Reklama

antipsychotika

Lena (Čt, 17. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Kačenko,můžeš vyzkoušet zeldox,já taky přibrala po rispenu,ale pak jsem vyzkoušela zeldox a cítila jsem se hrozně.Po rispenu mám sice pár kilo navíc,ale jsem psychicky ok.Abilify a zeldox po tehle lécích se prý nepřibírá.

Kačenka (Po, 14. 7. 2008 - 22:07)

Ahoj ja beriem Risepro a Rispendal Consta,to druhé sú injekcie lebo som nebrala lieky.Robia sa mi z toho vyrážky, som ospalá a bolí ma hlava, priberám.Môžte mi poradiť nejaký liek bez vedlajších účinkov /okrem Rispenu, ten som už vyskúšala a mala som sa zle/. Dakujem.

Britta (Čt, 6. 11. 2008 - 12:11)

Yossarian,já když jsem brala seroquel jsem zažívala něco podobného,přestávala jsem vidět a slyšet a když mi navýšili dávku, tak jsem zkolabovala,až potom mi to na moji žádost snížili,netvrdím,že ohluchla po léku,ale sama z vlastní zkušenosti vím, co ty léky můžou napáchat...věřím,že nemocným lidem ty léky prostě můžou pomoct v mnohých případech i pomůžou zachránit holý život, ovšem nesměly by být podány člověku, který žádnou poruchou netrpí,to pak má akorát devastující účinek,avšak souhlasím s tebou nad výrokem,že doktor není jasnovidec a pokud mu člověk neřekne,že má problémy, tak že to nepozná...zase musím zkonstatovat akorát jedno, já jsem doktorům neříkala že mám nějaké problémy,protože jsem je neměla a stejně je nenapadlo nic jiného, než mne ty prášky prostě dát...a pak když jsem je spolkla a napáchaly víc škody než užitku se s tím už nic nedalo dělat a to mě mohli měnit léky jak chtěli mě bylo už pořád blbě s psychozou to nemělo co dělat

Návštěvník (Čt, 6. 11. 2008 - 12:11)

Yossarian: A ty chodíš do práce?

Yossarian (Čt, 6. 11. 2008 - 12:11)

Ale jsi Ajko......hihi...ted to Brita znova prozradila...pěkně kecáš Ajko, budu tu kopírovat všechny tvoje kecy ...nenechám se od tebe napadat ..

A ty jsi Brito do blázince , kam patříš a nepadej lidi, kteří chodí do práce a mají rodiny....ty jsi nedokázala nic, jen meleš to samý dokola....hihi

Yossarian (Čt, 20. 11. 2008 - 21:11)

Jenže ona nemá šanci si to uvědomit...logicky jí to nevysvětlíš, nemá náhled a léky jí bohužel nezabírají....kdybyste věděli, jak já jsem bojovala, dělal jsem psí kusy,aby se mi psychika zlepšila a byla na spoustě terapií, měnila jsem doktory jako ponožky, jsem bojovnice.....vůbec nic nepomohlo.....tolik let jsem trpěla a pak mi pomohla jedna malá tableta denně...brita má ten průšvih, že jí lék nezabírá .....tragedie....

Britta (Čt, 6. 11. 2008 - 13:11)

Yossarian ty jsi asi fakt úplně blbá,nejdřív se laskavě podívej, co vyvádíš ty na diskuzích...nevím,proč se věčně navážíš do lidí,jsi zlá a zákeřná,jednou na to holka dojedeš a mě laskavě vynech,podívej se, kdybych bývala nenapsala, že mi stanovili nějakou diagnozu, ani bys na to nepřišla,do Ajky se laskavě nenavážej,je to člověk se srdcem na pravém místě narozdíl od tebe.Ty dokážeš akorát na lidi útočit,to je ti podobný,bež si jinam,někam zase na ty svoje perverzní stránky ukájet ty svoje zvrhlý choutky a neotravuj tady normální diskuze s blbostma

Britta (Čt, 6. 11. 2008 - 13:11)

to byla chyba systému, nevím kde se to tam vzalo dvakrát...tady se to už vážně úplně zbláznilo všechno

Lena (Pá, 30. 5. 2008 - 14:05)

Já jsem po zeldoxu,taky hrozně nervní.A potřebuju cvičit a nemůžu,protože mi vadí hudba.Vždy jsem cvičila při hudbě.Asi řeknu psychiatrovi,aby mi dal zpátky rispen.Bolí sice po něm občas hlava,ale zato nejsem tak nesvá.

Luciano (Pá, 30. 5. 2008 - 13:05)

pre claire - po rispene som nemal žiadne ved?ajšie účinky, ani som po ňom nepribral, má mierne sedatívne účinky, ale v menších množstvách to necítiť. Je to ve?mi šetrný liek. Na abilify som chcel prejsť, pretože písali, že stimuluje, ale zdá sa, že stimuloval akurát len nervozitu...

Luciano (Pá, 30. 5. 2008 - 13:05)

Ahojte. Ja som prešiel z rispenu na abilify a spočiatku sa to zadlo dobré, ale po týždni som začal mať hroznú nervozitu, nedalo sa to vydržať, tak teraz sa vraciam opäť k rispenu. Má niekto podobnú skúsenosť?

carex (Pá, 30. 5. 2008 - 12:05)

Já beru Zeldox úplně bez problémů a přibírat by se po něm taky moc nemělo. Ale je to samozřejmě indiividuální.

Lena (Čt, 29. 5. 2008 - 17:05)

Ahoj,beru už asi 4týden zeldox.Přešla jsem z rispenu.A ted mi začaly vadit zvuky hlasité.Nebo když jsem v kuchyni a někdo na mě dýl mluví,tak se musím různě naklánět,protože mi to jde hrozně do hlavy.Už ani necvičim,protože cvičim při hudbě a ta by mi ted vadila.Přibrala jsem ještě navíc 1,5kg.Poradíte mi někdo,jaké máte s tímto lékem zkušenosti?

Lena (Ne, 25. 5. 2008 - 18:05)

Pro Clarie:z rispenu se přibírá málo.Já přibrala za 4 roky 4kila,ale je tol velmi individuální.Když jsem brala zyprexu měla jsem hrozné chutě na sladká jídla a přibrala jsem za rok 4kila.Po rispenu se člověk cítí dobře-neutlumuje,ale na tebe to může působit zase jinak.Hlavní je,že to pomůže,já už 4 roky žádnou ataku neměla.

claire (Ne, 25. 5. 2008 - 01:05)

ahojte, ja mam neviem co, lebo mi to este nikto nepovedal, a idem teraz prejst na rispen, mozete mi niekto povedat, ako sa budem po tom citit? chcela by som vediet, ci velmi utlmuje a ako velmi z neho priberiem, a tak.. prosim ozvite sa niekto.. c

Barnes (So, 24. 5. 2008 - 22:05)

Ahoj Michale, než jsem poslal příspěvek,tak jsem si nepřečetl ten tvůj!!! Zrovna poslední příspěvek mě částečně zodpovídá můj dotaz. Já mám také paranoidní schizofrenii a také jsem si přečetl že serdolect má největší nežádoucí účinky. Můžu se zeptat i na tu choulostivou oblast. Měl jsi stejné problémy?

Barnes (So, 24. 5. 2008 - 22:05)

Ahoj, ja jsem měl šílenou ataku psychozy. Když to omezím na téma sexualita. Nejdříve jsem bral zyprexu - impotentní, potom serdolect - bez spermatu. Teď mám po třetí atace abilify a zdá se mi dobrý. Jsem aktivnější a mám problémy se spánkem, ale myslím, že s ním můžu mít sexuální život. Nemáte někdo zkušenosti s tímto lékem po téhle stránce? Omlouvám se že to omezuji jen na toto téma, ale kdybych měl popsat co jsem zažil v psychóze tak by to bylo na knížku

Michal (St, 14. 5. 2008 - 09:05)

Ja mam paranoidni schizofrenii bral jsem zyprexu potom serdolect, ktery ma asi nejvetsi nezadouci ucinky jak jsem si precetl. Ted postupne prechazim na Abilify a vypada to ze budu v pohode

Lili (So, 3. 5. 2008 - 09:05)

Ahoj Lenka, ak chces, napis mi na moju mailovu adresu lilihra"pobox.sk. Budem rada, ak sa ozves.

Lena (Pá, 2. 5. 2008 - 15:05)

Indo,zjistit Schizofrenii nebo vyloučit může jen psychiatr a to pozorováním pacienta,to jak se chová atd.Jinak se to zjistit nebo vyloučit nedá.Právě jse se to dočetla v jedné knížce o schizofrenii.

Reklama

Přidat komentář