Reklama

alergie

J.Herrmannová (St, 11. 6. 2003 - 16:06)

Mám druhý měsíc kopřivku a má kožní lékařka mne léči tabletamy "Zyrtec".Po dobrání léků se mi vyrážka znova objěví.Můžete mi poradit jiný postup?Děkuji J.Herrmannová

Daniel Polanský (Út, 10. 6. 2003 - 18:06)

Pokud byste rádi diskutovali o zdraví pomocí Google Groups, odpište prosím na diskuzní přispěvek, který jsem poslal do skupiny cz.news.user o založení nové skupiny cz.ruzne.zdravi. Ten se tam objeví během zítřka (10. 6. 03). Můžete tak učinit pomocí Google Groups.Výhodou takové skupiny je nejlepší uživatelské rozhraní ke skupinám na světě - Google Groups, dřívě De Ja News. Špičkové vyhledávání a špičkové procházení příspěvky.Děkuji, Daniel Polanský

Daniel Polanský (Pá, 6. 6. 2003 - 18:06)

Bylo by možné přivodit úlevu tím, že bych se dráždil ke kašli? Pociťuji kašlání jako příjemné - přirovnal bych to k tomu, když vás svědí ruka a potřebujete se poškrábat.Jediné, co mě napadá, že by mohlo přivodit pšíkání, je šňupavý tabák. Je tohle dobrý nápad?

Petr (Pá, 6. 6. 2003 - 11:06)

Syn trpí alergií.V tomto období se alergie projevuje nejvíc.Hraje fotbal a to mu činí velké problémy.Údajně existují nějaké tyčinky do nosu , které by mohly alespoň dočasně nos uvolnit.Máte s tím někdo nějaké zkušenosti,popř. doporučit nějaký přípravek ? S díky za odpověd . Petr

Jirka (St, 4. 6. 2003 - 10:06)

Jestli trpite alergii, doporucuji se mrknout na adresu www.pramenyzdravi.cz/?r=44&c=132 Josef Zentrich ( nas nejlepsi bylinar) tam popisuje jak alergii prirodne lecit...

Eva (So, 31. 5. 2003 - 08:05)

AHoj Lucko,moc Ti nepomůžu, ale mám také takovou zkušenost. Letos cca 10 dní po zahájení "mojí pylové sezony" jsme odjeli do Španělska, kde jsem byla během dvou dnů bez problému. Tato získaná imunita mi doma zůstala sice jen cca 14dní a to i díky chladnému pocasí, ale i přesto děkuji zato.Podotýkám, že takhle mi pomohl před léty březnový Tunis. Lékaři doporučují i Chorvatsko a Řecko. Mně bohužel v těchto a jiných zemích pobyt nepomáhá, jelikož mi k alergii přispívají i veškeré mléčné výrobky a takový balkánský sýr na salátu si prostě neodepřu.

Lucka (Pá, 30. 5. 2003 - 19:05)

Dobry den,mela bych dotaz. Jiz od detstvi mam alergii, zprvu byla pouze pylova, kterou mi lecili vakcinami a pri akutnich potizich Fenistilem, tato alergie mi postupem casu mizela ale pred zhruba dvema roky se rapidne zhorsila a pri testech mi prokazali ze se rozvinula v alergii temer na vsechno (snad krome plisni). Mam velke obtize a leky mi prilis (prakticky vubec) nezabiraji. Mam vsak zajimavou zkusenost: Minuly rok a letos zase jsem stravila 4 mesice ve Spanelsku, kde jsem cestovala, byla jsem tedy jak u more, tak ve vnitrozemi, v ruznych ubytovacich zarizenich i vsude mozne venku, ale NIKDY jsem tam nemela ani naznak jakychkoli alergickych potizi. Podotykam ze jsem tam byla i v ruznych rocnich obdobich (vloni od brezna do srpna, letos od ledna do kvetna). Velmi by me zajimalo, proc tomu tak je. Vzdy po navratu do CR se mi ma alergie vrati a mam ji vsude (doma, venku, na dovolene.. proste zadna zmena prostredi nepomaha). Musim podotknout ze jinak je muj zdravotni stav velmi dobry, co se stravy tyce, myslim ze se stravuji velmi zdrave. Za odpoved dekuji

Tomas (So, 10. 5. 2003 - 01:05)

Zdravim.Nevim jestli mate nejakou predstavu o problemu,o kterem chci mluvit.Zhruba pred rokem se mi zacala delat neprijemna svedici koprivka (tzn v extremech i na krku apod-nic prijemneho do kazdodenniho zivota)vzdy pote,kdy jsem se vyskytoval ve velkem horku,nebo kdyz jsem sportoval...atd.(pokazde-bez vyjimky)-ja bych to nazyval "pri prehrati".Zacal jsem brat celorocne Zyrtec a svedeni bylo pryc,ale vyrazka vice-mene zustala.Nic prijemneho do zivota.Ale posledni mesic problemy ustaly uplne nadobro-vse v poradku jako drive.Ptam se jestli nemate predstavu,do jake miry se problemy mohou vratit ci nikoli.Muj alergolog rika,ze se s tim neda delat nic a ze je to nepredvidatelne.Nastupuji do prace a da se rict ze resim kam jit-jsem cerstvy VS geodet...ale nechci,abych po par dnech zjistil,ze nemohu byt cely den venku pri mereni na 30C vedru,protoze se hned osypu...Dekuji za jakekoliv obohacujici informace.t

Sovová Vlasta (St, 23. 4. 2003 - 21:04)

Dovoluji si Vás požádat o radu ohledně mé 1,5-roční dcerky. Je u ní prokázána potravinová alergie nejvíce na soju, kravskou bílkovinu, umělá barviva a nějaké emulgátory. Vzhledem k tomu že soja nebo extrahy z ní jsou snad ve všech dostupných potravinách, sušenkách, bonbonech, máslech atd. atd. a kravská bílkovina v hlavních potr. slož.-nastal problém. Čím mám nahradit máslo, sýry, jogurty atd. ???Kde najdu nějaký obchod v kterém bych našla základní potraviny beze všech těchto přísad? Existuje nějaká organizace alergiků na kterou by se dalo obrátit ? Zjišťuji čím dál více že bez těchto informací šidím svou dceru a moje fantazie skomírá. Děkuji Vám za jakoukoliv informaci nebo odkaz. S pozdravem Sovová

Eva Remsová (St, 23. 4. 2003 - 12:04)

Je možné, aby u syna (21let)byla letos poprvé zjištěna alergie na lepek? Syn je na alergii testován i několikrát v roce. Otec je alergik, ale ne na lepek. Děkuji.

Lucka (Ne, 30. 3. 2003 - 20:03)

Dobry den,pani doktorko,prosim o radu.Zhruba pred tydnem jsem zacala brat ATB na anginu,konkretne Kalcid. Nevim,jestli je to reakce na antibiotika,ale udelala se mi po celem tele vyrazka,ktera hrozne svedi.Mam to hlavne na rukou,krku a nohach,nejvic mne ale svedi vlasova oblast. Zasla bych si samozrejme k lekari,ale pred par dny jsme odjela do zahranici a budu tu celkem dlouho.Nevim,co mam delat,hrozne to svedi,muze mi nekdo poradit?Nikdy jsme tento problem nemela.Diky Lucka

Honza (So, 22. 3. 2003 - 21:03)

Kurs pro nemocné děti (účast s rodiči) na téma "Modlitbou lze pomoci - alergie, průdušky, oslabená imunita" bude probíhat v Kunčicích pod Ondřejníkem. Bližší informace na http://buh-miluje-vsechny.zde.cz .

Alexandra (St, 19. 3. 2003 - 12:03)

Už celý rok trpím na ve?mi zvláštnu alergiu alebo ekzém. Mám to na vulve. Pocity sú príšerné. Alergológovia už o tom niečo počuli, ale gynekológovia nie sú ochotní tento môj problém riešiť. Skúsila som metódu EAV - pol roka. Žiaden výsledok. Môžu byť z takejto alergie aj zvýšené teploty? Už som z toho zúfalá. Máte s tým niekto nejakú skúsenosť?

Petra (So, 1. 3. 2003 - 13:03)

Poslední dobou, nevím už přesně od kdy, vždycky při onemocnění chřipkou, angínou nebo jen při nachlazení se mi objeví vyrážka po celém těle, krku a obličeji, která hrozně svědí. Trvá asi 3dny a potom zmizí. Je to hrozně nepříjemné a vypadá to opravdu ošklivě. Nikdo mi neumí poradit co by se dalo dělat, aby to aspoň tolik nesvědilo. Vlastně ani nikdo neví co to je. Možná alergie - ale na co? Na nemoc? Díky za každou radu.

martina wild (Út, 11. 2. 2003 - 13:02)

Prosím o radu.Asi před půl rokem se u mne objevila alergie na všechny mléčné výrobky-mléko,sýry,pomazánkové máslo,normální máslo,margarine atd.Jak něco takového sním,okamžitě,během pár sekund až minut se mi objeví ohromná vzrážka na obličeji a když si šahnu na obličej,bolí to a pálí a mění se to ve strupy.Jsem z toho nešťastná a hlavně nevím,co mám jíst a proč se mi to stalo.Prosím o radu,jsem zoufalá.Děkuji M.Wild.

Petr Zachariáš (Po, 3. 2. 2003 - 08:02)

Vážení návštěvníci,srdečně Vás zvu na své stránky, které jsou věnovány všem zájemcům o léčbu Klasickou Homeopatií.http://www.mujweb.cz/www/homeopathyPetr Zachariáš

Doktorka (Ne, 26. 1. 2003 - 23:01)

Většina alergií má psychosomatické příčiny, proto velmi často pomůže konstituční homeopatická léčba.

Irena (So, 25. 1. 2003 - 18:01)

Prosím o radu.Mojí 4leté dceři se objevují červené skvrny v obličeji,jen když se dostane na venkovní vzduch(v létě i v zimě).Je-li doma v bytě,skvrny z obličeje se ztratí.Někdy jsou skvrny oteklé, jako po štípnutí hmyzem.Absolvovali jsme snad všechna vyšetření na alergologii,ale lékaři nezjistili příčinu.Na nic alergická není,bude to prý problém imunologie.Ani tam nedospěli k žádnému závěru.Má někdo podobné problémy.Může někdo poradit.Děkuji

Blanka (Út, 21. 1. 2003 - 18:01)

Dobrý den,prosím o radu. Byla mi zjištěna alergie na parabeny. Potřebuji poradit,v kterých výrobcích jsou tyto látky obsaženy. Slyšela jsem, že jsou obsaženy i v limonádách a rybích produktech, ale výrobci obsahy těchto látek neuvádějí. Děkuji za radu.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2002 - 00:12)

Již asi rok mám mírný kašel, rýmu a jsem zahleněná. Na alergologii mi zjistili alergii na roztoče a hlavně na vlastní bakterie. Jak se vyvarovat roztočům znám, ale alergii na vlastní bakterie jsem neslyšela a nevím, jestli se dá proti této alergii něco udělat. Na léčení jsem dostala Zyrtec.

Reklama

Přidat komentář