Reklama

Co Vy na baculky?:))

Pol (Ne, 18. 10. 2015 - 09:10)

A vis co je na tom nejlepsi?.....ze napr. I když ja mam rad ty 50 kilove a ty 80 kilove a oba budeme fandit napr baniku tak si naramne u piva pokecame o tom jak je ta sparta pitoma ))))

:-O:-O (Ne, 18. 10. 2015 - 09:10)

Beru pouze ty ženský, který mají kolem 80kg.
Až moc tlustý se mi taky nelíběj..

:-O:-O (Ne, 18. 10. 2015 - 09:10)

...už jsem ten nejhorší..

:-O:-O (Ne, 18. 10. 2015 - 09:10)

No vy dva jste ohromně zajímaví. Někdo se tu naváží do chlapů, kterí mají rádi bacule včetně mě. Tohle vy nevidíte.
Ale když se náhodou ozvu a oplatím mu to stejnou mincí, už ten nejhorší. On si začne, ale já za to můžu. Hele já pouze bráním ty, kterejm každej nadává, že jsou tlustoprdky nebo zamindrákovaní.
V zásadě je mi to jedno, ale na druhou stranu čeho je moc toho je příliš. Ale to je můj názor...

Pol (Ne, 18. 10. 2015 - 09:10)

Já nikomu nezavidim a nekritiziji jeho baculku, pokud nekdo rad šoustá s metrakovou prasnici-proc ne, ze....a to ta prasnice vubec nemuso byt spatny člověk. ...ja mam taky kamaradky, ktere maji hodne kilo navic, rozimim si s nema ale sukat tu horu masa? .....bez komentáře ......tak vy sukateri prasnic nechte nam mase 50 kilove poupatka a dejte si k obědu neco hodně mastneho

Pol

raubíř (Ne, 18. 10. 2015 - 07:10)

Těžko něco vysvětlovat, když píše o druhém, že posuzuje podle baculek člověka a další větou sám posuzuje podle vychrtlin a ví, že nemá pravdu.
Ty takzvané "baculky" mi vadí spíš jen díky takovým z reality vytrženým komentům.
Jinak ať si dělá a má rád kdo chce, co chce!

Pol (Ne, 18. 10. 2015 - 07:10)

a co tak nechat prispevatelum do diskuze kazdeme takovou pipku, jaka se mu libi a se kterou mu nejlepe stoji pero?
Prispevatel prede mnou pise: "Kruci každýmu se libí něco jinýho, nebo ne??"...a posledni vete sveho prispevku ma neco s matematikou.
Já nerikam fuj ani na hubene ani na baculky, takova i makova muze byt ta prava pro toho praveho. Tak sup, obejmete ty sve polovicky a nehadejte se, peknou nedeli vsem

Pol

:-O:-O (So, 17. 10. 2015 - 23:10)

Jak to vychrtlina nemůže...Nech ho bejt prosim tě. Ten je ale hodně omezenej, když podle baculek posuzuje člověka. Kruci každýmu se libí něco jinýho, nebo ne?? Jestliže mám rád rezavý radiátory, jeho mínus. Kdo má oči a vidí, ihned pozná že
není nad pořádnou ženskou krev a mlíko, na který je toho plno krásnýho. Hubeným můžeš
leda spočítat žebra nebo se na nich učit malou násobilku. Fůj...!

Mára (So, 17. 10. 2015 - 23:10)

na partnerky bohatých a...Jak to vychrtlina nemůže snést, že jsou v oblibě baculky. Jaké muže myslí? Třeba Beckham má doma hubenou, ale píchal asistentku, která byla bacule :).

Počkej (So, 17. 10. 2015 - 22:10)

až tě kvůli nadváze nebo obezitě vyhodí z práce nebo neprojdeš vstupním výběrem

Stačí se koukno (So, 17. 10. 2015 - 22:10)

Tak to teda kecáš! To si...na partnerky bohatých a úspěšných mužů. Kolik z nich si vybralo baculi ? Nikdo. Tlustoprdky zbydou vždy na divné, zamindrákované a perverzní chlapy.

:-) (So, 17. 10. 2015 - 16:10)

A když pohladíš takové...To jo taky se mi ty pipiny libi vic tech plnejsich,hlavne kdyz ta pipina pusobi jako macate a uvnitr videt jen pekna dlouha carka.Ty hubene je maj takovy kostlivy a casto s velkyma pyskama a to se mi nelibi.

Jan (So, 17. 10. 2015 - 14:10)

A když pohladíš takové ženské pipnu...žádná kost a ostrá hrana...prostě pěkná měkounká !!

// (So, 17. 10. 2015 - 14:10)

Ták ták! Když se ty naše...Jó a žádný omyl, jak někdo tady psal. Slovanský typ rozhodně brát všemi deseti, to je uplný skvost, když hladíš její prsa nebo rozkošnou tvář. Baculky na tuty miluju:D:D

( ! ) (So, 17. 10. 2015 - 11:10)

Ták ták! Když se ty naše krásné baculinky přitulej a přitisknou ty svoje bebounká prsa, tak bych je nikdy za nějakej rezavej radiátor nevyměnit! Děvčata my vás nedáme! Pro nás jste ty nejkrásnější na světě a těch závistivejch anoretiček si nevšímejte. Navoňte se, zapudrujte, navlíkněte pěkné prádélko, vypněte prsa a hurá do ulic a nevěřím, že by se někdo nenašel pro koho budete ta nejkrásnější! A pokud by se vám nějaká anoretická štěnice pletla pod nohy tak ji jak tu štěnici zašlápněte!

( o )( o ) (Pá, 16. 10. 2015 - 22:10)

Prostě holky do nepohody! Žádná třasořiťka se jim nemůže vyrovnat i kdyby čuměla do zrcadla 24 hodin denně!

99999 (Pá, 16. 10. 2015 - 17:10)

baculky bývají veselejší,...Mas pravdu.Tie chude stale cumia do zrkadla a stale frflu:mala by som schudnut,tam som pribrala..Baculky u mna vyhravaju.Vesele,mile,uprimne a najme VERNE!

KKK (Pá, 16. 10. 2015 - 16:10)

baculky bývají veselejší, mají rády sex všeho druhu, jsou
optimistické a rády se milují....to chudá holka je nervózní,
nemá chuť na nic, ani na život !!
Když takovou baculi rozdivočíte, skončíte první VY (chlapi)
protože nevydržíte....
KAREL

Hanys (Pá, 16. 10. 2015 - 15:10)

kámoš sbalil holku,...Tu chci!!!!!

raubíř (Pá, 16. 10. 2015 - 14:10)

Když se bavím s kamarády, kolegy atd., tak málokterému se líbí vyloženě tlustá holka!
Nemyslím trochu nadváhu, ale prostě hroch. Hodně kluků i nadává, že jim baba po svatbě ztloustla a koukají po štíhlých.
A být hubená neznamená být kostitřas a anorektička atd. To si jen namlouváš!

Reklama

Přidat komentář