlouho oddalovala. Nakonec mne ale bolestivé záchvaty donutily k zubaři jít. Zubař vše spravil a já se těšila, že bolesti ustanou. Ale spíše naopak - teď mám bolestivé záchvaty nejméně obden, ale i několikrát denně. Zatím to řeším léky proti bolesti a k zubaři se už celkem bojím jít. Nevíte o co by mohlo jít a jaký zákrok mne asi bude čekat? Děkuji.'

bobina (St, 16. 3. 2005 - 16:03)

Moje zubní lékařka mě poslala na zákrok frenuloctomii, protože se mi zvětšuje mezera mezi předními zuby. O jaký zákrok se jedná? Mám strach, kdo s tím má zkušenosti?'

Andrea (Čt, 27. 1. 2005 - 08:01)

Rada bych se zeptala, zda v nepritomnosti zubniho lekare muze provest kontrolu zubu zdravotni sestra, popripade udelat zakrok napr.brouseni zubniho kamene. Dekuji.

dědek (Po, 6. 9. 2004 - 21:09)

Pokud by byl přímo problém s vápníkem mohlo by jít i o sníženou schopnost vstřebávání vápníku ze střeva. Víc už na toto téma nevím.'

Jarus.. (Po, 6. 9. 2004 - 20:09)

Tak to asi bude suvisiet s tym, zabudla som podotknut ze sa odvapnuju zuby, takze s tym vapnikom zrejme budem mat nejaky problem...

dědek (Po, 6. 9. 2004 - 20:09)

To udělá každý obvoďák z odběru krve. Na draslík je ještě vázána hladina vápníku. To by měl udělat k tomu.'

Jarus.. (Po, 6. 9. 2004 - 20:09)

Vysetrit hladinu drasliku? O tom som este nikdy nepocula, ako sa to vysetruje?

dědek (Po, 6. 9. 2004 - 20:09)

Úplně stejný problém mám taky, ale po Prednisonu. Zkus si nechat vyšetřit hladinu draslíku.'

Jarus.. (Po, 6. 9. 2004 - 20:09)

Ahojte. Mam 19 rokov a mojim problemom sa stali moje zuby. Mala som ich vzdy zdrave a silne, zubarka mi ich chvalila, nemala som ziaden problem. No v poslednom case sa mi velmi zvysila kazivost a pritom som sa o ne neprestala starat ani som nejako vyrazne nezmenila stravovanie. Kazia sa mi vraj hlavne zvnutra, alebo zo spodu...co ma dost trapi. Mate niekto podobny problem? Da sa vobec nejako proti tomuto bojovat?

Reklama

Přidat komentář