Reklama

alkoholismus

Katka (Po, 9. 6. 2008 - 14:06)

Ahoj Heleno,dík za tvůj příspěvek.Já jsem se setkala spíše s nepochopením.Asi ten kdo si to neodžije, tak neví o čem je řeč.Přestat pít není jako sundat si ponožky.Strašně moc obdivuji lidi, kteří s tím dokážou "seknout".Ono to asi jde, ale pak přijde stres nebo se snažíš a někdo tě opět nařkne, že piješ no a recidiva je tu. Jak se dá tohle vydržet?Jaký recept na to mají ti, kteří abstinují. Dík, jestli mi poradíš.

dada (Po, 9. 6. 2008 - 13:06)

HAHAHA Lalyna kúže lýná,musý chlastat a pag vyhulyt prasatúm vendelýna.

Helena (Po, 9. 6. 2008 - 12:06)

Ahoj lidi, Katko, Renato a H.! Setkání AA v Beskydech bylo nádherné, jak už tato setkání bývají. Zažila jsem tam ohromnou spoustu přátelství, pochopení a podpory. Je to hrozně dobré, takhle dobít baterky a všem alkoholikům doporučuji povídat si o svých problémech s druhými alkoholiky. Ari je určitě fajn ženská, podnikavá, energická, ale tohle nemůže pochopit. Když jsem četla, že pokud alkoholik tolik trpí, tak proč teda nepřestane chlastat, bylo mi smutno. To byla úplná esence toho nepochopení. Alkoholici tomu rozumí, rozumí navíc i tomu, že určitě svým blízkým hrozně ubližovali. Aspoň pokud mám psát za sebe, tak je mi to hrozně líto a stydím se. Ale zpět se to vzít nedá a jediné, co mohu dělat, je chovat se teď už dobře. Určitě mi nepomůže, když mi někdo řekne, že alkoholik chlastá proto, že je nezodpovědný a sobecký. Jasně že to tak vypadá, ale příčina je jiná. Zatímco nadšená podpora ostatních alkoholiků a hlavně když vidím lidi, co abstinují léta (rekord tam byl 43 let), mi pomáhá.
Moc držím palce těm, co se snaží zůstat střízliví a děkuji těm, kteří nás podpoří :-)))))

Návštěvník (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

ale není dado:))))))))))))))))
Kačeno ty vemeno táhni

lala (Po, 9. 6. 2008 - 06:06)

Dado nech už toho,je to docela ubohé.

Katka (Po, 9. 6. 2008 - 01:06)

Renato, ty mě vůbec neznáš, tak nevím na jaký diskusní klub mě posíláš?

bandilek (Ne, 8. 6. 2008 - 21:06)

http://www.drogovaporadna.cz/drogyamozek.html

ať se podívá co alkohol provádí s jeho mozkem ... každý svého štěstí strůjce ...

Renata (So, 7. 6. 2008 - 22:06)

Katko, vstup do diskuse některých lidí mě opravdu přesvědčila o tom, že alkohol ničí mozkové buňky.Není nikde napsané, že tuto diskusi musí číst a reagovat na ni, jsou tu i jiné diskusní články, ne?

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 21:06)

Holki Vi ste mně rosplakali a hodně heski ste sy to napsali.Tag bi se mněli lydy blbi k sobjě chovat!!!!!!!!!

Alena (Pá, 6. 6. 2008 - 16:06)

H .To jsi napsala moc hezky ,právě podpora rodiny je moc důležitá.

H. (Pá, 6. 6. 2008 - 06:06)

Ahoj Heleno (já jsem taky Helena :o) ), v těch Malenovicích si to užij, původně jsem chtěla taky jet, ale nevyšlo to. Lidi z AA jsou super, jsem moc ráda, že jsem tam začala chodit.

Jinak proč se tato diskuze takhle zvrhla - protože sem přišly nenávistné a arogantní slípky typu ari, slávka apod. Jak moc je to odlišné např. od lidí z anonymních alkoholiků - tam když někdo třeba i zrecidivuje, nikdo ho neuráží a nenadává mu, naopak se všichni snaží mu co nejvíc pomoct. Co se týká mojí rodiny, taky mi nikdy neřekli slovo výčitek, vždycky se mi snažili moc a moc pomoct, a jsem jim za to vděčná.

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 04:06)

Katuško,ser na ně.Ony majý vichlastaní moskoví záviti.Přejy Ty at se máž dobře,nemáž doma alkoholyka a nezabyje Tě ten nejvjětšý kretén zloděj a vrah a podvodnýk kurevnýk na svjětě Václav Klaus.

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

protože se do každýho sereš

Katka (Čt, 5. 6. 2008 - 15:06)

Nebaví mě blbý kecy a urážky. A nevím, proč jsi na mě tak vysazený.

dada (Čt, 5. 6. 2008 - 13:06)

Ale de to.At Vám vláda zlodjějú a vrahú visolý Vaše prachi a budete střýzlivý a budovat štastný rodyny a domovi!!!!!!!!!!!!§

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

kačeno když tě to nebyví tak co sem furt lezeš

Katka (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj Renato. Zažila jsem něco podobného.Prosila, přemlovala, někdy se zdálo,že i s úspěchem. Je to hodně těžký.Myslím si, že čím víc člověk pije, tak se stydí, nebo má výčitky a podle mě nechce "ubližovat" lidem okolo sebe (myslím svojí přítomností). No a pak to vzdá a oddejde pryč.

Renata (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

Nechápu, proč se tato diskuse, která měla být pouhou diskusí, změnila ve sprosté urážky?Nikdo přes obrazovku nevidí, co kdo prožívá a tato diskuse snad měla být na to, aby každý vyjádřil svůj názor nebo napsal o svém pocitu, což asi není trestné.Proč ty nadávky?Mrzí mě, že nedokážeme slušně vyjádřit co kdo prožívá a jak se cítí,u každého je to jinak. V čem jsme pak odlišní od alkoholiků, když svůj názor takto vyjadřujeme?Mě by spíš zajímalo, místo nadávek,kolik manželství vydrželo a jak řešili svůj problém.Z mého manžela se stal bezdomovec, dodnes se s tím nedokážu smířit, taky jsem mu pomáhala, nerozešli jsme se ze dne na den,léčil se,platila jsem za něho dluhy, prosila, přemlouvala ,ale nevydržel a v tomto viděl svoje řešení.Máte někdo toto zažité?Napište, ale prosím, jestli to jde, tak bez nadávek.

xxdvd (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

Promluvila Kačena,na oko to slušná děva.

Katka (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

Ahoj Heleno, tak si to hezky užij. Mě tahle diskuse taky nebaví. Jsou to jen urážky a sprostá slova.Pěkný víkend.

Reklama

Přidat komentář