Reklama

antipsychotika

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

A O CEM TY TU CHCES NORMALNE PSAT?!?!?!?!?!?!? NEKTERE INTELIGENTNI ZENY SI TU STALE PISI.....KOUKAM, ZE MAJI SVE E MAILOVE ADRESY, A ZE SE JIM V JEJICH PSANI A KONTAKTU DOBRE DARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A TY? TY, VECNY POVL TETO DISKUSE, SE TU TAHNES JAKO SMRAD, KAZDY NA TEBE SERE, NIKDO SI NECHCE S TEBOU O NICEM PSAT, NAM TO DOCHAZI DOCELA DOBRE. ALE DOCHAZI TO TOBEA???? YOSSARIAN, TADY NEJSI V BLAZINCI, UZ TO POCHOP!!!!!!!!!!!!!!!!

ur (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

TY SVINĚ

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

CUNT CUNT CUNT...........UZ VIS, CO TO ZNAMENA?????????????????????????????????????????HIHIHIHIHIHIHI....................A S KYM SI TU NORMALNE POVIDAS TY? NA ME TO SNAD NEZALEZI, JESTLI TY SI TU S NEKYM BUDES NORMALNE POVIDAT, NEBO SNAD ANO???? JAK VIDIS, VSICHNI NA TEBE SEROU, A KDYBYS UMELA CIST, A NECETL TO ZA TEBE NEJAKY DRUHY CVOK, TAK BYS TO MOZNA VEDELA. FUCK OFF, YOU UGLY CUNT.

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Už vám to dochází o co jde ??

nemáte šanci mít normální diskuzi , protože jak vidíte oni ji ničí všude kde píšu a já odtud neodejdu kvůli hovadům...ani mě nehne...nebudu ustupovat primitivním debilům....takže to tu klidně zabalte ...normální to tu už nebude nikdy

ur (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Holky všichni jsme s vámi !!!!!!!!!!!
KROM JEDNÉ HYENY..

Tonda (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Proč už nejsi v Bohnicích Brito ??jsi fakt ku..

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Čtenářko,tak já jdu na to,louskala jsem zase tady ty slátaniny...a taky mi psala kamarádka jak válčí...tak písnu

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Dobr Britto, však já mám taky resty v mailech, právě, že chvíli jsem se odreagovala ,že jsem si s jednou holčinou psala přes ICQ a pak jsem to ze sebe musela dostat a poslela ten mail Tobě, pár známým, pikole a hl. tedy lékařům a terapeutům, protože vážně nevím co dělat. Ale ano síla vůle by mohla zvítězit, i když taky ne, ono když se dozvíš, že Ti zbývá 5 let života, tak to z Tebou pěkně zamává:-(((

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Brito proč už nejsi vdaná a nemáš dítě ??Já v tvém věku jsem už měla práci a vztah ....proč ty ho nemáš , když jsi zdravá ??Proč ti celý svět tvrdí že máš schízu?

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

JSI JENOM LHARKA, CO LZE, VYMYSLI SI, SNAZI SE TU PREKROUTIT VECI VE SVUJ PROSPECH, OVSEM NECHAPU, PROC TI NA TOM TAK ZALEZI. TADY NEUSPEJES, MAS TO U VSECH PROHRANY.......HIHIHIHI.......TAK CO, UZ JSI VYTAHLA SLOVNIK, ABYCHOM SI ZACALY POVIDAT TROCHU VAZNE?????? AT JE NEJAKA PRCAAAAAAA............HRAJES SI NA OBET.......................OBET........OBET.........OBET.......OBET...................................CUNT. YOU ARE ONLY CUNT. THAT IS WHAT YOU ARE. GO AND FIND OUT WHAT IT MEANS.

Kája (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Britto ahoj,ty zase chodíš s tím Tomášem?

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Evo ....to nemáš šanci, kde píšu tohle dělají , jdi se podívat na Kandaulismus a na Zajíček Formol a uvidíš co následuje po každém mém příspěvku...prostě žárlí a snaží se mi bránit v psaní a tyhle dvě blbky Brita a čtenářka, jsou tak nemocné , že je v tom ještě podporují , fakt není šance to zadarit, protože já nikdy neodejdu a oni za mnou lezou všude , na všech servech ....běž se podívat na Abeceda zdraví ..to samé.......příšerné urážky a že mi dcera chcípne při porodu a jiné......jsou to hövada ...a tyhle dvě hovada je v tom podporují

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Britto, máš další mail, stále jsi tam nekoukala do pošty ?

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

ALE ALE ALE.........MAM TU ZKOPIROVAT TO, KDYZ JSI TO NAPSALA V ORIGINALE TROCHU JINAK, TY POMATENCE BLBEJ?!?!?!?!?!? Vis proc? protoze kandaulismus neni trojka, ty blbe, ale je to o tom, ze ten muz se diva jak to nekdo dela jeho zene, jste uplne blby..........A TAK DALE A TAK DALE, A TO JSI TO NAPSALA HUR, PROTOZE JA SI TO DO SLOVA NEPAMATUJU........URAZELA JSI, KDE JSI JENOM MOHLA.........TAK PRESTAN LHAT, TY PALICE DUTA!!!!

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Evo ....to nemáš šanci, kde píšu tohle dělají , jdi se podívat na Kandaulismus a na Zajíček Formol a uvidíš co následuje po každém mém příspěvku...prostě žárlí a snaží se mi bránit v psaní a tyhle dvě blbky Brita a čtenářka, jsou tak nemocné , že je v tom ještě podporují , fakt není šance to zadarit, protože já nikdy neodejdu a oni za mnou lezou všude , na všech servech ....běž se podívat na Abeceda zdraví ..to samé.......příšerné urážky a že mi dcera chcípne při porodu a jiné......jsou to hövada ...a tyhle dvě hovada je v tom podporují

Tonda (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

No dyk oni mají pravdu,každý se diví,že nejsi v Bohnicích!! Kund....to na tebe sedí

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Čtenářko,to s tím podpisem Brita bez dvou T jsem nepsala já,ale to jsi mohla poznat...jinak Evy díky za ten mailik,který byl docela výstižný,taky jsem se snažila o to,aby to tady fungovalo bez urážek,nadávek,osočování,ale marně...některé jedince lidskosti a slušnosti člověk prostě nenaučí...jako pomatené zvíře...

Jinak na urážky fakt už nehodlám Y reagovat,myslím si o tobě své a to mi stačí,prostě nesneseš,že si tady chceme psát normálním způsobem,vzájemně se podporovat a chápat se,tolerovat se atd.

Čtenářko drž se a neboj,bude určitě líp...já ti ted jdu napsat toho mailika a ty mi odpověz co nejdřív,protože by mě fakt zajímalo,co se ti děje a jestli je hlavně nějaká šance se z toho dostat a nějak ti pomoct...

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Už vám to dochází o co jde ??

nemáte šanci mít normální diskuzi , protože jak vidíte oni ji ničí všude kde píšu a já odtud neodejdu kvůli hovadům...ani mě nehne...nebudu ustupovat primitivním debilům....takže to tu klidně zabalte ...normální to tu už nebude nikdy

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

HRAJES SI TU NA OBET, CHUDINKO ZAKOMPLEXOVANA?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
TAK CO, UZ CHCES VEDET ODPOVED NA MOU OTAZKU? TROUFAS SI, TY SCHIZO JEDNA NEVYLECENA????????????
TY JSI SI TAK HEZKY PSALA S LIDMA,.........HIHIHIHIHIHI, JENZE TADY TE NIKDO NEPOVAZUJE ZA CLOVEKA!!!!!!!!!!!!! TY SE DIVIS, ZE TE KAZDY JENOM ZNEMOZNUJE.............VZDYT TY TO POTREBUJES!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář