Reklama

alkoholismus

Kamila (Út, 17. 6. 2008 - 14:06)

pro r. měla bys spíše matce pomáhat a ne z ní dělat úplného blázna. Asi si neuvědomuješ, že jí nyní posíláš ke dnu právě ty.A přestaň očkovat to dítě.

Lenka (Út, 17. 6. 2008 - 08:06)

Slávce co ji to radíš?Nechat někoho zbavit svépravnosti? Lidi jste normální?Co jste to za svině?Přála bych vám aby vaše dítě někdy vychovával někdo cizí a ještě jej očkoval proti vám a navíc aby vás zbavili svépravnosti,je mi z r. a Slávky na blití jste bezcitné mrchy

Karel (Út, 17. 6. 2008 - 08:06)

r. je fakt svině něco podobného jsme měli u nás v domě

Radka M. (Út, 17. 6. 2008 - 08:06)

pro r. : připadá mi jako by jsi měla radost jak vyhráváš nad matkou dítěte které si přisvojuješ.Zdůrazňuješ jak tě otravuje a nejraději by si ji viděla někde zavřenou či dokonce aby neexistovala.Ta matka má pořád zájem o své dítě,kdo ví jak to ve skutečnosti je.Kdyby byla taková špatná matka jistě by nejevila zájem o své dítě.Musí bojovat i s tebou a uřady na kterých ji špiníš,přeji ji hodně štěstí a ty se nad sebou zamysli....

Návštěvník (Út, 17. 6. 2008 - 01:06)

Humus. :-/

Ahoj Slávko, (Po, 16. 6. 2008 - 20:06)

díky moc za informace! Už jsme to řešili s právničkou, konzultovala to i se soudem, fakticky ale v praxi alkoholismus nestačí. Našli jsme zatím jiné řešení. NAŠTĚSTÍ jsme změnili sociální pracovnice, a spadáme teď opravdu k "drsoňům". Ta paní má praxi z ostravska, fakt se s tím nepáře. dneska vzala do ruky platný rozsudek, kde stojí, že kontakt matky s dítětem určuje otec dle vlastního posuzení situace, konstatovala, že matka setkání s dítětem nezvládá (vydírání, nátlak), a souhlasí s pocitem otce, že kontakt dítěte s matkou neprospívá duševnímu zdraví dítěte a jeho pohodě. Zaznamenala texty těch šílených SMS, s tím, že se jedná o psychický nátlak na naší rodinu, vysvětlila nám, že každý náš úspěch je její "neúspěchem", náš normální život jí vadí a proto tak vyvádí. Prý se takhle chová většina pokročilých alkoholiků, ty telefonáty, sms atd., A tak sociálka oznámí matce, že zatím dítě neuvidí. Nesouhlasí-li matka, ať podá žalobu na soudu, tj. i dá souhlas s nahlížením do zdravotní dokumentace, doloží, že řádně pracuje a žije řádným životem, a podstoupí psychotesty.
Ale i paní na sociálce si všimly, že matce dítěte nejde o dítě jako takové, například nedá mu ani symbolický dáreček, že je matka absolutně sebestředná, a nemůže unést, že se její muž znova oženil a žije šťastně, úplně normálně. A tak se snaží narušovat vztahy, naštěstí nemá už moc jak.
Slávko, ani nevím, jaká byla svatba? My jsme jí taky stihli, byla nádherná, malá, srdečná, a teď budeme hodně dlouho slavit:-) r.

Slávka (Po, 16. 6. 2008 - 18:06)

r., koukla jsem se i do toho zákoníku a fakt by to jít mělo. Tady je výcuc paragrafů :-)))))
§ 10
(1) Jestliže fyzická osoba pro duševní poruchu, která není jen přechodná, není vůbec schopna činit právní úkony, soud ji způsobilosti k právním úkonům
zbaví.
(2) Jestliže fyzická osoba pro duševní poruchu, která není jen přechodná, anebo pro nadměrné požívání alkoholických nápojů nebo omamných
prostředků či jedů je schopna činit jen některé právní úkony, soud její způsobilost k právním úkonům omezí a rozsah omezení v rozhodnutí určí.
(3) Soud zbavení nebo omezení způsobilosti změní nebo zruší, změní-li se nebo odpadnou-li důvody, které k nim vedly.

Návštěvník (Po, 16. 6. 2008 - 16:06)

jo jo dyk to říkám že je to svině

Návštěvník (Po, 16. 6. 2008 - 15:06)

No nevím, ale zdá se mi,že říkat někomu drobek ve 14 letech není normální. Možná by měla r. své chování zvážit. Máma je máma a bránit jí ve styku s dítětem taky není dobré.

Návštěvník (Po, 16. 6. 2008 - 15:06)

svině

Slávka (Po, 16. 6. 2008 - 14:06)

Už jsem to našla :-)))) Koukni sem: http://www.alkoholik.cz/zbaveni_svepravnosti.htm

Slávka (Po, 16. 6. 2008 - 14:06)

r. a nejde ji nějak zbavit svéprávnosti? Jsem někde (jenže už si samozřejmě nevzpomenu kde) četla, že by to jít mělo. Zkuste se po tom zeptat. Nebo bych zavolala přímo Nešporovi a zkusila si s ním domluvit schůzku. Takhle to fakt dál nejde. Utrápí vás..... :-(((((((

H. (Po, 16. 6. 2008 - 07:06)

"Drobkovi" je třináct, nebo možná už čtrnáct.

Návštěvník (Ne, 15. 6. 2008 - 20:06)

Je to pěknej vopruz ta r.

Sosna (Ne, 15. 6. 2008 - 20:06)

Kolik je vlastně "drobkovi" let? Mě tak pořád někdo titulovat, tak mě trefí šlak. Ze začátku aféry mě byla r. sympatická, ale teď mi pekelně leze krkem.

saba (Ne, 15. 6. 2008 - 19:06)

r. je patologicky žárlivá svině, která v té skupině lidí nejvíce škodí. Chudák dítě a celá rodina. Měli by se dát zase dohromady a r. kopnout do prdele, aby neprudila a nepletla se do věcí po kterých jí vůbec nic není.

Návštěvník (Ne, 15. 6. 2008 - 18:06)

Pěkně si drobka zpracovala ty fujtajble.Tys brala ohledy jo?to určitě pomlouváš ji tady a přivlastnila sis její děcko.je mi z tebe na blití.je mi líto toho děcka to co má za mámu ale ty seš asi parazit co ji ktomu dohání víc avíc

To: Helena, Tát (Ne, 15. 6. 2008 - 18:06)

ahoj. U nás se to zase rozjelo na plný pecky. Pije, volá, píše SMS, brečí, vydírá, nás, dítě, ostatní v rodině. Takže zas tak velký problém použít telefon neměla, jen si zahrála chudinku na sociálce, ale ani tam jí na to už neskočili. Dva měsíce detoxikace v léčebně bez efektu, jen jsme měli relativní klid. Vlastně jeden efekt to mělo, prej jí to v léčebně vysvětlili, za všechno co se jí stalo může kdokoliv jiný, jen ne ona, ona je jen nešťastná oběť. Do toho začala řešit, že nesouhlasí se zdravotním zákrokem, drobek totiž musí do nemocnice. Nejlepší doktoři říkají, že je to nezbytný, ale ona nesouhlasí, zase scény, sprostý slovník. Ještě že její souhlas se zákrokem není oficiálně nutný.
Drobek k ní nechce, ani na krátkém setkání nechtěl dát pusu na tvář, ze setkání utekl dřív, a to vydržela těch pár minut střízlivá. Dokonce jsme poprvé slyšeli drobka říct, že si nepřeje s matkou se vůbec stýkat, třeba rok. Zatím jsme pořád brali ohled na city a když to jenom trochu šlo, drobka na chvíli k matce přivedli. Zatím nikdy drobek slovy nevyslovil, že k mámě nechce, jenom neříkal, že chce... Až teď.
Ach jo. Vůbec nevíme, co nás čeká. Chceme jen úplně normálně žít, v klidu, vždyť máme svých starostí dost.
Jan Jílek píše, že jsou alkoholici, kteří se vydali na cestu sebedestrukce, a není jim pomoci. Ale co ti okolo? r.

Lenka (So, 14. 6. 2008 - 22:06)

Myslím si, ýe můj manžel je závislý,každý den chodí do hospody na minimálně tři piva, nechodí opilý, ale každý den tam prostě musí vadí mi to ale nedá si říct.

Táta (So, 14. 6. 2008 - 22:06)

Závislost na čemkoliv není stejná. Skutečná závislost naruší jedinci fungování základních činností typu: Schopnost pracovat, schopnost uvážlivě se rozhodovat, schopnost vytvářet a udržovat optimální mezilidské vztahy, hygienu atd. Sníst denně 3 tabulky čokolády tě rozhodně nedostane do takového stádia jako 3 lahve vína. Navíc po čokoládě se dá docela dobře řídit auto bez nebezpečí ohrožení ostatních. Ale především má alkohol vliv na mentalitu, ta se dlouhodoběji mění, aniž by si toho konzument všiml a byl by si to ochoten připustit.

Reklama

Přidat komentář