Reklama

AIDS - vir HIV

eva (St, 5. 9. 2007 - 16:09)

jsem doma poklizim varim a jsme z deckama.

Mony (St, 5. 9. 2007 - 16:09)

A co tak celé dny děláš?

eva (St, 5. 9. 2007 - 16:09)

mam dva kluky 8 a 2.5 let nevim co budu delat uvidime jeste mam cas .

Mony (St, 5. 9. 2007 - 15:09)

Ps:jinak já jsem obdoba,a myslela jsem si že jsem zralá na psychiatra,ale jak vidím tebe tak jsem na tom dobře:-))))

Mony (St, 5. 9. 2007 - 15:09)

Ahoj hypochondře,tak napiš něco jiného...třebas co plánuješ po mateřské?Co dělá manžel?Jak máš staré děti?

eva (St, 5. 9. 2007 - 15:09)

cauky hlasi se hypochondr

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 14:09)

No je to strašné....já si to neumím ani představit. A pak musí mít chudinka hrozný nervíky, protože normoš prodělá šestinedělí.Chjo, nám nějak hapruje firma. To je radosti na starém bělidle. Tak konečně razím pro biohousky :-)))))

Mony (St, 5. 9. 2007 - 14:09)

Co může být horšího než to když někomu umře dítě!!!!!!!Ona čla na vyvolání porodu,a doktor mimi už neslyšel,takže se to dověděla a musela vytlačit mrtvé dítě!!Je úpně zkroušená,zítra za mnou příjde,bude po pitvě.
Lucinko,tady i prší:-( a ta ziiimmmaaa!!!O těch papilomech či jak,jsem slyšela.....jen ať ti udělá komplet prohlídku!

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 13:09)

Ahoj Mony,to je smutné s tou kamarádkou,bohužel se to mé kamarádce stalo taky. Ale bylo to mnohem horší, až na konci 6. měsíce. Teď je to už tři roky a nedaří se jí otěhotnět.

HPV je human papilloma virus, způsobuje karcinom děl. čípku. Chtěla jsem jen testy na chlamky, ale dr. mi k tomu dal zadarmo i HPV. Ikdyž já pravidelně chodím na gyn. prohlídky :-)

U vás prší, Monísku? Tady vůbec. Ale zima je hrozná a já se málo oblékla. Teď si jdu koupit papu, dnes do biovýživy,chichi.Papap.

Mony (St, 5. 9. 2007 - 13:09)

ahojki holki,tak jsem dolezla jak zmoklá slípka:-)
Karlo pár sešitů mám,tak se stav:-)
Luci a co je to to HPV?To neznám.
Potkala jsem kamarádku po tžech měsících,byla těhulka,tak jsem se na ni vrhla,kde má mimi,a ona se rozplakala,že ho porodila mrtvé,úplně mě to složilo!!!!Jsem nějak mimo z toho!Hned jsem postiskala svoje děti....

EVA (St, 5. 9. 2007 - 12:09)

DEKUJI,SNAD TO JEHLA NEBYLA A KDYZ BYLA TAK SNAD ZASCHLA SI TO ZKOUSIM TAKHLE RIKAT

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 12:09)

Evi,tak prostě nečekej.Snaž se to překlenout.Já nevím...nějak se s tím vnitřně smířit,žes udělala chybu...a teď prostě čekáš.Vím,že ikdyž člověk má 99% pravděpodobnost,že je negativní, tak i tak to v něm hlodá...ale tenhle stav je alarmující. Fakt.Držím palce,abys to zvládla.

eva (St, 5. 9. 2007 - 11:09)

no moc ne porad men to prepadava, ale dnes jsem konecne uvarila, ale cekani na tetsy je nekonecne

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 11:09)

Karlo,zatím papa a holky,jdu na oběd. Evi, díky za doporučení, koupím si to "kdyby náhodou".A Tobě je už líp?

Karla (St, 5. 9. 2007 - 11:09)

Luci, pere se:-(. A včera, no, nic moc. Ale s maminou jsme se zlily:-).

Karla (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Tak já se pomalu rozloučím, nakouknu odpoledne. Zítra nás čeká pohřeb:,-(, chjo...
Ale vy se mějte co nejlépe!
Luci, krásně se dnes vyspinkej pokud možno bez léků:-).

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Holky,já se zamilovala do jednoho baráčku....chjo, já chciiiii!!!Pak byste všechny přijely a udělaly bychom páááááárty. Kajulko, jak to dopadlo včera, vše v pohodě? Moc jsem na Tebe myslela kočko.A hele,pere se Tvoje chlupatý zlatíčko?

eva (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

stoji sice 121 korun ale je fajn

Karla (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Nee, Luci, bývá to naopak, příčinou nemocí bývá spíš hypersomnie-pravý opak! Neboj. A pokud by to mělo být nějakou nemocí, rozhodně by Ti nepomohla půlka Stilnoxu.

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Evi,díky.Vyzkouším.

Reklama

Přidat komentář