Reklama

antipsychotika

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Tak například tohle je na Kandaulismu:

10. 1. 2009 19:06:00, Yossarian
Víš proč??protože kandaulismus není trojka,ale je o tom, že ten muž se dívá jak to někdo dělá jeho ženě, ztotožnuje se s jejím tělem v duchu.....když jí budou píchat oba, tak to nefunguje......nemůže se ztotožňovat .....
odpovědět >>
10. 1. 2009 19:12:46,
ty seš píča a co tu psali krávo?Že se její muž koukal píčo blbá.Di si na tu svoji stránku a tady se neser do toho co neznáš kundo z ryby.Seš cvok a debilní kráva.Tak se seber a hajdy do Bohnic kryple

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

YOU ARE ALWAYS FOLLOWING EVERYONE HERE! YOU ARE THE ONE, THAT IS ALWAYS STICKING YOUR FUCKING NOSE HERE! YOU ARE THE ONE, WHO IS VULGAR AND DISGUSTING.
SO GET THE FUCK OUT OF HERE AND SSSSSSSTTTTTTTOOOOOPPPPP PPPPPLLLLLLAAAAAYYYYYIIIIINNNNNNGGGGG A VVVVVVIIIIIICCCCCCTTTTTTIIIIIIMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BLAZNE.

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

NA TO JE UZ POZDE. A JA BYCH JI RADA REKLA PROC. JENZE ONA SI NETROUFA TO VEDET..............A MOZNA, ZE DELA DOBRE. HIIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Evo ....to nemáš šanci, kde píšu tohle dělají , jdi se podívat na Kandaulismus a na Zajíček Formol a uvidíš co následuje po každém mém příspěvku...prostě žárlí a snaží se mi bránit v psaní a tyhle dvě blbky Brita a čtenářka, jsou tak nemocné , že je v tom ještě podporují , fakt není šance to zadarit, protože já nikdy neodejdu a oni za mnou lezou všude , na všech servech ....běž se podívat na Abeceda zdraví ..to samé.......příšerné urážky a že mi dcera chcípne při porodu a jiné......jsou to hövada ...a tyhle dvě hovada je v tom podporují

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Yossko,jakým právem tady lidi urážíš?Co si to vůbec dovoluješ?To si opravdu myslíš,že jsi king,když do každého takhle reješ?Čtenářka je o mnoho,ale mnoho lepší než jsi kdy byla ty...uvědom si už konečně,že ty jsi NIKDO,jsi vyvrhel společnosti a dobře ti tak...koukej se hodit do klidu,nebo sem vůbec nelez,když tě tak irituje psaní těch holek...slušnosti a pokory tě asi nikdo nenaučil za těch padesát let,co?Říkám ti to naposledy,přestan a začni být normální lidskou bytostí se srdcem místo žuly...

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

YOSSKO, TAKE IT EASY AND STOP PRETENDING YOU ARE ANONYMOUS NOW. YOU CUNT.

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

EVO, nejsi v tom sama, ale tak to tady nefunguje.
ALL IS FAIR IN WAR AND LOVE. ZNAS TO?

YOSSARIAN: I AM ASKING YOU FOR THE LAST TIME; "DO YOU WANT TO KNOW, WHAT I MEAN?!?!?!?!?!??????????????????????

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Tohle opravdu mění situaci to se mi nelíbí čtenářko že se tak chováš ,proč ?Já tě tady chválím a lidi co tě znají píší pravdu ?

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

NA KANDAULISMU JE SUPER PRISPEVEK K YOSSARIAN, KTERY ME FAKT ROZESMAL. YOSSKO, PRECTI SI: ".........BLE BLE BLE...WHATEVER......
"TAK SE SEBER A HAJDY DO BOHNIC TY KRYPLE........" TAK TO JE SILA, CO?......HIHIHIHIHIHIHIHIIIIIIIIIII
JA MAM Z TOHO PRCU.

EVA (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

tohle fakt není přece nutný - a myslím tím navážení do druhých ze strany kohokoli - mnohé příspěvky nemají žádnou úroveň. Není nejvyšší čas se vzpamatovat - všichni - a začít psát slušnou formou ? Je to nepřekonatelný problém ? Nebo - nedovedeme se tady zachovat tak, že si kolektivně slíbíme slušné psaní a ten, kdo poruší dohodu, bude z diskuze vyloučen tím způsobem, že bude ostatními ignorován ? Takže ho to přestane bavit tady být a dříve nebo později odejde jinam ... to přece je v našich silách ... jsme sice lidé žijící v psychickém nekomfortu, někdo víc a někdo míň, někdo nárazově, někdo trvale, ale normální lidé - ty problémy, které žijeme, by nás právě měly spojovat a činit si navzájem bližšími !!!!! Opravdu to tady nikdo tak nevidí, jsem v tom sama ??!!?????

Brita (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

No čtenářko fakt ? To byl projev tvý nemoci nebo proč nechápu , hele měla bys víc přemýšlet o tom , jak se k lidem chováš , tohle není hezký.

? (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Čtenářka jo??To je fakt kráva jak píše Yosarin u nás otravovala na diskuzi pořád a vůbec jsme se jí nemohli zbavit .

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

YOSSARIAN, YOU WALKING POISON......I ASKED YOU, IF YOU WANT TO KNOW WHAT I MEAN......I AM TIRED OF ASKING YOU AGAIN AND AGAIN......SO DO YOU WANT TO KNOW WHAT I MEAN...........?????????

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Ano, ctenarka je dobry clovek.
CTENARKO: napisi ti na tvuj mail. V soukromi je lepsi tyto veci rozebirat, nez pred zraky supu....
BRITTA : souhlas ke vsemu co pises.

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

SO DO YOU WANT TO KNOW WHAT I MEAN YOSSARIAN?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? IF I TELL YOU WHAT I MEAN, YOU MIGHT NOT WANT TO GO ON IN YOUR LIFE...............THINK TWICE, BEFORE YOU WRITE SOMETHING DOWN HERE........................PRCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA YOSSKA SE ZACNE MOZNA UCIT ANGLICKY.............HIHIHIHIHIHI

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

BUH VI, CO JSI DELALA...............PROSTITUTKU???? VECNE NADOPOVANOU NEJAKYMA SRACKAMA.........A PROTO SE Z TEBE STALO TO, CO SE Z TEBE STALO.................OVSEM TOTO MA JESTE JEDEN VELKEJ HACEK.....................................
DO YOU WANT TO KNOW WHAT I MEAN??????

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Ty a dobrý člověk jo??Ty jsi normální kráva a nikdo tě nechce ...proto visíš celou sobotu na netu ...idiotko...jasně že máš fyzický potíže, prootže jsi na hlavu a ještě zákeřná mrcha .....a k tomu máš schízu ....jednou píšeš mile podruhý urážíš...jsi největší debil tady ....

Britta (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Čtenářko,ty mě docela děsíš...prosím tě,věř tomu,že se ze všeho dostaneš,znáš to,víra uzdravuje...a neboj,nezcvokneš se z toho,jsi silná a tvoje síla tě ještě překvapí v pozitivním slova smyslu...určitě ti dneska napíšu,jen se ted snažím přelouskat tady to psaní na doktorce a taky si čtu příspěvky na našem zdraví,jak si tam holky a kluci z deprese hezky píšou a tak trochu jim závidím,že tady na doktorce to není možné,protože se tu vždycky objeví Y a jde všechno do kelu,pak následuje sled urážek,anonymů,kopírování a to jednoho přejde chut vůbec něco psát,když to má takovou úroveň...čtenářko,snaž se opravdu myslet na pozitivní věci,já vím,dá to fušku,když je ten svět tak černej,ale pomůže to,uvidíš...a jak napsal hippokrates: Koho neuzdraví léky,toho uzdraví příroda,tak si tohle heslíčko pamatuj...no,určitě tě nepřestanu podporovat,at se stane cokoliv...pár dobrých lidských duší se najde,neboj...

Jinak anonymovi díky za snahu to tady zpacifikovat a taky za podporu...Y si nebudeme všímat,jak jen to bude možné,to je asi nejlepší cesta,ale někdy se člověk prostě neudrží,když o něm píše lži a urážky...ale to si holt nesmíme brát příliš k srdci,já chápu,že je mimo...

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

FUCK OF YOSSARIAN, YOU FUCKING STINKING WHORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GET THE FUCK OUT OF THIS DISCUSSION, THERE IS NO PLACE FOR YOU, YOU STUPID FUCK!!! DO YOU GET IT, OR SOMEONE REALLY HAS TO SHOW SEW YOUR FUCKING MOUTH TOGETHER!!!!!!!!!!!!!!!! HIIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHI!!!!!!!! PRCAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PREKLAD PRO BLAZNIVOU BABU YOSSARIAN: TY JSI MELA V ZIVOTE VZDY HOVNO, A BUDES MIT MOZNA TAK DVE HOVNA, HOVNO JSI MELA, A NE RODINKU A TRILETOU HOLKU!!! JSI SI TO VYBLOUZNILA, TY BIDNEJ CERVE PRIZIVNICKEJ....TY SCHIZO JEDNA NADUTA.........TY BLAZNE JEDEN BLAZNIVEJ...............TY JSI TAK ZAHORKLA, S TEMI SVYMI BLUDY............A STEJNE MAS TED HOVNO A NE RODINKU.....HIHIHIHI.......MAS HOVNO, A NE HOLKU.............................NIKDY JSI NIC NEMELA,........A TAKY MIT NEBUDES...........SO I SAID FUCK OFF & GOOD BYE. VOLE.

Reklama

Přidat komentář