Reklama

antipsychotika

pozemstanka (Út, 19. 8. 2008 - 21:08)

Taky jsem přibrala asi 15 kg za rok po Rorendu. Strašně spím, jsem hrozně unavená, řekla bych, že už mi ty léky víc přitěžují, než pomáhají. Doufám, že se mi to podaří shodit.

Monika (Út, 19. 8. 2008 - 21:08)

Ahoj Pavla, to mi je moc ?úto, že si tak pribrala.Ja tie lieky nenávidím!Ja som nevládala zájsť ani do obchodu,ani chodiť ani nic,čo som bola taká ospalá!Pribrala som 15kg za 2 roky, už ich neberiem (Risepro),ty plánuješ brať lieky stále?Povedali ti doktori, že budeš musieť celý život?Hadam sa ti podarí schudnúť, aj mne.

pavla (Út, 19. 8. 2008 - 19:08)

beru abilify a jsem v pohodě už 3 rokem jenom mě trochu uspává a přibrala jsem po něm 30 kg

maaajka (Po, 18. 8. 2008 - 16:08)

ahoj monika, neviem ci je toto to iste ale moja prva diagnoza bola akutna polymorfna psychoza bez priznakov schizofrenie a po dalsom zachvate mi to zmenili na nediferencovana schizofrenia

Monika (Po, 18. 8. 2008 - 15:08)

Prosím vás,chcela som sa opýtať, či AKÚTNA POLYMORFNÁ PSYCHÓZA, či je to schizofrénia, alebo nie, lebo v jednej príručke to bolo dohromady.Je to to isté, dúfam,že to nie je schizofrénia?

Monika (Po, 18. 8. 2008 - 13:08)

Chcem sa opýtať, ako dlho sa musia užívať antipsychotika???Dá sa zo psychózy vyliečiť???mne doktorka povedala, že budem musieť brať lieky 2 roky, a teraz mi povedala, že nevie povedať ako dlho ich budem musieť užívať.Dúfam, že nie celý život?????.Mňa tie lieky strašne tlmia.Ako dlho ich užívate vy?Aké sú pod?a vás najlepšie?

Martin (So, 16. 8. 2008 - 22:08)

Lenka: Jaká bere antipsychotika?

Lenka (So, 16. 8. 2008 - 20:08)

Ráda bych se na Vás obrátila s dotazem. Můj přítel ve svých 33 letech utrpěl první schizofrenní atak, po hospitalizaci je nyní ambulatně léčen na psychiatrii a začal užívat antipsychotika. Pro mě celá ta příhoda byl šok, netušila jsem že má predispozice ke schizefronii a bude mít tyto problémy. Hlavně je teď jiný, ztratil zájem o sex, který měl dřív velmi rád, téměř si se mnou nepovídá, jen mi řekl, že se mu změnilo prožívání. Nevím, co mám dělat, mám ho moc ráda, ale jsem z téhle situace nešťastná. Nevíte, jestli se vrátí do "normálu?" Než se mu to stalo, plánovali jsme rodinu, teď o tom nechce mluvit... také nevím, jestli ta dlouhodoě užívaná antipsychotika můžou případně negativně ovlivnit lidský plod?

Návštěvník (So, 16. 8. 2008 - 13:08)

Katko x, nikam se nechod ptat a zacni brat antipsychotika!
Zadny takovy vyslech, ktery popisujes, se na zadnem Obvodnim urade skoro 100% nestal!
Proc ti antipsycotika vadi v ziti? Zkus je pres psychiatra zmenit...

Katka x (So, 16. 8. 2008 - 13:08)

Ahoj, moje problémy sa začali pred 3rokmi, vtedy mi nasadili antipsychotika.Chcela som sa spýtať, či sa môžu robiť rôzne výsluchy na Obvodných úradoch, lebo ja tvrdím, že mi jeden hrozostrašný výsluch na Obvodnom úrade urobili, s čiernou šatkou na očiach ma tam nechutne desili (asi policajti)rôznymi otázkami, a ohádzali ma tam o zem, kým mi nezošibalo a nedostala som sa prvý krát do nemocnice.Chcela som sa vás spýtať, či sa taký výsluch mohol stat, či sa mám ísť opýtať policajtov.Lebo kým sa tento hrozostrasný desivý výsluch nestal, tak mi nic nebolo, moje problémy sa začali až po tom výsluchu.A chcela som sa spýtať ko?ko krát ma môžu zobrať ešte do nemocnice, už som tam bola 4 krát,to ma môžu celý život nútiť brať lieky?A ja sa mám celý život bát,kým ma znovu niekto z rodiny neodvedie na psychiatriu,lebo ja s týmito antipsychotikami nevládzem ani stát na nohách a nechcem ich brat, nedá sa s nimi normálne žit.Prosím odpíšte,mám strach.dík

lada (Ne, 10. 8. 2008 - 19:08)

otpoveť na barnes 24.5.2008 je dnes 10.8.2008

lada (Ne, 10. 8. 2008 - 19:08)

mam větší chut na sex,ale víc se dávím a nemám sny,které se stali realitou

Návštěvník (So, 2. 8. 2008 - 15:08)

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost se Zyprexou v těhotenství. Jedna doktorka mi řekla, že ji mám okamžitě vysadit a druhá, že ji v žádném případě nesmím vysadit. Tak babo raď.

Yossarian (Čt, 6. 11. 2008 - 11:11)

Tak tohle předvádí trhlá Ajka na Abecedě zdraví:

Re: Nána ....Ajka, 24.3.2008 20:04
Hlavně, že se do toho vložila Halina, která také velmi dobře ví, co je to panická úzkost, protože ji prožila. Člověk, který potřebuje být pomočen, aby došel p plnému sexuálnímu uspokojení. Jdi se bodnout, Halino a přečti si tentokrát ty všechy příspěvky, které tu ta pipina napsala. A fakt se do mě neser, o mě a o tebe tu vůbec nejde. Sama máš dost psychickejch problémů a budeš se navážet do panikářek. A na jejich diskuzi jim div do prdele nelezeš, falešnice, falešná..

Britta (Čt, 6. 11. 2008 - 12:11)

Yossarian ty jsi asi fakt úplně blbá,nejdřív se laskavě podívej, co vyvádíš ty na diskuzích...nevím,proč se věčně navážíš do lidí,jsi zlá a zákeřná,jednou na to holka dojedeš a mě laskavě vynech,podívej se, kdybych bývala nenapsala, že mi stanovili nějakou diagnozu, ani bys na to nepřišla,do Ajky se laskavě nenavážej,je to člověk se srdcem na pravém místě narozdíl od tebe.Ty dokážeš akorát na lidi útočit,to je ti podobný,bež si jinam,někam zase na ty svoje perverzní stránky ukájet ty svoje zvrhlý choutky a neotravuj tady normální diskuze s blbostma

Alexa (St, 23. 7. 2008 - 13:07)

Dakujem moc za odpoved, dúfam, že sa už do nemocnice nedostanem, a že už ani nedostanem pozvánku na kontrolu.Nechcem mať s nimi nič spoločoné mám strach, že ma budú nútiť brať lieky a znovu zavrú do nemocnice.Ahoj

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 19:07)

Alexa, nemozu ta nikam zavriet, ak neohrozujes seba ani okolie. Ale kedze si si uz raz podrezala zily, skor by som povedala, ze lekarka moze argumentovat tym, ze si mozes ublizit. Doba hospitalizacie sa neda dopredu stanovit, takze ten udaj o 9 mesiacoch je len vyhrazanie. Mna zaraza, ze nmiesto toho, aby sa s tebou dohodli a ziskali si ta pre liecbu, sa snazia strasit ta, ved tym uplne rucaju tvoju doveru voci nim a tym sa uplne nici zmysel liecby. Na tvojom mieste by som si nasla ineho psychiatra.

Alexa (Út, 22. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj prosím možte mi prosím Vás niekto poradiť, užívam antipsychotika, mám akútnu psychózu,lenže chcem prestať chodiť k doktorke.Keď som to dnes povedala sestričke,tak mi mi povedala,že by keby som k nim prestala chodiť na injekcie, musela by som ísť na 9.mesiacov do Sučian, liečiť sa.Mohli by ma prinutúť na 9 mesiacov do nemocnice, aj bez súdu, bez súdneho príkazu???Ano, alebo nie?Bože prosím odpovedzte mi ja tam nechcem chodiť, a bojím sa že ma zavrú na tak dlhú dobu do nemocnice, na 9mesiacov?V 17.rokoch som si podrezala žily, a nie som až taká stará, ešte sa mi robia z liekov vyrážky.Dakujem moc za odpoved.

Alexa (Út, 22. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj prosím možte mi prosím Vás niekto poradiť, užívam antipsychotika, mám akútnu psychózu,lenže chcem prestať chodiť k doktorke.Keď som to dnes povedala sestričke,tak mi mi povedala,že by keby som k nim prestala chodiť na injekcie, musela by som ísť na 9.mesiacov do Sučian, liečiť sa.Mohli by ma prinutúť na 9 mesiacov do nemocnice, aj bez súdu, bez súdneho príkazu???Ano, alebo nie?Bože prosím odpovedzte mi ja tam nechcem chodiť, a bojím sa že ma zavrú na tak dlhú dobu do nemocnice, na 9mesiacov?V 17.rokoch som si podrezala žily, a nie som až taká stará, ešte sa mi robia z liekov vyrážky.Dakujem moc za odpoved.

A. (Čt, 6. 11. 2008 - 12:11)

Toho kopírovaného příspěvku nejsem autorka, ani nevím, vocogou...A je mi to fuk. To musí být v celé ČR jedna Ajka? Ale zklamu tě Halino-Yosko, je to jen přezdívka. Takže bajbaj.
Brittuško, díky za podporu.

Reklama

Přidat komentář