Reklama

Ariana a Raven

Petr X. (Út, 25. 9. 2018 - 20:09)

Takže vy jí opravdu nenecháte být? Co z toho máte, házet pořád na někoho hnůj?

AAA (Út, 25. 9. 2018 - 20:09)

Nech tu Květu na pokoji a... dávám ti palec nahoru.. fakt nemá cenu tu kreatůru sledovat.... hlavně když ona o to sledování tááák stojí! a udělá pro to všechno ! Klidně vyvolá na fejzu bugr jak jí všichni závidí a jsou psychopati :-D :-D ... takže, stačí si počkat

Janík (Út, 25. 9. 2018 - 19:09)

Nech tu Květu na pokoji a žijte své životy. Nestojí za to se zabývat stárnoucí klimakteričkou která žije ve světě iluzí. Najděte si opravdové osobnosti co Vám mohou něco nového a zajímavého předat. Co si vemete z člověka který maximálně tak sdílí články z netu a nebo obden postuje svoji vysněnou krásu? Nic. Naprosto nic. Ztráta času. Serte na ni.

Heleno, (Út, 25. 9. 2018 - 11:09)

Já tady neustále čtu o...proč si byla v šoku? Štíhlé nohy měla i v tom lednu. Měla jen velké břicho, jinak vypadá dobře. Jestli shodila 12 kg, jak někdo psal, tak má asi břicho pryč a i na těle a v obličeji se to pozná. Měla už tenkrát dobrou tělesnou konstituci, úzká ramena, žádný velký zadek. To se pak hubne parádně. Je sympatická. A má hodně přátel, tak to kravka nebude.

Vždyť (Út, 25. 9. 2018 - 09:09)

a žádnou zlobu vůči ní...tady sedíš každý den a slídíš.

(Út, 25. 9. 2018 - 09:09)

prý: není nutné se...a žádnou zlobu vůči ní nemám. To ona, když s ní někdo nesouhlasí a její obránkyně. Já jsem se svým živote spokojená a ji beru pro pobavení. Takže asi tak.

já?? (Út, 25. 9. 2018 - 09:09)

prý: není nutné se...já jsem tady po několika týdnech!!!!

Silva (Út, 25. 9. 2018 - 08:09)

Já tady neustále čtu o...Tak to furt neřeště. Dneska si upravují fotky i puberťačky. Ve skutečnosti tuctové holky vypadají na fotkách jako missky. Taková je prostě dnes doba. Svět chce být klamán.

taube (Út, 25. 9. 2018 - 06:09)

Já tady neustále čtu o jejích upravených fotkách, tak jsem byla zvědavá, jak vypadá ve skutečnosti. Nahlédla jsem na profil Pavlínky Štulíkové,kde jsou fotky z jejich dovolené v Egyptě, na nichž není Ari upravená v nějaké aplikaci a musím konstatovat, že jsem utrpěla mírný šok. Věděla jsem samozřejmě, že v reálu asi tak dobře nevypadá, ale ten rozdíl je markantní. Vtip je v tom, že ona v podstatě zas tak hrozně nevypadá - prostě normální ženská středního věku. A když se usmívá, tak je docela sympatická. Jenže v porovnání s fotkami na svém fb profilu, na nichž vypadá jako svá dcera,pak její vizáž působí komicky. Pochopitelně, že na svůj profil si může dát, co chce, to je její věc, ale nechápu opravdu co ji vede k tomu, aby se prezentovala nereálnými fotkami, na nichž je o dvacet let mladší a o dvacet kilo lehčí. Já jsem z legrace taky vyzkoušela tu zkrášlující appku a kochala se výsledkem, ale nenapadlo by mne to umístit na profil a tvrdit, že tohle jsem já, pouze s malými úpravami. Jinak co se karet týká, osobní zkušenost nemám, přesto věřím, že jako kartářka je dobrá. Ovšem zhruba před třemi lety jsem si objednala výklad přes mail. Místo karetního výkladu mi přišel astrologický rozbor prošpikovan? kvadráty a jinými konstelacemi. Nechápala jsem, proč mi nevyložila tarotové karty, když je kartářka. Když pak na tj v diskusi napsala, že ona astrologii nerozumí, došlo mi, že to asi dělal místo ní Raven, který je astrolog. Zřejmě, aby se nemusela namáhat s otravnými klienty, kteří ji živí. Přitom zrovna v té době Ravena dost ošklivě pomlouvala na fb, až mi ho bylo líto. Člověk neví, jak to mezi nimi bylo a co je či není pravda, ale jsou věci, které se prostě nedělají. Jinak mám za to, že v poslední době se už dala dohromady, snad až na nereálné fotky,které si zkratka nemůže odpustit (už mám nožky jako špejličky - no, tak podle fotek z počátku roku by musela během půl roku dát dolů tak třicet kilo). Třeba má opravdu chlapa a už je v pohodě. Tak jí to přejme a nechme ji v klidu žít. Přejme jim, ať jsou šťastní a spokojení. Ona bývala velmi krásná a krásné ženy se asi hůře vyrovnávají s faktem, že krásný vzhled už je minulostí.

Ty komičko, (Út, 25. 9. 2018 - 02:09)

Proč by byla chorá? Květu...prý: není nutné se napadat. Ty tady pořád dokola napadáš Arianu, šmíruješ její život, napadání je tvůj svět. Se zalkni zlobou.

Coli (Út, 25. 9. 2018 - 00:09)

chora mysl jsi ty. A ceka te...Proč by byla chorá? Květu znám osobně a pravda to je. Tak o co jde? Prostě ne každý musí souhlasit s histrionkou upravující fotky tak, že už si není podobná. Není v tom žádná pomluva, každý si může obrázek udělat sám, pokud ji zná nebo potká. A není nutné se tady napadat.

to (Po, 24. 9. 2018 - 18:09)

Taky vam preji krasny a...svědčí jen o tobě, ty špehující drbno.

Jj (Po, 24. 9. 2018 - 13:09)

chora mysl jsi ty. A ceka te... Taky vam preji krasny a prijemny den.Vase psani svedci o vasi inteligenci,svata prostoto.

Jedina (Po, 24. 9. 2018 - 11:09)

Potkavam ji dost...chora mysl jsi ty. A ceka te hnusny den, ty stara drbno.

(Po, 24. 9. 2018 - 11:09)

A ty šmíruješ taky :))na jeji profil nelezu, uchyle.

Jj (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Potkavam ji dost casto,bydlime ve stejnem dome.Fotky,ktere dava na svuj fb.jsou mimo realitu.Nepotkavam ani udajneho manzela.O jeji postave radeji pomlcim.Kazdy si muze udelat svuj usudek na jeji osobu.Neberte nic vazne z jejiho zivota.Jsou to vetsinou klamne bludy z jeji chore mysli.Hezky den vsem.

Tedík (Ne, 23. 9. 2018 - 12:09)

Jak šmíruješ, to je pr.del...A ty šmíruješ taky :))

:) (Ne, 23. 9. 2018 - 11:09)

Květa zase vystavuje ty...Jak šmíruješ, to je pr.del :))

Tedík (Ne, 23. 9. 2018 - 10:09)

Květa zase vystavuje ty svoje lajdáky .... :D :D

A (So, 22. 9. 2018 - 19:09)

koukla na její FB a...Asi vyměnila prášky, nebo je právě v období klidu ....

Reklama

Přidat komentář