Reklama

Bible a dnesni svet

mima (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Tak pokud to tak je jak...To vážně je svinstvo, český, slušně řečeno :-)

mima (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Mima píše: Přestala bych...Tak pokud to tak je jak píšeš, tak jdeme všichni na něho. Tondu nedáme. :-) ten člověk si zaslouží potrestání.
Co to je za člověk, chtěla bych se s ním setkat. To vazne

hm (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

23.4.2018 14:14 -...Chceš tím říci, že věřící lidé jsou od těchto zlých věcí chránění?
To já tedy vidím dál.

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Mima:_V Bibli je psáno, se všemi lidmi mějte pokoj.
..........................................

Mimo, ale toto taky není zákon.....

Je hodně možností,, jak řešit vztahy s lidmi.....v Duchu a i pomocí Písma potom....

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

23.4.2018 14:14 - ,

Jinými slovy, když vám někdo zavraždí dítě, je to vina vašeho prapradědečka, protože neuvěřil. To je spojeno s tou genetikou.
................................................

Ne, to je spíše vina těch , kteří vraždí a znásilňují.....a nepotřebují Boha...

To, že je znásilněno mé dítě, to už je naprosto má zodpovědnost....!

Je to na mně, zda budu potřebovat pomoc Boha nebo si vystačím sám....v tomto šíleném světě.....

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Mima píše: Přestala bych zde psát.
..............................................

To je jistě řešení....

Ale Tonda to má horší, stalker si zjistil i jeho adresu a organizaci, kde pracuje a tím i jeho práci na živobytí.....
Takže ho pronásleduje a ničí mu vztahy v bydlišti v práci a všude......

mima (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Mimo, to vypadá téměř...Mare " čistému vše čisté "

Jinak v Bibli není nic psano o jablku.

mima (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

23.4.2018 07:13 - mima

...Ale, ale Mare, ty ses úplně zápletka. Psala jsem o tobě, ne o sobě :-)

A jak já to mám. V Bibli je psáno, se všemi lidmi mějte pokoj. Takže tak.

Já na takové blbiny co ty chceš řešit přes policií a svědčit nemám čas.
A pokud bych to chtěla řešit, tak úplně jednoduše, proč tak složitě ? :-) Přestala bych zde psát.

, (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Jinými slovy, když vám někdo zavraždí dítě, je to vina vašeho prapradědečka, protože neuvěřil. To je spojeno s tou genetikou.

a (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Neserte už Mary, její vykřičníky se začínají zase stupňovat!

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

anonym píše:23.4.2018 13:00 - opravdu téhle šílenosti věříš?

"Neříkej mi, že sis...

"Co si budeme namlouvat, žádná životní rána nepadne bezdůvodně.."

Tak napiš nějaký důvod třeba při znásilnění a zabití dítěte.
A¨ˇT se poučím.
..............................................

Já už si tady připadám jako v blázinci...!

Už po sto první píšu, že Bůh je sice všemocný, ale je bezmocný před rozhodnutím člověka.....!

Pokud si ten člověk nepřizve pomoc Boha, nechce v něj ani věřit....., tak není schopen ochránit sebe, ani své dítě.....

Je to logické....., i jen třeba to, že dítě zaběhne za roh ....může se mu cokoliv stát...

Když ten člověk si myslí, že to zvládne, a nechce Boha......, Bůh se do jeho života necpe násilím....., nikoho nemanipuluje, to bychom byly loutky....., ale my jsme lidé....

Bůh totiž respektuje rozhodnutí člověka....

Takže na světě se prostě dějí následky rozhodnutí a deformace už i genetické , lidí, kteří se rozhodují bez Boha a žijí bez Boha.....

A pak křičí, kde je Bůh....., mohou si za to sami....!!!!

Kde jsi přišel na to, že žádná životní rána nepřijde bezdůvodně....!

Jistěže že přijde bezdůvodně a v následcích toho, jaký je člověk už geneticky vadný a co dělá....

JE TO JEHO ROZHODNUTÍ A BŮH TO RESPEKTUJE....!!

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

Eva píše:Jednak neznáš mimu až tak, abys věděla, jak to chodí v jejím životě a druhak " Co platí pro jednoho, nemusí platit pro druhého ".
...............................................

Do značné míry vím, jak to u náboženských lidí, čili u těch co se chovají jen podle Bible a nepřijali reálně Ducha.....chodí....

Žila jsem to kdysi 15 let...

Kromě toho jsem to tady psala už dvakrát, asi to nečteš......., že právě Duch způsobuje to, že každého člověka vede napřímo a třeba jinak...

v nitru rodičů? (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

Těžká odpověď. Kdo...Ale já se bavím, jaký důvod může být pro to, že je třeba znásilněná malá holčička?
Že by už v dětsví tak strašně zhřešila, že by milující Bůh na ni poslal grázla, aby ji znásilnil a tato dívka si tak uvědomila svá provinění?
Škoda, že se na to již nemohu zeptat třeba paní Květy Fialové, co to vlastně vyváděla v dětství, že na na ni Bůh poslal ruské vojáky, kteří ji znásilnili.

Eva (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

"Co si budeme namlouvat,...Těžká odpověď. Kdo může zaručeně říct, že ví, co se odehrává v nitru rodičů?

N (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

Mimo, to vypadá téměř...Majka mne sa mimkine prirovnanie jablko a nahe zeny nahodou pacilo :-)
preco mas pocit zneuzitia? ;-)

a okrem toho, mas pekne oci, pristalo by im, keby si sa viac usmievala

opravdu téhle š (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

"Neříkej mi, že sis..."Co si budeme namlouvat, žádná životní rána nepadne bezdůvodně.."

Tak napiš nějaký důvod třeba při znásilnění a zabití dítěte.
A¨ˇT se poučím.

tak s tímhle mo (Po, 23. 4. 2018 - 12:04)

Próza píše:Je zajímavé,..."Islamisté přece nejsou hříšní, poslouchají Korán......
Oni v tomto Krista nepotřebují !
Jak může Kristus sejmout hřích někomu, kdo je nemá...!
A nebo má svoji metodu, kterou svoje hříchy řeší !"

Eva (Po, 23. 4. 2018 - 12:04)

23.4.2018 07:13 - mima

..."Neříkej mi, že sis udělala ...PRAVIDLO...,že nastavuješ pořád druhou tvář a že velkoryse mávneš rukou.......přesvatě.....odpusť jim Bože, protože oni nevědí co činí....."
---------------------------------------------------------

Vím, že toto je určeno mimě, ale rozhodla jsem se zareagovat taky :-)
Zabíháš do extrému. Jednak neznáš mimu až tak, abys věděla, jak to chodí v jejím životě a druhak " Co platí pro jednoho, nemusí platit pro druhého ". Nastavení druhé tváře neznamená, že se člověk stává dobrovolně otloukánkem, ale druhou tváří je myšleno "opak agresivity", tedy klid a pochopení. Co si budeme namlouvat, žádná životní rána nepadne bezdůvodně a když jsme schopni u sebe vystopovat příčinu tohoto neblahého důsledku ( rána do tváře např.), jsme schopni nastavit "druhou tvář" bez jakéhokoliv návodu. Dále již může následovat úplné odpuštění, neboť otázka: "Kdo se vlastně provinil?" je již zodpovězena.

"Myslíš, že Bůh tady nechal pořád policii jen tak, pro srandu králíkům......
Ne, je to Boží služebník /hodně nedokonalý/, který tady na zemi alespoň nějak hájí právo a spravedlnost....a to i pro křesťany !"
---------------------------------------------------------

Je to naopak - policie jako Boží služebník je naprosto dokonalá, ukazuje nám, kam lidstvo se svým pojetím spravedlnosti směřuje. Tvůj pohled na dokonalost je posuzován z hlediska toho, jak tento služebník slouží nám lidem, nikoliv co nám signalizuje: dokonale odráží, jací jsme, jen se pozorně dívat. Bůh je s jeho službou spokojen.

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 12:04)

Próza píše:Je zajímavé, že když se zmiňují, jak je přímo v srdci řídí Bůh, že třeba kristus takto neřídí islamisty.
..............................................

Kristus takto neřídí islamisty, protože proto, aby mohl takto lidi vést zevnitř.....UMŘEL S JEJICH HŘÍCHY.....

Islamisté přece nejsou hříšní, poslouchají Korán......

Oni v tomto Krista nepotřebují !

Jak může Kristus sejmout hřích někomu, kdo je nemá...!

A nebo má svoji metodu, kterou svoje hříchy řeší !

JEN SKRZE SEJMUTÍ HŘÍCHŮ KRISTEM, když za ním člověk přijde a poprosí ho o to a vydání pak svého života jemu, tak jak ho Kristus za něj vydal...../nemusí umírat fyzicky, stačí to říct/,

je člověk smířený s Bohem a Kristus v něm může přebývat skrze Ducha, kterého přijme....!

To samozřejmě mohou udělat i muslimové....a znám je.....

Ale obecně to neplatí ,.....tak jaká záhada....., že to islamisté nemají.....!

Mare (Po, 23. 4. 2018 - 12:04)

luci píše:Jak o sobě někdo tvrdí,že je on ten vyvolený aby vládl světu
.........................................

Já tvrdím, že ten kdo je oprávněný vládnou světu, je Bůh sám,lidi i svět stvořil, dobře ho zná,.... zvláště když ten Bůh byl ochotný se od lidí zabít, aby jednou vládnout mohl....

Já tady nevytvářím žádnou organizaci ani církev, která by měla vládnout....

To co říkám je to, jak je možné přímo kontaktovat Krista a s tím, že onen člověk je pak vedený napřímo jen Kristem.

Sama tvrdíš že technogie posunují ke....konečnému řešení...., tak na co čekat.....

Reklama

Přidat komentář