Reklama

Antikoncepční tělísko Mirena

Návštěvník (Čt, 4. 10. 2001 - 10:10)

Stojí asi 5 000,- ,nevím přesně,ale to mi řekl můj lékař.Třeba je i levnější.

Návštěvník (Čt, 4. 10. 2001 - 10:10)

Prosím o informaci kolik stojí toto antikoncepční tělísko?

Návštěvník (Čt, 4. 10. 2001 - 09:10)

Ja som si nechala zaviest Mirenu v 4/2001. Potom ani nie mesiac na to som bola na par dni pri mori a tu sa zacali moje problemy.Objavilo sa mi na tvari akne a zostalo az dodnes. Gynekolog mi povedal ze akne by sa malo upravit tak za 3 mesiace ale stale nic. Zacala som teraz obiehat koznych doktorov, ktori mi vzali krv na rozbor, ale vysledky budu az za dva tyzdne, tak cakam a potom sa rozhodnem co dalej. Nechcela by som sa Mireny vzdat, lebo inak je velmi SUPER. Menzes som mala dokopy za pol roka asi 7 dni a aj to velmi slaby. Na plet som od koznej lekarky dostala Zinerit a ten mi trosku pomohol, ale akne sa tvori dalej. Neviem ani ja sama ci je to dosledok Mireny, alebo ci mam nejake skryte zdravotne problemy. Pred Mirenou som brala antikoncepcne tabletky bez problemov, akurat z Cilestu sa mi na tvari spravila pigmentova skvrna, ktora ale po zavedeni Mireny este pred letom skoro cela zmizla. Sama neviem ci akne vznika pod vplyvom Mireny. Ak mate niektora podobnu skusenost ako ja, tak sa mi prosim ozvite.

Návštěvník (Pá, 28. 9. 2001 - 15:09)

Mam zkusenosti a vidim na tom jen sama pozitiva.Menstruace trva podstatne kratsi dobu neni bolestiva,nemusim si hlidat jestli jsem zapomela na pilulku nebo ne a navic v mem pripade ma i 100% ochranu pred pocetim.Podotykam,ze ne kazdy organismus ji dobre snasi a muze se i skrz ni otehotnet,ale doporucuji!!!

Návštěvník (Čt, 23. 8. 2001 - 23:08)

Mate ještě někdo zkušenosti s Mirenou?Vše bez problémů?

Návštěvník (Pá, 10. 8. 2001 - 13:08)

Začnu trochu zeširoka. Od začátku jsem měla velmi silnou a bolestivou menstruaci, po narození dětí jsem antikoncepci řešila nitroděložním tělískem. Poté co mi dvakrát selhalo, jsem začala užívat hormonální antikoncepci. Tu jsem brala 7 let, a ke konci tohoto období moje menstruace zeslábla (mám 33 let). V listopadu 2000 jsem si nechala zavést Mirenu a jsem od té doby bez mensesu a ve veliké pohodě. Nemusím hlídat své dny a mohu si naplánovat kdykoliv cokoliv. Jsem prostě nadšená a všem Mirenu doporučuji.

Návštěvník (Út, 24. 7. 2001 - 11:07)

To opravdu nemáte nikdo žádnou zkušenost?

Návštěvník (St, 18. 7. 2001 - 21:07)

Máte někdo jakoukoliv osobní zkušenost s antikoncepčním tělískem MIRENA?

Reklama

Přidat komentář