Reklama

alergie

Alice (Čt, 8. 4. 2004 - 21:04)

Dobry den, prosim Vas, chtela bych se Vas zeptat jak se da lecit alergie na srst. Vite, ja ji mela uz jako dite a pak nejak zmizela. Asi pred 3 tydny jsem chytla rymu a za nekolik dni jsem si poridila pejska. Ted se muj zdravotni stav zhorsil. Ted se alergie prejevuje jinak- predtim mi vzdy slzily oci a kychala jsem a ted jenom kaslu- ale je to opravdu nesnesitelny. Prosim poradte mi. P.S.: pejska bych nechtela dat pryc

Alice (Čt, 8. 4. 2004 - 11:04)

Prosim, mohla byste nejak konkretne popsat tu konstituční homeopatii?Na internetu jsem to nikdy nenašla

Alena (Út, 6. 4. 2004 - 09:04)

Prosím o radu, zda se může jednat o alergii. Své potíže , které trvají asi 2 měsíce, mohu popsat jako křeče na hrudníku s možností těžkého nádechu. Tento stav přichází i několikrát denně.Zátěžové EkG v naprostém pořádku, Spirometrie v pořádku. Srdečně děkuji Alena

Béďa (Po, 5. 4. 2004 - 20:04)

Já mám asi dvecet let rýmu, nemůžu pořádně mluvit ani dýchat, na ORL si se mnou nevědí rady...

Emil (Ne, 21. 3. 2004 - 13:03)

Já mám tiež problém s alergiou na slnko.Už som skúšal všeličo ale nič mi nepomáha. Bol by som ve?mi rád keby mi niekto poradil čo by bolo najvhodnejšie ako potlačiť alergiu na slnko.

Julie (Čt, 18. 3. 2004 - 12:03)

Dobry den,vlastne jsem tyto stranky vyhledala, protoze hledam pomoc, radu ci vysvetleni. Minuly rok jsem byla skoro tri mesice uplne vyrizena, porad teploty, rymy, kasel... v minulosti jsem byla nekolikrat na alergologickem vysetreni a vzdy bez velkych vysledku, bohuzel mimuly rok byl zvratovy .. od te doby mam alergii snad na vse.. nemohu jist co jsem mela rada, miluji jaro a ono me tak nici.. a to jsem si ho mohla 25 let v klidu vychutnavat.. tak doufam, ze se svych obtizi brzo zbavim a zase budu moci na jare v poho na prochazku. tak papa a preji uspesny boj s alergeny :o)

Vašek (Čt, 11. 3. 2004 - 17:03)

Ahoj lidi je mi 14 a mám takový dotaz už sem asi rok nemocnej byl jsem i dvakrát hospitalizovanýpořád mám rýmu a kašel doktorka tvrdí že kašel mám z hlenů které stýkají do krku z nosních dutin!!!chodím pravidelně na ORL a tam mi doktorka už víc jak 18krát dělala proplach dutin nedávno mě propustila už sem měl volný nos všechno bylo v poho ale za 4 dny sem zase chytil rýmu dělali mi test na alergii ale ten mi nic neukázal takže nic nemám může mi někdo říct jestli máým alergii??? (těm testům moc nevěřím) doktorka řekla že bych mohl mít častečně alergii protože sem měl v dětství aopický ekzem

Jirka (Ne, 25. 1. 2004 - 19:01)

Zampiony je take mozne koupit ve forme homeopaticke tinktury.Mrknete se na www.r-web.cz

Jirka (Ne, 25. 1. 2004 - 18:01)

Na alergii jsou jednim z nejucinnejsich prostredku prirodolecebneho arzenalu zampiony...--- "Asi 2 kg pestovanych zampionu susime az presusime tak, aby chrestily, pomeleme na struhadlovem mlynku a uchovame v hermeticky uzavrenych obalech. Podavame 4krat denne 1 vrchovatou mocca lzicku a zapijeme vodou. Po 1 mesici pozname zda to zabira . Pokud ne, zbytek moucky dame treba do polevky. Pokud ano, ucinime 14 dni pauzu a v lecbe pokracujeme jeste asi dalsiho pul roku, ovsem s tim, ze prasek uzivame vzdy jen 10 za sebou jdoucich dnu v mesici."--- ( vypsano z knihy "Specialni metody fytoterapie" od Josefa A. Zentricha)..doporucuje se zampiony susit vyhradne umelym svetlem (ne na slunci), treba v troube na minimalni chod s otevrenymi dvirky, teplota by mela byt do 60 stupnu C..-tak at Vam to pomuze..

webmaster (So, 24. 1. 2004 - 14:01)

Předmět: alergie? Autor: Renata Machovčíková Datum: 14.12. 2003 15:28:16 Mám podezření na to, že jsem alergicky reagovala na umrtvovací injekci u zubního lékaře. Je zde možnost, že bych byla na určitou látku v injekci obsahovanou alergická? Jestli ano, tak na jakou? Na jaké látky tohoto typu vlastně vznikají alergie? Předem děkuji za odpověď. Machovčíková Předmět: alergie? Autor: Marek Datum: 17.12. 2003 17:25:11 Na lokalni anestetika vznikaji reakce pomerne casto. Reknete o tom svemu zubari.

Jana Pavelkova (Čt, 15. 1. 2004 - 11:01)

Byla jsem klasicky alergik na jarni pyly.Najednou od roku 97 jsem zacala trpet alergickou koprivkou.Recidiva 2001-hospitalizace a nyni od listopadu 2003.Alergie se projevuje vekymi fleky,dale otoky rtu,vicek ale i klouby.2x jsempodstoupila lecbu Prednisonem/mam velke vahove prirustky/,nyni se lecim autoseratopii.Prozatim zadne vysledky.Poradte,vycerpava to nejen fyzicky ale hlavne psichycky.

Martin Kulhavy (Čt, 1. 1. 2004 - 20:01)

Ahoj Martine, prosim te mas nakej kontakt na tu firmu, kde si dostal ty bylin.dopln vision, tebou uvedeny internet. odkaz nefunguje.dik mocMartin Kulhavy

Lucka (Út, 30. 12. 2003 - 00:12)

Chtela bych se podelit o zkusenost s homeopatickymi leky. S alergii jsem mela velke problemy, a to prakticky po cely rok - v lete me zlobily pyly, v zime zas prach a roztoci. Nosem jsem uz prakticky nemohla dychat kvuli permanentne zdurele sliznici. Zadne z klasickych leku (Zodac, Zyrtec, Claritin) mi vubec nepomahaly. Napadlo me vyzkouset homeopaticky lek, v lekarne mi doporucili pripravky Pollens v kombinaci s Allium Cepa, oba od firmy Boiron. Uleva se dostavovala postupne, ale zato jiste - den ode dne byla alergie slabsi a nyni po 14ti dnech uzivani jiz nemam prakticky zadne problemy, obzvlaste vdecna jsem za to ze opet muzu dychat nosem. Proto tem, kterym leky klasicke mediciny nepomahaji jako mne, doporucuji vyzkouset uvedene homeopaticke leky. Jejich cena je velmi prizniva - za oba dohromady jsem zaplatila necelych 100 Kc.

Tereza (Po, 8. 12. 2003 - 19:12)

Nemám moc silnou alergii, ale neustále mívám rýmu a ucpané dutiny. Aspoň jedenkrát za měsíc smrkám krev. Mívám i velké bolesti hlavy, které mi způsobují právě ucpané dutiny. Beru už dva měsíce KOLOSTRUM. Jsou to jediné prášky, které mi pomáhají. Sice mě dutin nezbavily, ale určitý účinek tam je. Jsem ráda i za to málo, nebo ty bolesti byly k nevydržení. Ahojky

webmaster (Čt, 20. 11. 2003 - 13:11)

Předmět: alergie na drůbež Autor: pavlina Datum: 29.10. 2003 0:03:06 Dobrý den,můj přítel má alergii na drůbeží maso.I když sní v jídelně např.vepřové maso okamžitě pozná,že tam byla nepatrná příměs drůbežího masa nebo se to jen připravovalo na stejném oleji a je mu špatně.Projevuje se to zčervenáním po celém těle,pocit na zvracení a bolení břicha.Normální medicína mu nepomohla akorát dala prášky a injekci adrenalinu s sebou na případné potlačení reakce po tomto jídle.Vyzkoušeli jsme i čínskou medicínu,ale bohužel nepomohla.Jsme bezradní,kousek drůbežího bývá v salámech i v ostatním mase,které si doma sami nepřipravíte a uhlídat to je strašné.Děkuji za jakoukoliv pomoc. Předmět: alergie na drůbež Autor: Papick Datum: 29.10. 2003 14:58:00 To nemusí být ani alergie na maso, ale třeba na chemikálie, kterými tu drůbež krmí např. stimulátory růstu atd.

Soňa (St, 12. 11. 2003 - 21:11)

Mám 8 měsíční dceru a ve 2 měsících jí byla zjištěna alergie na bílkovinu kravského mléka. Pokud máte někdo s touto alergií zkušenosti, ráda bych se dozvěděla více informací. Rovněž bych velmi uvítala nějaké recepty na pokrmy, které mohou malé děti s touto alergií jíst.

pavlina (Út, 28. 10. 2003 - 23:10)

Dobrý den,můj přítel má alergii na drůbeží maso.I když sní v jídelně např.vepřové maso okamžitě pozná,že tam byla nepatrná příměs drůbežího masa nebo se to jen připravovalo na stejném oleji a je mu špatně.Projevuje se to zčervenáním po celém těle,pocit na zvracení a bolení břicha.Normální medicína mu nepomohla akorát dala prášky a injekci adrenalinu s sebou na případné potlačení reakce po tomto jídle.Vyzkoušeli jsme i čínskou medicínu,ale bohužel nepomohla.Jsme bezradní,kousek drůbežího bývá v salámech i v ostatním mase,které si doma sami nepřipravíte a uhlídat to je strašné.Děkuji za jakoukoliv pomoc.

zuzka (Pá, 8. 8. 2003 - 20:08)

Já používám vakcínu na pelyněk a trávy a výsledky jsou doopravdy vidět. Když je ale hlavní období pylu, tak pro jistotu musím mít i prášky na alergii. Ta vykcína se dávkuje individuálně a stojí tak 400Kč/2měsíce

Petra O. (Pá, 8. 8. 2003 - 15:08)

Nemáte někdo zkušenosti s vakcínami cílenými na určitý alergen? Mám doma kočku, což mi působí značné obtíže - zhoršení astmatu únava, senná rýma. Přesto se jí nechci vzdát. Tato vakcína by snad mohla být řešením. Díky

Aloe (Čt, 12. 6. 2003 - 14:06)

Zkuste použít Aloe Vera Gel - info na stánkách www.sweb.cz/avgel.

Reklama

Přidat komentář