Reklama

antipsychotika

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Ano to je pravda že jsem vyřízená,ale jsem krásná a to je důležité a ty jsi stará baba Yossi, já jsem kočka, sice mám nervy v čudu ,ale já si zvyknu, hlavně abych dostala ten důchod !

Britta (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

čtenářko,já tě nechci od kventiaxu nijak odrazovat,nebudu ti psát ani to ani ono,na tvém místě bych se toho léku ale bála,já mám s antipsychotikama teda fakt špatnou zkušenost,ostatně to se všema lékama...kventiax je něco jako seroquel,spí se po něm dobře,oblbuje teda silně,ale já na něho měla i jiné účinky,než jen ty oblbovací,měla jsem po něm silné záchvaty,podobající se epilepsii,naši byli u toho,když jsem ráno spolkla pilulku a pak je prosila,aby mě zachránili z toho účinku léku,aby mi nějak pomohli,nemohla jsem ani vyjít na ulici,prostě mě úplně tenhle lék odrovnal,ale na tebe to může působit jinak,už jsem poznala,že na každého ty léky působí jinak a člověk se vůbec nemůže řídit radou toho druhého,že ani doktoři sami nevědí,jak na tebe ten lék zapůsobí...no,nepoznáš to nijak jinak,než tak,že to zkusíš,ale věř,že když to jednou zkusíš,už to nemůžeš vzít zpátky,něco to v mozku udělá a není cesty zpět...Já jsem zcela skeptická k psychofarmakům,mě nepomohl v ničem ani jeden...takže je to na tobě...

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

No .....tobě se směje celá diskuze ty blbče ml, köho by taky napadlo dávat na antipsychotika vtipy...jedině dementa jako jsi ty ....hihi

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

???

ml (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Józa je sama o sobě VTIP:-))))))))))

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Ty jsi ale vylízanej debil .....to snad není pravda......holka jsi na dně a zase řešíš vzhled ty magore jo???hihi....uvidíme jak ty budeš krásná v 50 kletech.....obličej je ti nanic, když jsi v prdeli..........co se dá čekat od takovýho debila...začni přemýšlet ty závistivý hovado......

Britta (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Ahoj Ml,jestli máš nějaký vtip v záloze,tak sem s ním,jsou supr,alespon to tady ožije...

ml (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Časomíra je bloklá-a když sem nahlédnu,tak tato disk.má správný název.
Jsem marod s nohou a mám čas surfovat po netu.Dejte jí pokoj-ále,co mě do toho....:-))))
Nechcete vtip.nějaký??

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Přemýšlím, že bych si vzala kventiax, ale bojím se, že zítra mi bude zle , já to nedokážu a to mám brát dvojnásobnou dávku, já ten lék vůbec neznám...........

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Britto, kdo jiný by to psal, než Yossarian, já to tušila ,ale jedno mě to zmátlo ,že jsi psala mail ,a já pak testoval zda mi maily chodí a oni chodí, takže pak mi to bylo jasný. No já těch příspěvků taky hodně nepsala, to je jasný.

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

No Britto, tak má intucie nezklamala, i když se tě ta kr....snažila hodně napodobit, tak neměla šanci, už jsem Ti na mail odepsala.
Prohlašuji, že Yossarian je největší zrůda mor, souhlasíte ?????
Neví, co to je bojovat o život, nepíši konkrétně, protžoe nechci, ale to bych mohal taky se vztekat a nadávat, ale já taková nejsem, naopak chci po zbytek života někomu nějak pomoci, mně to pomáhá, stačí prkotina, že jsem dala bezdomovci 10,-kč, aniž by to chtěl, protože se hrabal v popelnici a bylo to po tom dne DDDDD, kdy jsem se to dozvěděla, tak jsem začala mít touhu více pomáhat.

Britta (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

10. 1. 2009 20:21:14 jsem nepsala já a čtenářko ani ty ostatní příspěvky jsem nepsala já,přišla jsem k PC až ted...takže jsem ti ani žádný mailik neposílala,až nyní,co jsem ho dopsala...nevím,kdo tu řádí,ale psala jsem ti naposledy před osmou,že si ten mailik přečtu...nechápu,proč to ti lidi dělají...o co jim jde...takže ještě jednou,já psala naposledy před osmou hodinou a co se tady dělo potom,jsem já nepsala a vím,že všechny příspěky jsi taky nepsala ty čtenářko...

No,fakt zábavné lidi...Y jestli to píšeš ty,tak by si měla opravdu zajít k pořádnému dobrému cvokaři,tohle totiž nemá obdoby...

Čtenářko,my víme,že jsi dobrý člověk a že jsi bojovnice...poslala jsem ti docela dlouhý mailik na to cos mi poslala ty...je mi to všechno fakt moc líto,ale věřím,že bude líp a ty se z toho dostaneš...držím pěsti

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Taro, ne ne, já jsem bojovnice, i přesto, co teď prožívám ,já taky neodejdu, Yossarian není člověk ani k politování, to ani náhodou, není ani tak nemocná, je to netvor, lidská zrůda, která...........jestli t je pravda využívá chlapy a říkám, že to jednou šeredně odskáče, ale to jí bude opravdu patřit a všichni mi dáte jistě za pravdu, nikomu nic nepřiji, ale jak kdo zasévá , tak taky sklízí a jak kdo jedná, tak na to taky jednou dojede. Zlejšího člověka jsem ještě nepoznala, vůbec nechápu ten její ksicht na netu, to já jsem sice na dně, přiznám to, obličej mám dalako lepší a nikde fotku nemám ani postavu, kterou bych se mohla vytavovat, ale není to můj styl a hl. já bojuji o život, jen se o tom zmi?uji, jak dokážže někdo o 20 let starší než se já se primitivně chovat, vždy budu alespo? slušná, neříkám dokonalá, to ne, ale chci někomu pomoct, abych odešla v klidu.........Někomu něco dlužím a je jedno komu, jen t o chci udělat, až nastane ten správný čas.

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Já tu jsem a budu, dokuď to půjde, on se někdo normální sem určitě ozve a mně si najde a mám i mail, ale Yossarian, ty jsi tak hloupá, že když jsi psala za Brittu, že mi poslala mail, tak to nemůžeš dokázat, protože její mailovou adresu neznáš, takže Ti to na 1% myslí, že mi nemůžeš napsat, že ?

Tara (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Ty nelidská zrůdo,ty pomůžeš člověku tak akorát aby se šel oběsit,už odsud vážně vypadni,aby se to tady vrátilo do normálu!!Hnuse!

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Ne ted už jim nechci pomoct, kašlu na ně, jsou to prolhaný krávy a blbý k tomu ..i slepej vidí, že ste diskuzi rozbili vy a děláte to všude .....tak to máte...chcíplo to tu .....vaše vina....sami patříte do blázince .

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 21:01)

Bože, ta Yosska je hrozná, nešťastná kráva!
Jakou má radost, že holkám zkazila diskuzi, vypudila je do oblasti mailů. A teď tu bude sama a bude se divit, že se s ní nikdo nebaví...vždyť ona chtěla jenom pomoct, že?
Jsi beznadějný případ, Yossaro, mozek vyleptaný neuroleptiky.

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 21:01)

A proč nepíšete tady děvčata ..nelíbí se vám tu ...hihi...aspon vidíte vy mrchy jaký to je, když vám někdo ničí psaní ....krávy bláznivý...ted už si tu neškrtnete...cvoci

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 21:01)

Yossarian, přestaň si hrát na Brittu, já si teď mailuju, takže jsi ubohá.

Reklama

Přidat komentář