Reklama

alergie

katka (Po, 10. 9. 2007 - 11:09)

vypadá to na alergické astma.to mám já,když je vítr a ošklivé počasí tak to nalítá do prudušek a pak jsou stažené a vypořádavají se s alergenem.je potřeba si dýchnout někdo má ventolin,berodual apod.zavolejte si na alergol.a poradte se s nimi.k tomu lepku,má ho dcera a je to na celý život!!dříve se zkoušely testy.dnes ne,protože je to nevyléčitelné,pouze stabilizované díky dietě.

Petra (Pá, 31. 8. 2007 - 17:08)

Dobrý den,chci pořídit morče synovi a jeho kamarád trpí alergií na kočky.Může mu vadit když přijde na návštěvu srst z morčete když to by bylo v jiném pokoji?Děkuji předem za odpověď

Virginie (Pá, 31. 8. 2007 - 07:08)

Dobrý den, moje alergoložka mi dala možnost jakéhosi "očkování proti včelímu bodnutí", jelikož jsem před 6ti týdny prodělala anafylaktický šok. Toto očkování se údajně dělá v nemocnici, protože je velké riziko alergického šoku (už bych nerada zažila intubaci), ale zase je to možnost jak se v létě obejít bez injekce EpiPenu, a ostatních léků jako Dithiaden, Rektodent, Zyrtec aj. Byla jsem seznámena s tím, že po včelím bodnutí, když nebudu mít u sebe pero EpiPen a nezavolám 155 tak se udusím, rsp. rozvinutý šok povede ke smrti.
Nevím zda mám absolvovat toto očkování. Jak to probíhá, nevíte někdo? Předem díky.

Dáša (St, 29. 8. 2007 - 14:08)

Od března mám problém s dycháním když vyjdu ven a cítím jak kvetou kytky začnu kychat a svědí mě nos a taky mám astmatické problémy k doktorovi jdu až v říjnu a rada bych věděla co to může byt? četla sem že to může byt stresem a naši se rozvádějí tak to vše svědčí když sem byla mladší měla sem alegii na lepek ale je to vyléčené prosím poradte..

Jarek (Út, 28. 8. 2007 - 15:08)

Mám zvýšenou reakci organismu na štípnutí hmyzu.Vyzkoušel jsem Fenistil.Samozřejmě zabírá, ale krátkodobě. Vůbec nejlepší je však obyčejná cibule. Již po první aplikaci se svědění podstatně snížilo. Po druhé aplikaci se reakce zcela stabilizovala.

Zdenka (Út, 28. 8. 2007 - 12:08)

Několik týdnů mám alergii na něco(asi prach,roztoči), kýchání, menší rýma, u doktora jsem ještě nebyla. Po zkušenosti se svým synem, kdy na alergologii docházíme několik let a každého půl roku mu slíbí konečně testy, a nikdy mu je neudělá, se mi tam ani nechce. Letos se u syna alergie na pyl neprojevila vůbec, zato se to nějak přestěhovalo na mě, ale potíže mám i doma, zajímaly by mě vaše zkusšenosti s homeopatickým lékem Rhinallergy a také postup léčení vašeho lékaře. Za odpovědi předem díky.

injekce na aler (Út, 1. 5. 2007 - 08:05)

dobry den, mam dotaz, zda existuji nejake injekce na alergie multibiota? mate někdo s tím zkušenost? děkuji za odp.

kaja (Pá, 13. 4. 2007 - 21:04)

mam to "stesti" v nestesti, ze trpim alergii pouze na jare. Pomaha mi aller7, je volne prodejny v lekarnach. Vic mne ani nezajima, hlavne ze zabira a neskodi... doufam

Majka (St, 4. 4. 2007 - 19:04)

Mám jít na alergo na testaci a nevím,kolik dní předem mám vysadit Zyrtec.Poradí někdo?

Vojtěch (So, 24. 2. 2007 - 13:02)

Před týdnem se mi na těle začala dělat podivná virážka. Jsou to červené pupínky "fleky" různé velikosti začínaje velikostí pupínku od komára a končeje velikostí jako palec. Může to být alegická reakce nebo něco jiného?

hana (Po, 12. 2. 2007 - 20:02)

Nosní mandle máte funkční asi do 10 let, pak už v těle namají funkci a do 18 let zmizí úplně.

hana (Po, 12. 2. 2007 - 20:02)

Nosní mandle máte funkční asi do 10 let, pak už v těle namají funkci a do 18 let zmizí úplně.

lubo (Čt, 1. 2. 2007 - 18:02)

Na travní alergie je věřte nevěřte dobré bruslení - mám s tím dobré zkušenosti.Super účinky májí složky,které se z povrchu ledu odpařujou.Zkuste to

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 12:01)

U malých děti se injekční vakcíny nedávají právě z důvodů častého onemocnění nebo v kapkách ráno na lačno, ale výsledek většinou nic moc.
Injekční vakcína nám zabrala až po l4 roku a to přesně namíchaná na míru podle alergolog. testů.

Kačka (St, 17. 1. 2007 - 13:01)

Možná jsou na měj injekce moc silné a tělo se tomu brání. Můj syn má také alergii - na trávy, pyly a psa. Od 2 let měl od dubna do srpna kašel, rýmu, v červnu mu teklo z očí a bylo to stále horší. Alergolog mám poradil a doporučil kapky, které jsou namíchané z alergenů (Staloral)a užívá je 3 rokem, 3x týdně. Po dobu výskytu pylu se kapky snižují a v zimě navyšují. Je to rok od roku lepší, průběh alergii méně častý a slabší. Jsme spokojeni.Na sliznice se nám osvědčila vincentka ve spreji. Ted´chodí do školy a dávám mu Preventan.

Alena (So, 13. 1. 2007 - 10:01)

Můj syn máá od malička alergii na pyl, trávy, jitrocel, břízu, nic jiného, mu nezjistili, ale rýmu má celý rok, teď mu doktorka začala píchat vakcínu, ale pokaždé z toho omarodí, začne ho bolet v krku, dostane hustou rýmu a kašel. Má s tím někdo zkušenosti.Prosím napište, dík

Alergie na NIKl (Pá, 12. 1. 2007 - 21:01)

A co rukavice, ty by nepomohly????

Kátík (Pá, 12. 1. 2007 - 17:01)

Já mám potíže už deset let a teprve teď mi zjistili alergii na nikl.Nesmím sahat na kovové předměty jako jsou kliky u dveří,mince,nerezové hrnce,vod.baterie atp.Ale stejně se tomu člověk nevyhne a doktoři jsou akorát vždycky chytrý,když jim řeknu že se tomu nejde vyhnout.

Netopyrka (Po, 18. 12. 2006 - 17:12)

velmi by mne zajímalo, jestli alergik (já konkrétně jsem alergická na pyly všeho druhu, i potravinová alergie i s kožními projevy) má nějaké jiné průběhy a příznaky
nemocí. Napadlo mne, že kdyby byl organismus napaden nějakým virem-třeba žloutenka,nebo prostě něčím závažným, zda by se tělo dovedlo již bránit dříve a tou přehnanou reakcí tomu dovedlo třeba i zabránit- než u zdravého člověka.

Martina (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

Dobrý den všem, byla mi zjištěna alergie na nikl. ráda bych se dozvěděla čemu všemu se vyhýbat, kde je obsažen, v jakých potravinách atd... Doufám, že mi poradíte. Díky (pikynam"seznam.cz)

Reklama

Přidat komentář