Reklama

alergie

Dráždivý kašel (Po, 16. 10. 2006 - 19:10)

Můj syn má již 5 týdnů dráždivý kašel. Někdy se v noci i poblinká, protože nemůže přestat kašlat. Jsme-li doma, je v pohodě, ale jakmile vyjdeme odpoledne na hodinu ven a je trošku ostřejší vzduch, má takový kašel, až se zajíká. Doktorka tvrdí, že na průduškách nic nemá. Může se jednat o alergii? Radka

Lokomotiva (Ne, 15. 10. 2006 - 20:10)

Alergie, pratele muze bytna cokoliv co odmite. A vznika vzdy, kdyz neco odmitate.
Ma alergie je velmi velmi silna. Co jsem si to uvedomil, prestava me mit v moci. je to dokonce prostredek k eberozvoji. Zacinam ji mit rad, i kyz ona uz pomalu mizi. Kdo vi, trebas na ni budu vzpominat v dobrem.

Emma (Čt, 5. 10. 2006 - 15:10)

zajimalo by me, zda mze byt alegie na cigaretovy kour a zda se da u alergologa na zaklade nejakych testu urcit. pred rokem jsme zacala pacovat v nove praci, kde kolega kouri a zhruba od te doby mam ekzem po vetsi casti tela. Ekzemem jsme trpela jen obcas n arukach, nikdy jsme ho vsak nemela v takovem rozsahu. na alergologii mi zjistily rizne alegue, ale ty jsme mela i pred tim. mate s tim nekdo zkusenost. predem diky

Emma (Po, 2. 10. 2006 - 16:10)

Dobrý den, zajímalo by mě, zda jste se někdo nesetkal s moznou alergickou reakcí na kouř z dýmky popř. cigaret. Před rokem jsme zcala pracovat v nové práci, kde dva kolegové ve vedlejší kanceláři kouří. V mé kanceláři zakouřeno není, ale ve společných místnostech je to cítit. Postupně se mi zčal objevovat ekzem a nyní už ho mam na vetsi casti tela. Byla jsem u alergologa, na kožním, nevědí, co se mnou. Nikdy před tím jsme ekzem nemela. Napadají me vsechny mozna řesení, ted uz i tohle

Pavla (Po, 2. 10. 2006 - 12:10)

Dobrý den,mám alergii z přebrání prášků,paní doktorka mi řekla,že mám držet dietu,ale neřekla mi,co tedy můžu všechno jíst.Poraďte mi prosím.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2006 - 17:08)

Paní Pokorná existuje,měla jsem také tyto problémy a teď je to mé povolání.Vyměňme si mejla a nebo pokud chcete záleží jen na vás ,příjměte pozvání ke mě.DADAKOVA_Jana "seznam.cz

Návštěvník (Út, 15. 8. 2006 - 00:08)

Nesetkal jste se nekdo s alergii na spermie? Bud zenska vubec nemuze otehotnet nebo otehotni,ale vzdy potrati. Je to vlastne autoimunni nemoc,leci se kortikoidy. Vi nedko vice??Diky Lenka

pufo (Ne, 11. 6. 2006 - 13:06)

"Upo". Mam uplne stejnou alergii a presne priznaky, ktere popisujes. Je to opravdu hrozne. Chapu tvoje pocity. Nemuzu sportovat, jsem porad doma. Na slunicku je to peklo.
Nevim o nicem, co by na tuto alergii skutecne zabralo. Mam to uz patym rokem. Je mi 21. Beru lek jmenem "analergin" kazdy den. Jeho ucinky jsou takove, ze tuto alergii trochu tlumi, ale opravdu jen mirne.
Doktorka mi pred dvema lety povidala o nejake injekcni lecbe. Odeberou ti krev a pripravi z ni serum, ktere ti pichaji myslim dvakrat tydne. Problem je ten, ze jedna ta injekce stoji asi 400Kc, takze pro me je to neprijatelne.

Návštěvník (Po, 22. 5. 2006 - 08:05)

Mám alergii na různé chemikálie a parfémy. Z pracích prášků mohu jen Mini risk a Glober - ten je sice levný, ale vyrábí se jen sezóně a mají ho málo kdy. Věděl by někdo zda existuje ještě nějaký prášek bez parfemace nebo velmi jemně parfémovaný bez fosfátů. Také marně sháním neparfémovaný šampon, kondicionér a tužidlo na vlasy. Ví někdo čím nahradit tužidlo nebo jestli něco na vlasy bez parfémů existuje? Děkuji za odpověď. Pokorná

Marie (Ne, 2. 4. 2006 - 19:04)

Na alergologii mi poradili, ať si koupím Glukavin na zvýšení obranyschopnosti organismu. Mám alergii na pyl, prach, zvířata - zatím ne moc silnou. Stimulant glukavin je dost dobrý, protože pomalu odkládám zyrtec.

andrea torakova (Ne, 19. 2. 2006 - 13:02)

dobry den mam na tele vyrazku muj doktor mi vzal krevni test a z jistil ze je to z oslabeni imunity pouzivam masticku ale vyrazka se porad objevuje chtela bych poradit jak se mam stravovat

Upo (So, 18. 2. 2006 - 14:02)

Dobry den.Trpim zrejme alergiou na teplo.Asi tak rok.Je to dost neznesitelna alergia a ja uz neviem co mam robit dalej pretoze mi zatial nikto nepomohol.Prejavuje sa to zcervenanim pokozky po celom tele,koprivkou,hroznym svrbenim-proste hrôza.A pritom staci uplne mala fyzicka alebo psychicka zataz.Cokolvek pricom sa zvacsi telesna teplota.Nervozita a silne emocie su tak isto nezvladatelne.Aj napriek tomu ze som vzdy sportoval,dobre sa stravoval,bol som ako stroj na ovocie,nikdy nepil alkohol (prehnane),nefajcil a aj drogy ma obisli moja alergia sa asi pred rokom objavila zahadnym svrbenim ked som bol vystaveny spominanej zatazi.Prve leto ktore som prezil s tymto problemom mi moj alergolog predpisal prednison (co je dost krute).Pomohlo mi to.Avsak museli sme ho koly vedlajsim ucinkom po case vysadit a s vysadenim sa vracala aj alergia.Teraz je zima.Ale pride leto a ja neviem ako ho prezijem pokial mi niekto uz nejakym sposobom nepomoze.Uvitam akukolvek radu,pomoc,odporucanie kam dalej a co skusit.Potrebujem sa toho zbavit lebo je to najhorsie co som v zivote zazil a idem sa z toho zblaznit.No a ked pride leto a teploty potom to asi rovno mozem cele zabalit.Dakujem

gloglo (Ne, 22. 1. 2006 - 16:01)

Testy na alergii a na protilátky IgE, provede imunolog- alergolog. ten předepíše ale hlavně doporučí vhodné léky proti jakýmkoli otokům, i léky které jsou volně prodejné, sam bych si nic neordinoval. ,-) Aspo? s edovíte zda jste zdraví. ,-)

Eva (Pá, 16. 12. 2005 - 11:12)

Dobrý den,prosím o radu.Existuje nějaký volně prodejný lék na alergii,který by tlumil dechové potíže?Je mi 22let a poslední rok, změnou prostředí,se má alergie výrazně zhoršila.Děkuji.

Andrea (Čt, 15. 12. 2005 - 13:12)

Prosím, ví někdo, kde je možné si u nás nechat provést test na IgE a IgG protilátky? Chtěla bych si nechat vytestovat různé potraviny. Děkuji

Miss (Čt, 27. 10. 2005 - 21:10)

Myslim, že Zyrtec je volne predajny

Lucie (St, 26. 10. 2005 - 13:10)

Milá Jani,mohu Vám doporučit celou řadu na alergie, čistě přírodní a velmi účinnou- vlastní zkušenost. Je přírodní tudíž ji mohou užívat i těhotné a kojcící ženy, děti. Pokud máte zájem o bližší informace, piste na mujmejlaposta"centrum.cz. Ráda Vám poradím. Příjemný den, Lucie.

Jana (St, 26. 10. 2005 - 12:10)

Prosím, o radu zda je možné zakoupít volně prodejný lék na alergie.Díky.

Miss (Čt, 13. 10. 2005 - 13:10)

Radim možno vdaka tvojmu prispevku som prisla na to z čoho mam posledne dni alergiu:))zjedla som rano cesnak a svrbia ma oci aj hrdlo, tak neviem..vcera som nejedla a mala som to trochu tiež, ale cez vikend som ho jedla na oslave.

denisa (Čt, 13. 10. 2005 - 11:10)

Mam alergiu na pracie prasky. Chcela by som sa spytat, ci je mozne aby sa tato alergia prejavila na genitaliach a podrazdila sliznicu, cim aj prostredie, a nasledne vyvolala u partnera alergiu po pohlavom styku? Dakujem

Reklama

Přidat komentář