Reklama

Co Vy na baculky?:))

( o )( o ) (Pá, 16. 10. 2015 - 11:10)

Tak to teda kecáš! To si jenom stále namlouváte a hledáte výmluvy.Každej mužskej se raději ohlédne po pěkně vyvynuté a kypré baculce než po nějakém hubeném bydlu! Vás vůbec nezajímá co se líbí mužským ale jen ty vaše představy! To vidíme jak se snažíte předělat mužský k obrazu svému a jen opravdu zaslepené slepice mohou tomu věřit, že si muže převichová! To je základ a původce těch 50% rozvodů manželství! Prostě není po vašem a tak kolem sebe kopete jak zběsilé!

Moc (Pá, 16. 10. 2015 - 09:10)

Dobře tak zabořit rypák...bych nevěřila tomu,že štíhlá holka závidí baculce,to opravdu málokdy.Když jsem byla hubenoučká,nepochopila jsem baculky,že tak žerou,mají málo pohybu.Viděla jsem chybu v nich samotných a opravdu jim vůbec nic nezáviděla,protože sama jsem si vzala mini,tričko s hlubokým výstřihem,což oni si vzít nemohly.A nebudeme si nic nalhávat,chlap se vždycky otočí za tou štíhlejší.Nemyslím anorektičku.

Moc (Pá, 16. 10. 2015 - 09:10)

Dobře tak zabořit rypák...bych nevěřila tomu,že štíhlá holka závidí baculce,to opravdu málokdy.Když jsem byla hubenoučká,nepochopila jsem baculky,že tak žerou,mají málo pohybu.Viděla jsem chybu v nich samotných a opravdu jim vůbec nic nezáviděla,protože sama jsem si vzala mini,tričko s hlubokým výstřihem,což oni si vzít nemohly.A nebudeme si nic nalhávat,chlap se vždycky otočí za tou štíhlejší.Nemyslím anorektičku.

Pro možná (Pá, 16. 10. 2015 - 09:10)

Dobře tak zabořit rypák mezi cecky a rochnit ! Teď už to bude pro Tvůj jemnocit přijatelné?? Každý muž mě myslím dobře rozumí a ví o co jde! Rozhodně je příjemnější zapadnout a hrát sí s prsama od velikosti 5 a vejš než hledat lupou nějaké komáří ďobance nebo vyrážku! A nějakou otýpku roští do postele taky není nějaká radost! A teď se můžeš třeba kousnout do prdele a stejně názor na baculky nezměníme! Nám se prostě líbějí a že tebe se nikdo nevšímá přesto, že jsi hubená, tak máš na ně vztek a to je celej problém!A s tím se hold nedokážeš vyrovnat!

neber to tu (Pá, 16. 10. 2015 - 09:10)

Nevážila jsem metrák, ale...moc vážně, on to sem píšou tadva lid, kteří mají problem.
Navíc patlá dohromady baculky a nemocné obezní lidi

Omyl (Pá, 16. 10. 2015 - 09:10)

Souhlasím a to značně....Nevážila jsem metrák, ale byla kulatější. Můj partner si liboval a líbilo se mu to.Potud dobrý, taky nechtěl, abych hubla. V 36letech přišla cukrovka, vysoký tlak a potíže s klouby. Takže slovanský typ nebrat, držet se s váhou dole. Na muže nedávat, oni vám zdravíčko nevrátí. Naštěstí partnerství byl konec a já okamžitě najela na změnu. Dávno jsem štíhlá, cukrovka je pryč /samozřejmě někde spí /, vysoký tlak rozhodně nemám a klouby? Dělám joggig a je mi bezva.Dámy, které na to máte "koule", jděte do změny. Nečekejte na smrt:-)

// (Pá, 16. 10. 2015 - 08:10)

Kdepak, ženský má být...Souhlasím a to značně. Není nad pořádnou ženskou s velkými tvary. Tomu říkám požiteček. Poctivý Slovanský typ...

možná (Pá, 16. 10. 2015 - 08:10)

Kdepak, ženský má být...kdybys tak trochu změnil myšlenku a třeba změnil sloveso čochnit za jiné

Filip (Pá, 16. 10. 2015 - 07:10)

Baculka a Baculka... Pokud má metrak, je to už moc. Ale netvrdím že se nemusí někomu líbit

? ( ! ) ? (Čt, 15. 10. 2015 - 23:10)

Jó tak ty zase asi budeš ta votýpka roští!

To tu pořád píš (Čt, 15. 10. 2015 - 19:10)

Kdepak, ženský má být...Normální chlap by se nezastával tak primitivním způsobem nechutných prdelaček.

? ( ! ) ? (Čt, 15. 10. 2015 - 10:10)

Kdepak, ženský má být plná noční košile a né nějaké chrastítko! Hergot když něco rafnu do ruky tak musím vědět, že něco v té ruce mám a né nějakou votýpku chrastí! Není nad krásné zaboření čumáku mezi kozy a čochnit a čochnit! No není to nádhera? Aspoň si nepřipadám, že mám hubu za mřížema! Děvčata máme vás rádi i snějakým tím kilkem na víc! To není vůbec na škodu!Každé vaše dečko je krásné! Milujeme vás takové jaké jste!

Péťa (St, 14. 10. 2015 - 21:10)

Každý extrém je ošklivý jak vychrtlost tak obezita.Ale osobně dávám přednost plnoštíhlým ženám.Žena má být žena-to znamená velký zadek,silná stehna a velká prsa.Takové ženy jsou opravdu velice krásné!

Danka (St, 14. 10. 2015 - 20:10)

Já mám baculku doma a je to...sportovec, jsi šovinictický prase a je div že to s tebou manželka a milenky vydrží. Jen s toho cos napsal je mi na zvracení.

raubíř (So, 18. 7. 2015 - 17:07)

Pro "M": Jo máš pravdu, bohužel některé věci opravdu ovlivnit nemůžem a ta celulitida patří mezi ně. Už jsem ji viděl i na štíhlé vysportované holčině. A co třeba tenistky - makají až do úmoru a stejně na tom nejsou často o moc líp...

M. (So, 18. 7. 2015 - 15:07)

jo jo, sebevědomá kráva.Já nemůžu za tvou celulitidu, tak se na mne nezlob...a nežárli. Čau.

M. (So, 18. 7. 2015 - 15:07)

a co jako jsi tím chtěla...Myslíš psát? Hádej....indicie...příspěvek přede mnou.

Kikina (So, 18. 7. 2015 - 15:07)

Jsem bacule, 80 kg na 168 cm,...a co jako jsi tím chtěla říci?

M. (So, 18. 7. 2015 - 15:07)

To je O.K. Ale viděli jste...Jsem bacule, 80 kg na 168 cm, ale celulitidu nemám. To je dáno zdravotním stavem té které ženy. Všimněte si, že celulitidu na stehnech mají i desetileté, štíhlé holčičky.
Zadek mám hladký. Jen když si hodím nohu přes nohu, tak jí trochu pociťuji na stehnu,a le to skoro každá. Kor v mém věku.
Sex mám 1-2 denně, nemůžu si stěžovat.

Mně nevadí koza (So, 18. 7. 2015 - 12:07)

Běž za roh a dej si tam...To je O.K. Ale viděli jste někdy pořádnou baculkovskou prdel ? To je děs. To není macatá oblá prdelka. To je zvrásněný celulilitidou. A jelikož já mrdám ze zadu, tak se mi z toho dělá blbě. Tím ale nechci říct, že to mají všechny baculinky. Některé mají opravdu pěkné oblé prdelinky. Ale častější je bohužel ten celulitidní hnus.

Reklama

Přidat komentář