Reklama

Co Vy na baculky?:))

(___.___) (Út, 27. 10. 2015 - 16:10)

Tak proč tady neustále urážíte a ztrapňujete třeba ty baculky? Jak kdo vypadá, je jen a jen jeho věc a nějaký vaše rady si laskavě někam strč! Co si to vlastně vůbec proti někomu dovoluješ? Že se některé ženy a dívky snaží zhubnout, ale nejde jím to a dost často je to i ze zdravotních důvodu a nějakej prudič nic jiného neumí než jím to tady neustále předhazovat!

alien (Po, 26. 10. 2015 - 14:10)

Myslim holky ty chude a...Maxi, co má ze života ten, kdo si myslí, že se musí hlídat, aby nebyl jako bečka? A co hlavně ze života má ten, kdo pak díky svojí váze má mnohonásobný zdravotní problémy, není se sebou spokojený, hledá pořád nějaké maskování svých tukových polštářů apod.? Myslím, že má ze života míň než někdo, kdo trochu přemýšlí nad tím, co do sebe nacpe.

( . )( . (Ne, 25. 10. 2015 - 07:10)

Baculinky máme vás rádi a nechceme žádné kostlivce do postele!

Max (So, 24. 10. 2015 - 21:10)

Myslim holky ty chude a Andreo a Laro a všechny holky nechi vas vůbec urazit jen pozbudit co stoho života pak mame když se porad hlidame a vice holky jake mají telo a kolik vazi

Lara (So, 24. 10. 2015 - 14:10)

Holky plnějších tvaru jsou...Maxi, mášv tom guláš. Začni u orintačních metod spolčítaní BMI, k tomu zapoj rozum a svůj vkus, její věk. Nadváha není obezita.Baculka není obézní.

Je mi těch baculek líto, jak trapně je tady povzbuzujš

Andrea (So, 24. 10. 2015 - 14:10)

Holky plnějších tvaru jsou...Slovo "vyzable" je urazlive, takze je paradoxni, ze si stezujes, ze nekdo urazi baculky.

Max (So, 24. 10. 2015 - 11:10)

Holky plnějších tvaru jsou moc fajn a hodne sympaticke a usmevave a holka když nemá ASPON 100KG to není baculka a kdo urazi nejak baculky by se mel nad sebou nejprve zamyslet a každý je prece nejaky a lepsi jak ty vyzabli holky

( o )( o ) (Út, 20. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj Baculinky naše! Přeji vám krásný den a ať se vám daří na co šahnete! Nasaďte široký úsměv a na nějaké blbce kašlete. Hezký den!

( | ) (Út, 20. 10. 2015 - 10:10)

To už ti musejí vylejzat i žebra jak na radiátoru!

:) (Ne, 18. 10. 2015 - 20:10)

Takových je málo jak se to...172 kg to už ale nejsi baculka.

Irena (Ne, 18. 10. 2015 - 20:10)

Mám 170 cm, váhu 61kg a...Takových je málo jak se to povedlo tobě,většinou vidim hubené které tam maj napláclé jen mini košíčky na nějaký jedničky nebo dvojky.Aby byla ženská štíhlá a měla pěkný plný prsa to je málo častý.Ale když taková je tak je to fajn.Ale musí ta štíhlost být jako pěkná a pevná.Když má nějaká jako já 172cm a 50kg tak určitě bude mít i vystouplý pánevní kosti atd.a to se mi nelíbí.A já sama tak mě bylo nejlíp a cítila jsem se nejlíp když jsem vážila jako měřila ale měla jsem menší prsa a víc se mi líbí jaký mam prsa teď ty čtyrky mam spíš k pětkám.

Ida (Ne, 18. 10. 2015 - 19:10)

Ač jsem nebyl tázán,...A to mluvíš o štíhlých a baculkách? Ty nemají totiž s obezitou ani anorexií nic společného. A věř mi, že tak jak ty mluvíš o ženách je nepřijetelné pro každou ženu ať štíhlou nebo baculatou a ani pro ženy extremní váhy nebo podváhy.

Tebe něco trápí, viď

raubíř (Ne, 18. 10. 2015 - 19:10)

Ač jsem nebyl tázán,...V pohodě, jsem docela klidný. Dík za optání.
Na otázku jsi mi (jak jsem očekával) neodpověděl, štíhlým holkám nadáváš Ty, meleš pořád dokola nesmysly, opakuješ, co napsali jiní, zkrátka kolovrátek bez invence.
Pol promiň, už taky nebudu holkám kazit diskuzi. Omlouvám se .

Pol (Ne, 18. 10. 2015 - 19:10)

nóóó - co ty zase tady prudíš? Tak krásně tady bylo bez tebe, děvčata ať už štíhlá nebo při těle si tady vyměňují své názory a poznatky a do toho zase musíš šťourat. Ty jsi fakt problémový človíček.

Pol (Ne, 18. 10. 2015 - 19:10)

dobrý večer, jen co zmizel ten zastánce mega baculek, tak je tady pěkná, slušná diskuze i bez invektiv, jen tak dál

Ida (Ne, 18. 10. 2015 - 19:10)

No mam 172cm a 84kg a prsa...Tak nevím, mám 162cm a váhu si udržuji mezi 58-62kg. Prsa trojky až čtyřky. Nižší i vyšší váhu jsem také měla, ale obojí bylo esteticky i zdravotně špatně

Každý (Ne, 18. 10. 2015 - 18:10)

Mám 170 cm, váhu 61kg a...z nás má jiné priority a někdy chceme to,co nemáme.Třeba poprsí já beru za přednost,narozdíl od vás.

kecko (Ne, 18. 10. 2015 - 18:10)

No mam 172cm a 84kg a prsa...Mám 170 cm, váhu 61kg a prsa 70/DD. A vadí mi to, protože na sebe nic neseženu. Bud to je malé přes prsa-kabáty atd, nebo mi zbytek vlaje kolem těla. A vidám podobné ženy často. Vždy si ponadáváme:-) Ovšem že bych vypadala jako kluk svlečená, to mně pobavilo. Nejhorší je, když má někdo nadváhu a dělá z ní plus. Ostatní jen kritizuje a pomlouvá. Já se lidem s nadváhou neposmívám, lituji je. Protože sama vím, jaká je řehole se držet štíhlá.
Pomazlit větší prsa:-) a proto být větší celá je divné. Jsem sama pro sebe a ne pro jiné. Ale nebudu jako ty. Určitě bys chtěla být štíhlejší, ale chybí ti disciplína.

raubíř (Ne, 18. 10. 2015 - 18:10)

Ono také baculka neznamená...Najdi mi, schopen-li jsi toho, kde jsem psal o nějaké 100-120 kilové prasnici!
Ty pořád meleš dokola, jak kolovrátek, argumentů nemaje, o tom, že by, kdyby, coby, chtěl by jsi být moderátorem tohoto vlákna, jenže se jen ztrapňuješ!
A ztrapňuješ i ty "baculky".

chlap (Ne, 18. 10. 2015 - 18:10)

No mam 172cm a 84kg a prsa...tam si nepřijde na své nejen horňák, ale ani dolňák. Leda tak pedofil.

Reklama

Přidat komentář