Reklama

antipsychotika

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

YOSSKO, MAS ZIVOT K HOVNU, ZIJES TADY!!!!!!!
JSI BLAZEN, A JINACI UZ TO NEBUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SMIR SE S TIM, ULEVI SE TI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHI
ONA JE CVOK, CVOK, CVOK, KTERY SE ZIVI TEMITO PRISPEVKY, JAK PARAZIT, TAHNE SE TU JAKO SMRAD A NIKDY, ALE NIKDY NEMA NA TO, ABY NAPSALA NECO NA FEROVKU, VZDY JEN KOPIRUJE,.....JE TO CHUDAK.

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Příspěvek ve 20:25 jem nepsal já, mám za svým nickem email, ale o to nejde, nespala jsem ho ,že někoho budu urážet, mám svých problémů dost

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Já jsem to posílala před 15 minutama , kam to zmizelo??Nemáš plný mail ?
Mě tak pálí ten mozek a Y tu vyvádí jak šílená, nešlo by jí nějak dostat do blázince, nemáš známýho doktora ?

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Britto, prosím znovu, nic mi nepřišlo !!!!!

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

POSLYSTE - VELMI DOBRE VYSTIZENE....:-);-):-)
TA MA ZIVOT K HOVNU, TA ZIJE TADY.

čtenářka (ne Yo (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

No dítě nemám proto, že jsem bláznivá a pomatená, je mi už 30 let a nemám nic, tak aspoň urážím lidi na diskuzi, hlavně Yosku, když jsou všichni proti ní, tak já budu taky, ještě by se na mě naštvali, Yosko jsi mrcha.

poslyšte (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

souběžně s psaním sem stíhá Yoss zajíčka Formola, Kandaulismus a další diskuze, diskuzi Alkoholismus momentálně ničí s úspěchem pod nickem ANNE - už se bojí Yoss psát pod původním nickem a kromě toho, že píše za jiné i mění nicky ? Ale poznáte ji všude bez problému - ji ano ... ta má život k hovnu, žije tady !!!!!!!DD.

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

YOSSKO, YOU CRAZY UGLY BITCH, CTENARKA BY SI O TEBE NEOPRELA ANI KOLO, A TY SE STALE UCHAZIS O JEJI POZORNOST!!! HI HIHIHIHIHI, JAK JSI UBOHAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY TO NEVIDIS? TY SE SNAZIS JI TU ZNEMOZNOVAT, NAPADAT.........ALE CTENARCE JE TO UPLNE NA SALAMU!!!!!! TO TY JSI TEN UBOZAK, KTERY OKOLO SEBE KOPE A KRICI....................
STALE TU NECO DOKAZUJES, ALE JSOU TO UBOHE NESMYSLY........WAKE UP AND SMELL THE COFFEE.

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

jak tu píšeš anglicky, tak popravdě rozumím jen pár slovům a nemám sílu vzít slovník, i když angličtina se mi líbí.
Tohle není normální, co děla Yossarian, zvláštní druh posedlosti, nechtěla bych být zlá jako ona, ale klidně mít schizofrenii nebo psychózu , ale mít zdravé tělo. Jenže už je pozdě.
Yossarian, proč nemám vztah ? Protože na něj nemám a už asi mít nikdy nebudu, nepotřebuji se ani v posledních letech života snažit si něco užít jako ty s těmi zajíčky. To nemám zapotřebí, chci být někomu oporou a někomu pomoci, takže se budu snažit o tohle !

ur (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

IGNORUJTE HYENU YOSS !!!!!!!!!!!!!

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Čtenářko máš mail, ale jinak je mi dnes blbě, bolí mě mozek a pálí mě hlava, co s tím , moc bych si přála ,abych nikdy nešla k tomu psychiatrovi,ale je už pozdě, jsem mrtvá, budeme spolu aspoň psát maily jsme obě takové špatné, šla bys na kafe?

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

MLADEJ, SLADKEJ KLUK NA SEX.........HAHAHAHAHAHAHA........HIHIHIHIHIHIHIIIIII..........................................................JE TO SCHIZA, YOSSKO????? A JAKO PRASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODKUD TEN KLUK POCHAZI? Z CVOKHAUSU? TAKY? DOUFAM, ZE TI NEKRADE DUCHOD, TY BABO JEDNA POBLBLA!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

VSICHNI OSTATNI SI TU MEZI SEBOU STALE PISOU.....................JE NEZAJIMAS!!!!!!!!!!!!!!! NEMAJI O TEBE ZAJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK VIDIS, DISKUSE K TEMATU SE NEZASTAVILA.....................FUNGUJE BEZ TEBE, A TO JE PRECI SAMOZREJME......................HIHIHIHI......PRCAAAAAAAAAAAA
TO NENI NASE CHYBA, ZE SEDIS NA RITI, POBIRAS DUCHOD A ZIVOT MAS V PRDELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAS ZA TO NEVIN. A PROPO - JE SNAD NECO, CO BYCHOM TI MELI OPRAVDU ZAVIDET? ZARLIT NA TVUJ DUCHOD? NA TVUJ VZHLED? NA CO, YOSSARIAN.......POVEZ, NA CO...........................NIKDO NA TEBE NEZARLI..........MUSIS TO POCHOPIT.......ZAJDI SI ZA LEKAREM......PROTOZE HO POTREBUJES. NAS NEPOCHOPIS, JDES PROTI NAM.......TAK VYHLEDEJ NEJAKOU POMOC. UPRIMNE, ME JSI U PRDELE, ALE TAKY JSEM HODNY CLOVEK, TAK JAKO CTENARKA A VETSINA Z NAS.....:-):-):-)

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

A kdy se budeš vdávat čtenářko...nikdy co??A víš proč ??Protože jsi falešná jak pětník.....ani vztah nemáš , nic......a já mám mladýho sladkýho kluka na sex....a jsem o 20 let starší....to víš lhaní se nevyplácí

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Britto, jistěže poznám Tvoje psaní a i kdyby ta Brita měla dvě tt, tak to je mi jasný, vím ,že jsi dobrý a slušný člověk, prostě jsi normální, i když máš problémy.

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

TADY NEJSI V BLAZINCI, UZ TO POCHOP!!! S TEBOU SI TU NIKDO PSAT NECHCE! KAZDY TE POSILA DO PRDELE, NADAVA TI, TY SNAD NEUMIS PORADNE CIST?!?!?!? NEBO SI ZA TEMI PISMENY, SLOVY, VETAMI NAMLOUVAS JAKESI SCHIZI A BLUDY, KTERE TE PRESVEDCUJI O OPAKU....??????? JA VERIM, ZE TOMU TAK JE, PROTOZE TY OPRAVDU NEJSI NORMALNI..................

Britto, (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

všimni si drobnosti tady - s jedním "t" jako Brita napsalas jakoby Ty čtenářce - bylo patrno, že to Ty nejsi... a následně Yoss ve svém příspěvku jako jediná tady Tě taky píše s jedním t - tak je jasné, kdo za Tebe píše čtenářce KIKISISE - Yoss píše za Vás tady - maskuje to tím, že sama sebe píše v nadpisu s jedním "s" ( Yosarin )a nepíše čárky, aby Vás zmátla, jinde na forech psala i hrubky, aby mátla ... tohle se nedá dát dokupy, dobře udělali milenky ženatých a pak depresivní lidé...píší si v klidu na uzamčené diksuzi. kolemjdoucí.

Reklama

Přidat komentář