Reklama

AIDS - vir HIV

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Jojo,cítím se v pohodě.Tak nevím...pořád přemýšlím jestli ta nespavost nemůže být příčinou nějaký nemoci. Ale snažím se na to nemyslet.

Karla (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Luci: Chjo, ale pořád je lepší spát s polovinou Stilnoxu, než nespat vůbec, kor když to trvá tak dlouho... A jinak, jak je? Cítíš se alespoň trochu odpočatá?

eva (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

luci na spanek je dobry hypnox je na prirodni bazi .ho beru a ted spim konecne

Lucinda (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Ahoj holky,já ráno byla u dr. na odběry, které mi gynekolog nechce udělat. Chlamydie a high risk HPV.Jsme si fajné popovídali.

Jooo, venku je oklivo,bleble, jsem si v autitu zatopila.

Jinak co se týče spánku...Kájo....nemohla jsem usnout, tak jsem se opět neobešla bez Stilnoxu.Ale vzala jsem si jen půlku.Chjo,chtěla bych to zvládnout bez něj.

Karla (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Tak to jo:-). Mony, taky bych potřebovala koupit sešity, škola se mi též blíží:-)

Mony (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Míša je spokojený,škola ho zatím baví,je ve třetí třídě:-)
Terezka zase nadšená ze školky,už se oba nudili:-)
Já jsem ráda že je takové počasí,jak bylo hezky musela jsem furt něco vymýšlet pro děti,pořád kamsi jezdit....konečně si odpočinu:-)))))
Tak já frčím nakupovat,chcete někdo něco přibrat:-)

Karla (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Luci, Gábi, jste tu?

Karla (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Mony, tu je to to samé, zima, tma, déšť, velmi optimistické počasí:-(. Dnes máš tedy volno, jo? Co Míša a škola?

Mony (St, 5. 9. 2007 - 09:09)

Ahoj Karlo:-)jaké tam máte počasí?Tady je hnusně a zima a prší...a já musím nakupovat do školy obaly atd...

eva (St, 5. 9. 2007 - 09:09)

ahoj karli

Karla (St, 5. 9. 2007 - 09:09)

Ahojky všem! Jsem nazpátek:-).

Mony (St, 5. 9. 2007 - 09:09)

Evo:já jsem jí to taky už psala ,jednou je to kouření několika klukům,pak najednou nějaká jehla,a všichni jí pořád píšem dokola,ale taky mám pocit že to nevnímá.Takže buď si vážně střílí,nebo je psychicky z toho mimo,a to doporučuji evo psychiatra!!!!
Měla by sis od začátku pročíst veškeré příspěvky cos psala a co se psalo tobě,nejlíp,když si to vytiskneš.

eva (St, 5. 9. 2007 - 07:09)

s nevymyslim si, vcera vecer mne manzel ze kdyz budu mit hiv tak mne radsi zabije

eva (St, 5. 9. 2007 - 07:09)

ja sjem na nich byla . trikrat ale vzdy to nebylo dva mesicenejvic to odte doby od toho pichnuti 31 dni na p 24. ati kluci uz pokryli dvomesicni dobu.

Eva (Út, 4. 9. 2007 - 23:09)

Holky, sorry za přímou reakci, ale jen jestli si Eva nedělá legraci...když se podíváte,dost se do toho zaplétá, zjevně nečte
evo, proč jsi ještě nešla na testy, to se ti uleví ne? Nebo jsi byla a nevěříš jím?

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 16:09)

Holky,já dnes už pádím. Jsem utahaná jak kůň, ještě pořád mám spánkový deficit :-) Papapa.

Mony (Út, 4. 9. 2007 - 16:09)

Asi jsme se shodly:-)

Mony (Út, 4. 9. 2007 - 16:09)

Tak ještě jednou a naposledy,nejsi nakažena,to by si musel nakažený hiv píchnout a HNED i tebe,ale kámoška přeci říkala že před váma nikdo nebyl,a měla bys viditelný vpich...možná tam byla sponka,nebo kdoví co,třeba ses píchla o nějakou kravinu,o nějaké pérko trčící ze sedadla.Evo,máš doma děti a ty potřebují silnou maminu,tak se zpamatuj.A nezlob se na mě,ale první strašně probíráš jak jsi kouřila jednomu,pak dvěma pak jich bylo nevím kolik,a najednou je z toho jehla na sedadle....každý padne do depresí,ale ty si přisuzuješ blbosti a zbytečně.Seber se a běž za dětma,běž s nima ven.....
Nechci být zlá,ale píšeš dokola,a mám pocit že snad ani nečteš co ti Karla píše!!!!!!

eva (Út, 4. 9. 2007 - 16:09)

priznaky byvaji dele nez za mesic ne

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 15:09)

Evo!!!!Předtím si zde mluvila o orálním sexu, ze kterého si měla strach, a teď sis vsugerovala, že ses někde píchla o stříkačku. Takový nesmysl. Už bys dávno měla příznaky...zajdi si vážně k tomu psychiatrovi. Nebo zavolej na Linku pomoci AIDS, ať ti tam vysvětlí, jak se věci mají. Takhle se z toho dočista zblázníš a není v naší moci ti pomoct, jak vidíš.

Reklama

Přidat komentář