Reklama

Bydlení v paneláku:(

Pavlína (St, 22. 4. 2009 - 20:04)

No, v domku pod střechou je ještě větší hic (mohu potvrdit...:)))Je lepší se tam jít kouknout, teď,když už je teplo, dá se poznat,jestli tam bude hic, nebo ne.'

anina (St, 22. 4. 2009 - 19:04)

Dole je v paneláku , ale zase dost binec . záleží na lidech. Panelák v 8 patře je hic , ale to je i v podkrovních domech . známý bydlí v 8 p. výtah je ok . byt má poupravený . je tam 5 lidí .'

jana (St, 22. 4. 2009 - 18:04)

Petře, v létě tam bude opravdu nesnesitelné vedro, snacha bydlí v 5. patře z 5 a v létě je tam fakt otřesně. Já teď bydlím v 7. z 8 a celkem to jde, jedno patro udělá hodně. Určitě se ale zaměř na okna, dříve nám moc netěsnili a to se v noci nedalo spát, tady nahoře byl strašný větr a okna se třásla a v nižších patrech o větru ani nevěděli. Teď máme nová plastová a je to v klidu.Přítel bydlí v prvním patře a má tam v létě přijatelně chladno. Pokud by sis mohl vybrat, tak bych osobně patro změnila, kvůli tomu horko. Se střechou nikdo problém neměl (se zatékáním).'

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 16:04)

Jak tam nejsou těsnící okna,nebydlet! Profukuje tam...'

Tereza (St, 22. 4. 2009 - 16:04)

Petře, vždycky to tak není, jenom se radši jdi podívat na tu střechu, kdyby přece jen byla ve špatném stavu.A z posledního patra je nejhezčí výhled...'

Petr (St, 22. 4. 2009 - 15:04)

Tak to mi taky vrta hlavou. Budu kupovat byt a je v 8patre z 8. Vsichni mi odrazuji. Plisen, zima v zime, horko v lete.. ted bydlim v 1 nadzemnim, ale malem byte. Asi lidi prehani. Doufam.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 13:02)

bydlím v posledním patře dvoupatrového polopanelového domu. Kdysi nám pořád teklo střechou, to se podařilo opravit, ale je tu v zimě zima a v létě horko. Všeho nadmíru.Lepší být v přízení vysokého paneláku - to si myslím dnes.'

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 21:02)

Pokud ti nevadí, že ti tam někdy může zatékat, tak je poslední patro bezva. Nikdo ti nesere na hlavu a nedupe.'

Tarzan (Po, 2. 2. 2009 - 21:02)

Bydlím v pořadí už čtvrtém paneláku v Praze. Předtím to byly podnájmy. Teď konečně si krátce užívám bydlení ve vlastním malém bytě, je to v posledním patře sedmipatrového domu v Kamýku. Líbí se mi tu ze všech bytů nejvíc. Vadí mi ale, že mě někteří lidé litují, že jsem koupil poslední patro. Jaký na to máte názor Vy?'

marie (So, 31. 1. 2009 - 13:01)

Jencek má 100% pravdu. Nebydlíme sice v satelitu, ale ve vsi hraničící s Prahou a po zkušenostech, co mám, bych raději dražší bydlení v Praze, s lepší dopravní a jinou vybaveností, než tady tu noclehárnu.'

Jencek (So, 31. 1. 2009 - 11:01)

Už před několika lety nastal boom ve stavbě satelitních městeček. Mnoho známých a prátel se začalo nadšeně stěhovat do nových domečků za Prahu. Když jsem je párkrát navštívil, říkal jsem si že si moc nepomohli. Domeček je často jen o něco málo větší než panelákový byt, malinká zahrádka do které vám kouká soused zleva, zprava, zepředu.. zkrátka soukromí žádné. Ranní zácpy směrem do města jsou na denním pořádku. A pokud se potřebuje člověk dostat v noci z centra města domů, nemá to zrovna jednoduché. Noční busy žádné.. zkrátka buď stihnout poslední večerní linku, nebo čekat na ranní :o) Jistě, člověk muže jet taxíkem, ale to se opravdu nedoplatí.. Osobně budu raději bydlet v paneláku než v nějakém podobném sat. městečku. Na vilu na Hanspalce nemám, takže smůla :o)'

Kuklík (So, 31. 1. 2009 - 09:01)

já nebydlím v Kuří hahaha, to jsem jen tak plác, bydlel jsem na ŽIŽKOVĚ (kikáni, binec,pejsovic hovínka, krysy), V CHUCHLI( příjemné, les,voda - až moc vody, 170 cm ), Zbraslav, nahoře les,i ta kultura blízko, ono totiž záleží kde každý bydlí i Praze nebo na venkově. Nevidět to s klapkami na očích. Znám lidi co bydlí v Unhošti a chdí každý měsíc do divadla 3x i více, jsou tací co bydlí na Starém Městě a nikam nechodí.Ideální venkov je třeba od ŘÍČAN po Benešov. Víte na co je mi kavárna, když dá známá na 6ižkově dítě v kočárku na dvůr atam pobíhají potkani. A na Vítkov aby chodila za metacím strojem, všude nachcáno od lidí i psů. Pa'

Pražanda (Pá, 30. 1. 2009 - 22:01)

Ano řekla jsem jen jiný názor.Rozbor žen jsem nepochopila stejně jako charakteristiku čtyřicátnic od Didi - jistě, každý to vidíme jinak a rovného si hledáme.;)Záleží jaký byt je, a to i v paneláku. Na kraji Prahy stojí umrněná řadovka s pidizahrádkou jednou tolik než byt a každému se nechce dojíždět za Prahu. A když je v rodině domů a práce kolem nich dost, tak na co další. Možná časem. Např. kdo má děti a chce pro ně vybírat školu, sporty a kroužky, pro toho je velké město ideální. Pro kulturní fanoušky je taky lépe bydlet blíž zdroji......Nic proti Kuří, znám ho z projíždění asi 30 let (už od dětství cestou na chatu na Jevany se zastávkou na okraji Prahy v prázdném domě s velkou zahradou, kde dnes rodiče bydlí). Zdá se mi příliš blízko Prahy a příliš daleko od centra, s přírodou to žádná sláva není (kočky, ježci, straky, sojky, divoké kachny, labutě a zajíci jsou vidět často i u nás na sídlišti, žáby z nedalekých rybníčků slyším kvákat každoročně dost nocí a přitom je kousek na metro:) ). Skrz Kuří i kolem jezdí dost aut. Hlavně že vám se tam líbí, to je důležité.'

Kuklík (Pá, 30. 1. 2009 - 20:01)

Do Didi se nikdo nepouští, jen zde každý říká docela slušně a hezky svůj názor. Hlavní město by mohlo být Kuří, je to díra a všichni se zde chovají dobře, v Praze jsme co by dup, obchodní centrum ČESTLICE-PRŮHONICE blízko. Není nad domek a zahradu, jediná zvířata co máme jsou kočky,ježek, ještěrky, motýli aklid, nikdo nás nevysává.Energie máme dost.'

anonymus - jist (Pá, 30. 1. 2009 - 19:01)

Musím se smát, jak jste se pustili do Didi.Přitom jen vyjádřila svůj názor a mě je dost sympatické, že brojí proti přetvářce a pokrytectví. Jistě víte milé ženy o čem mluvím . . .Kdysi jsem taky odhalil ve firmě tyto praktiky a poté se tzv.ženy proměnily v bestie. Ale všeho dočasu, přijde den, kdy muži budou chtít po ženách,aby byly skutečně ženami, kdy s vrtěním zadku, lží, falší, manipulováním, přízemním chtěním a přáním nevystačí. Co potom vlastně "ženy" mužům nabídnete. Bude to žalostný pohled. No, abych jen nekritizoval všechny takové nejsou. Ale skutečnou ženu, aby člověk pohledal.Panelák, nebo jiný koncentrovaný "úložný prostor" je něco nenormálního. Normální je podle mě domek s kusem přírody kolem. Co se týče energie, tak tu nevysává zdivo, ale lidé. Např. staří, nemocní, negativní, líní, sobečtí, nízcí, malí (vnitřně), závistiví, nenávistní . . . Jediné řešení - odstěhovat se. Nečekat, nevidět to komplikovaně, jednat a dospět k lepšímu místu, čili do domku. "Kdo chce najde cestu, kdo nechce najde výmluvu."P.S. Co se týče Prahy, připadá mi nějaká divná, nějaká příliš ekonomická - odlidštěná. Business is business, alias "Holírna na turisty". Jestli to tak půjde dál, možná začnem hledat nějaké jiné hlavní město :-), jenomže tam by to asi dopadlo zrovna tak :-).Vše je o lidech a každý to vidíme jinak, vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá . . .'

Zuzana (Út, 27. 11. 2012 - 15:11)

Moje zkušenost v paneláku...Ještě posílám přímo odkaz...:-)http://www.koupelny-mares.cz/

Zuzana (Út, 27. 11. 2012 - 15:11)

Ahoj lidi, hoďte sem...Moje zkušenost v paneláku je úžasná...jsem původně u¨z malého města, kde jsem bydlela ve starém bytě, pak v manželství v domku se zahradou a to 12 let a teď už 3 roky v panelovém domě a mám klid...byt mám zrekonstruovaný firmou Stavhned s.r.o. a nemusím se o nic starat. Už bych z paneláku nešla.Negativní energii dělají lidé, ne byty, či domy.

Claudia (Pá, 8. 6. 2012 - 23:06)

Lidi, chodte se domu jen vyspat a je po problemu. Bydlim v panelaku uz ca 30 let, tedy od narozeni a neni to zas az tak blby. Uz kdyz jsme byli mali, tak s nama rodice chodili na vylety, do lesa, za konickama, takze jsme do panelaku chodili jen spat. Tak tak to mam i ted. Na sobotu a nedeli na vylet, dovolene v prirode a mame tak s pritelem vic zazitku, pohybu a vice cestujem jak ti, co bydli v baraku, kteri sotva vylezou pres prah. Pak kdyz chteji nekam vyjet, tak se boji, aby je nekdo nevykrad...Navic furt nemaj prachy, protoze porad cpou prachy do baraku, jednou strecha, tamhle kotel atd. V zime tam maj kosu, protoze vytopit cely barak stoji neco. Takze da se najit pozitiva, ale nechce to holt travit volny aktivneji. Nazdarek

Dagmar (Pá, 8. 6. 2012 - 23:06)

bydlím v paneláku už 22let ještě jsem si nezvykla.Kdybych mněla možnost a více peněz tak bych si koupila domek s menší zahradou.Je to můj sen,o kterém sním v bytovce plné lidí co si sem tam lezou na nervy!!!!!!!

Lukáš (Pá, 8. 6. 2012 - 23:06)

Zdravím čtenáře,bydlím...Tak třeba já jsem tyhle pocity měl v jednom starým domě na špinavejch ukoptěnejch Vinohradech, o kterých se říká, že je to ,,dobrá adresa"... Tak je to asi různý. Nový domy bych nezatracoval.

Reklama

Přidat komentář