Reklama

Bible a dnesni svet

luci (Ne, 22. 4. 2018 - 18:04)

Majka, kedze si biblia...Každý zákoník,který umožňuje vícerý výklad zákonů je jednoduše řečeno paskvil,nebo si můžete myslet co chcete.

N (Ne, 22. 4. 2018 - 18:04)

Vážený ...N....., Bible...Majka, kedze si biblia neprotireci, vysvetli mi prosim jezisove, neviem ako to teda nazvat, ked vravis ze to nie je zakon, slova o nastaveni druhej tvare a na druhej strane vyhananie niekoho s bicom. Nevidis v tom protirecenie si? Ked hovoril o nastaveni druhej tvare, povedal tam aj o nejakych vynimkach, kedy ju teda nemusim nastavit?
Co som si vsimol, tak si to vysvetlila tym, ze to nie je zakon, nicomu nerozumiem, takto litera biblie zabija a je zasifrovana bohom, aby ju zloduch nezneuzil, plus citacia, ktora ma navodit pocit, ze bezny clovek ju bez nejakeho ducha aj tak nepochopi. Dobre som tomu porozumel?
To ale nijako nevysvetlilo rozpor medzi tym, ze jezis na jednom mieste nieco povedal a na druhom urobil presny opak. Alebo to, co povedal bolo len take ps? alebo len taka bezvyznamna poznamka pod ciarou? Mne sa tak zda, ze to nastavenie druhej tvare je samotny zaklad jeho ucenia, ci sa mylim? Tak ako to teda je? Poprosim si vysvetlit.

N (Ne, 22. 4. 2018 - 18:04)

Jsi zly :-( :-)))
Uvědom...Krasnu nedelu mimko :-)
registrujem ale smutny smajlik, to nie nie, take smajliky by chlap v zene vyvolavat nemal, len tie usmievave, taakze vsetky priklady sa schvaluju ;-) a okrem toho z pocitacov sa nikto nenaje, uvarit gulasik a vychovat novu generaciu je dolezitejsie ako nejake pocitace ;-)
Inak ale to slovko nesmies, nieco na nom bude, tiez ho nemam rad :-)
ale aj tak si myslim, ze ten strom v raji mal byt nejako lepsie osetreny :-) bud za nejakym plotom alebo niekde na nedostupnom kopci alebo tak :-)

no jo (Ne, 22. 4. 2018 - 12:04)

Vystydne ti oběd.

Mare (Ne, 22. 4. 2018 - 12:04)

Tondo, stalking je trestný čin, skrze kterého netrpíš jen ty, ale taky onen stalker.

Jak jsem psala v předchozím příspěvku, je vždycky na člověku a na Duchu svatém, co mu poradí, jak postupovat, aby bylo pomoženo jedné i druhé straně.

Může to být falešná pokora a nebo navyklá pasivita, že nic neděláš.

Taky umím líp bránit jiné, než sebe...., ale pomáhali jsme hodně lidem s domácím násilím a tam bylo zapotřebí často spolupracovat s policií i s Obecními úřady,......takže jsem asi vyšla z té své pasivity a jsem schopná svobodně v Duchu rozlišovat co je dobré dělat.

Ty se rozhodni, jak tebe povede Duch. Může to být jinak, než by vedl mně.

Ale pokus se zamyslet, jestli onen stalker nepotřebuje pomoc policie a potrestání.
Protože to pro něj může být k dobrému a ke změně.

Ty máš pořád nějakou katolickou skořápku na zadní částí těla, jako máme my všichni, ale třeba jinou,....., která vede k falešné měkkosti a rádoby přesvatosti...., i to zvaž na modlitbě při rozhodování.....

Mare (Ne, 22. 4. 2018 - 12:04)

Dále vážený...N....,

Nerozumíš ničemu z Písma a tím chceš popírat Boha ?!

Ano, ono je psáno, že není možné dát svévolníkovi milost, protože se bude chovat svévolně v zemi spravedlivých....

A pak je taky psáno, že máme nastavit druhou tvář.....

Ale toto nejsou zákony !

Od toho přijímáme Ducha svatého, aby nás vedl individuálně a my jsme věděli, kdy nastavit druhou tvář a nebo kdy je lepší podat trestní oznámení !

Mare (Ne, 22. 4. 2018 - 12:04)

Vážený ...N....., Bible si neprotiřečí, jen je zašifrovaná Bohem, aby každý zloduch Bibli nemohl zneužít ještě více, než byla zneužívána.

Bible má svoji úlohu v životě člověka, povzbuzuje, potěšuje,....vyučuje,...., ale hlavně vede ke Kristu !

Pak člověk přijímá Ducha svatého a začne skrze něho rozumět Bibli do hloubky.

1.Kor.2.kap.
10Nám však to Bůh zjevil skrze Ducha; Duch totiž zkoumá všechno, i hlubiny Boží.
11Neboť kdo z lidí zná, co je v člověku, než jeho vlastní duch? Právě tak nikdo nepoznal, co je v Bohu, než Duch Boží.
12My jsme však nepřijali ducha světa, ale Ducha, který je z Boha,
13abychom poznali, co nám Bůh daroval. O tom i mluvíme ne tak, jak nás naučila lidská moudrost, ale jak nás naučil Duch, a duchovní věci vykládáme slovy Ducha.
14Přirozený člověk nemůže přijmout věci Božího Ducha; jsou mu bláznovstvím a nemůže je chápat, protože se dají posoudit jen Duchem.
15Člověk obdařený Duchem je schopen posoudit všecko, ale sám nemůže být nikým správně posouzen.
16Vždyť ‚kdo poznal mysl Páně a kdo ho bude poučovat‘? My však mysl Kristovu máme.
...................................

Nejvíce problémů a zneužití vzniká tak, že si někdo vykládá Bibli/většinou to vykládá někdo v centrále/ a žije podle příkazů a zákazů a myslí si, že takto získá věčný život !

Takto žijí od katolíků po všechny rádoby křesťanské sekty !

Protože takto litera Bible zabíjí !

Nevede k věčnému životu a naopak vede od Boha ...

Mare (Ne, 22. 4. 2018 - 12:04)

Tak vážení,....kdo tady kopíruje příkazy a zákazy z Bible, tak je totálně mimo !

Ty byly jen do doby definitivního řešení člověka Kristem.

Křesťan nežije podle předpisů, ani podle zákonů tak, že si odškrtává jejich plnění !

To tady dělá Pablo jehovista, Mima a Milan.

Křesťan skutečný znovuzrozený, který se nejdříve vrátil do Boží rodiny a přijal Ducha, je vedený přímo Bohem zevnitřně......Bůh píše na desky jeho srdce.....

Takže se nenamáhejte s tapetováním nebo vás dám bloknout....adminem....

luci (Ne, 22. 4. 2018 - 11:04)

Kopčím co jem teď zrovna...Různí lidé mají různé potřeby,aby nebyl život fádní.

tvole (Ne, 22. 4. 2018 - 11:04)

Tady je to ale blbakov, ty hovna o homosexualitě co tady melete, to snad ani není možný. Jak muže být v dnešní době někdo tak blbej . No nic hlavně, že je svatej. Blahoslavení chudí duchem, kteří věří, že hetero chlap uteče za chlapem a stane se z něj gay.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 10:04)

Kopčím co jem teď zrovna náhodou zmerčil:

Výzva: S přítelem chceme vstoupit do manželství, registrované partnerství je málo, říká herec Jan Cina

Sodoma v Komoře.

Většina heterošů teď spolu žije na psí knížku a tento dychtí po zvráceném manželství.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 10:04)

V jedné věci má Milan výhodu. On totiž žádné maso vůbec nekonzumuje, a tak se mu to stát nemůže. Jenže v USA by mu to vůbec nepomohlo, tam jsou legální a běžné geneticky upravené obiloviny, což je v Evropě naštěstí zakázané.

To co v USA dělají je též důsledek dědičného hříchu.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 10:04)

Já bych o tom nevěděl, ale je toho plný Děčín a tak se to doneslo až ke mě. U nás v Rožanech byl také takový případ. Kluk měl překrásnou manželku a hezkého syna, jenže okusil sexuální styk s homodějem, a na manželku a syna se okamžitě vykašlal a nastěhoval se k tomu homodějovi do baráku do Šluknova a od té doby žijí spolu. Moje matka má pro to svérázné vysvětlení. Prý je to z kontaminovaného masa. Prý při velkovýrobě cpou do zvířat všelijaké umělé hormony, aby rychle ta zvířata rychle rostla a pak to z konzumenty takového masa může tak dopadnout. Vysvětlení mé matky se mi moc nezdá, ale kdo ví?

V každém případě za ten fenomén může dědičný hřích, který je následkem hříchu prvotního.

V tomto tu píše a učí správně snad jedině Mare.

A už jsem to po (Ne, 22. 4. 2018 - 09:04)

Psal jsem nechápavě, zde někteří stále dokola jako otroci řeší cizí sexualitu. Tedy homosexualitu. No proč to řeší? Protože to není cizí problém, ale jejich vlastní. Cizí problém by tolik neřešili. Řeší svůj vlastní problém, který se jich bytostně dotýká. A je z toho taky zcela evidentní, že v populaci je mnohem více latentní homosexuality, než se oficiálně uvádí. Je-li to tak výrazný problém, že se k tomu tolik lidí stále dokola vrací, je jasné, že to nebudou ani omylem jen 4%, ale tak 10 - 20%. Těch 4% - to jsou ti, co se k tomu přiznali, ten zbytek zapírá, ale ve skutečnosti tím tématem žije....

A budou zde o tom psát zas a znova.

Bože, to snad a (Ne, 22. 4. 2018 - 09:04)

To je ta vaše deklarovaná heterosexualita tak vratká, že žijete v panické fóbii, že když se vás dotkne příslušník stejného pohlaví, stane se z vás gej nebo lesba? Jste nemocní na hlavu, pověrčiví. Dotkne se mě levák a stanu se levákem? Ty vole, co máte v hlavách? Mozek to asi není Je to pověrčivá sláma. Sexualita se nepřenáší jako infekce, vy pověrčiví tuponi. To je jako že se homosexuála dotkne žena a stane se z něj heterák? Nebo so dotknu černocha a stane se ze mě černoch? Vy jste tydýti.

Pokud máš panickou hrůzu z toho, že po dotknutí se chlapem se z tebe stane buzík, tak už jsi buzík, blbe. Jsi latentní buzík a veškeré tvoje vymezování se jen zaplašováním toho, co v tobě stejně je. Kdybys byl skutečný heterák, tak to jde mimo tebe, ani to neřešíš, ani se toho nebojíš, protože by sis byl jistý v kramflecích. Ale ty si nejsi jistý sebou, podvědomě tě to láká, proto ten kravál a neustále se vracení k tomu tématu jako se masařka vrací na hovno...

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 08:04)

Jsi zly :-( :-)))
Uvědom...Trochu jinak teď.
Když sníš "otrávené ovoce " i když ti to někdo zakazuje, aby jsi ho nejedl tak co můžeš čekat.... ( do té doby než Adam s Evou zhřešil, neplatil zákon svobodné vůle. V té době byl zákon poslušnosti. Z každého stromů můžeš......ale ze stromu života a smrtí NESMÍŠ ! )

Vrátím se k té homosexualitě. V Děčíně je pivní bar Kapitán. Jeho bývalý vedoucí, otec několika dětí, byl s rodinou na dovolené na Kanárských ostrovech a tam nějakou shodou okolností poprvé okusil homosexuální pohlavní styk. Po návratu se na svou manželku a děti zcela vykašlal, našel si chlapa a žije s ním. Jeho bývalá manželka a hlavně děti (posměch ve škole) nedovedou vůbec rozdýchat, co jim provedl.

Proto jsem krajně proti adopcí dětí homosexuálním párem. Na vlastní kůži vím, co je to posměch ve škole. Naštěstí mima v tomto uvažuje zdravě, ale Eva tu předvedla, i když se navenek ohání křesťanstvím, příšerný aktivistický postoj nové levice.

ano (Ne, 22. 4. 2018 - 08:04)

Jsi zly :-( :-)))
Uvědom...Ano tady je odpověď, vy slepě věřící si vše přizpůsobíte vlastním potřebám.
A to podobenství o domě na písku už také neplatí. Stačí použít dostatečně dlouhé piloty a dům je pevnější než na skále. Koneckonců takto na písku můžeš vidět postavených spoustu domů v Saudské Arábii. A zároveň je to i odpověď na bibli, je zastaralá a neplatná jako to podobenství o domě na písku.

Mirka (Ne, 22. 4. 2018 - 07:04)

A zaštepovat ponožky už...Já jej mám :D, ale dá se použít žárovka.

Tony (Ne, 22. 4. 2018 - 07:04)

Jsi zly :-( :-)))
Uvědom...A zaštepovat ponožky už neumíš? Nás to ještě v první třídě paní učitelka Benešová učila. Jenom nevím, jestli se ještě prodává ten speciální dřevěný hříbek.

dotaz (Ne, 22. 4. 2018 - 07:04)

Jsi zly :-( :-)))
Uvědom...A tady je odpověď na tvojí 100% jistotu. ... Adam s Evou v ráji neměli svobodnou vůli.....měli být poslušní...a pak teprve přišla " pokuta " kterou člověk musel zaplatit

Takže tak si to Bůh naplánoval?
Buď budete poslouchat, nebo budete pykat!
To je ale diktátorství!

Reklama

Přidat komentář