Reklama

Celulitida

Návštěvník (Út, 17. 4. 2001 - 16:04)

Ahoj, ja pracuji s Vacupresem a mam vyborne vysledky. Pokud nekdo ma celulitidu v pokrocilem stadiu, nemuze cekat, ze mu uplne zmizi. Ta uz nikdy nezmizi. Ale jsou dve moznosti. Bojovat a investovat penize, protoze se da o hodne zmirnit.Nebo to vzdat a ona se jeste zhorsi....

Návštěvník (Út, 17. 4. 2001 - 09:04)

Ahoj Petro, Tvoje zpráva na tomto chatu byla přímopro mně, aniž to, samozřejmě, tušíš. Je mi 29let,1 dítě, sedavé zaměstnání, hormonální antikoncepce, celkem dost pohybu, štíhlá postava apotvora celulitida se u mne taky zabydluje pomalu,ale zákeřně. Víš, tento čtvrtek mám jít poprvé naSiluet, je to pro mne velká ztráta času i peněz,ale coby člověk neudělal pro krásné nohy, že jo.V skrytu duše však dost pochybuji, nemůžu se rozhodnout, jetsli nemám spíše jít na ten Vacupress, co je asi lepší, a ty mi hned na mojerozhodování píšeš odpověď ... je to těžké. Vědět,že to pomůže, člověk do toho jde, ale jak ty píšeš,výsledek žádný. Bojím se, že jsem ten případ taky.Jsem štíhlá, nepotřebuji hubnout, jen s těmi dolíky zatočit. "Spokojená" je spokojená a není důvod jí nevěřit, protože každý jsme jiný. Ještěse Tě Petro zeptám, pokud se rozhodnu něco vyzkoušet, co bys spíše doporučila? Siluet čiVacupress? Hanka. Těžko na tento dotaz odpovědět,viď, když oba způsoby zklamaly.

Návštěvník (Út, 17. 4. 2001 - 03:04)

Mám 30let,dítě,sedavé zaměstnání,brala jsem hormonální antikoncepci,takže mám taky tu hnusnou pomerančovou kůži.Už jsem zkoušela krémy,pitný režim,zdravou stravu,hodně sportuji,myostimulátor,Vacupress i Siluet,ale bohužel žádný výsledek.Absolvovala jsem vždycky všechny doporučené kůry a dodržovala co jsem měla a nic.Léto se blíží-ach jo zase si nemůžu vzít kraťasy.Hodně štěstí aspoň vám.

Návštěvník (Po, 16. 4. 2001 - 20:04)

Ahoj, jen me tak napadlo co budes delat, az se Ti celulitida zhorsi a bude te bolet sama o sobe? Neni lepsi si to nechat rozmasirovat? A osobne si myslim, ze lepsi jsou modriny, nez krecove zily, ktere se Ti diky celulitide udelaji. Gabina

Návštěvník (Po, 16. 4. 2001 - 20:04)

Moje zkušenosti s Vakupresem jsou trochu jiné než u spokojené. První část opravdu nebolí,zato u druhé jsem musela zatínat zuby, protoze jsem mela pocit, ze me rezou do kuze a do dvou dno jsem mela modriny na vsech osetrenych castech - i na brise. Takze od te doby se mi celulitida libi.

Návštěvník (Pá, 13. 4. 2001 - 08:04)

ahoj všechny, ahoj spokojená, taky mám problémy s celulitidou, cvičím téměř každý den aerobik, chodím do posilovny a myslím že i zdravě jím, ale nic moc mi nepomáhá, jsou sice vidět výsledky, ale ty se dostavují skutečně pomalu a pozvolna, chce to opravdu pevnou vůli, vyzkoušela jsem různé přípravky, abych ten proces trochu urychlila, ale nic nepomohlo, před časem jsem si koupila krém proti celulitidě od Biothermu, byl docela drahej (1400,-), ale musím říct, že zabírá, musí se ale používat každý den a pořád, pokud působí vakuová masáž tak jak píše spokojená, tak je to super a vlastně v porovnání s jinýma metodama to není zas až tak drahý, pokud se mi podaří najít v Hradci Králové nějaký salon, tak to určitě časem vyzkouším a pak vám napíšu, jinak přeju hodně zdaru a trpělivosti všem, kteří se rozhodli změnit svůj život k lepšímu

Návštěvník (Út, 10. 4. 2001 - 05:04)

Ahoj všem!Po přečtení těchto příspěvků jsem se rozhodla taky vyhledat salon,kde se provádí lymfodrenáže.Našla jsem ,a včera jsem absolvovala první:natáhli mi na nohu takovou nohavici a připojili k nějakému přístroji,do té nohavice začal pomalu proudit tlak postupně od kotníků až po stehna/1 kolo trvalo asi tak 8 min./a jedna noha asi tak 40 min.Nebylo to nepříjemné,jen by mě zajímalo,jestli s tím máte někdo zkušenosti a jaké jste měli výsledky.S pozdravem Katka

Návštěvník (Po, 2. 4. 2001 - 19:04)

Ano pomohl

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 15:03)

Taky jsem se pídila po vakuových masážích, ale v Pardubicích jsem nepochodila. Kdyby někdo o nich věděl, prosím napište.

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 15:03)

Mam kamosku, ktera predcvicuje kazdy den aerobic a P-clas, ji spoustu zeleniny a celulitidu ma stejne.

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 15:03)

Ahoj, klidne posilovani i studenou sprchu, ale Vacupress to zlepsi behem jedny masaze. A nikdo tady zatim neuvedl dost podstatnou skutecnost: Vacupress je i velmi dobrou prevenci krecovych zil.Procistuje telo vnitrne, protoze aktivuje lymfaticky system, musi se tudiz hodne pit, aby se toxiny, ktery v tkanich delaji tu celulitidu, odplavily. Takze smele do toho, funguje to. P.S. Kdyz clovek necemu nerozumi a nema s tim zkusenost, nemel by o tom takhle psat. Vacupress je skvelej.

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 14:03)

Nezlobte se dámy, ale vyhazování peněz za všechny ty vakuové věci a masáže, to mi přijde jako zvrhlost. Svojím přičiněním jsme se do toho dostaly (ano, mám taky celulitidu), tak bychom se taky měly více snažit samy se z toho dostat. Říká vám něco zdravá a střídmá, pravidelná strava? Říká vám něco cvičení? Pravidelné posilování stehýnek a zadečku? Říká vám něco masáž, kterou simůžete dělat samy doma třeba za pomoci cypřišového nebo jiného oleje? Říká vám něco studená sprcha? Jsem si jistá, že většina z vás nic z toho neprovozuje. Myslím, že pomalé a pracné vylepšování prokrvení a odbourávání tuku by nás potěšilo mnohem více a měly bychom pocit, že jsme si to zasloužily. Já tedy žádné vakuové masáže nechci. Hezky si všechny ty sladkosti a lenost odpracuju. Skoro každý den cvičím, stravu postupně dost měním, jím více čerstvých salátů a zeleniny a vláknin. Problém je v tom, že celý den prosedím v práci. Tělo se prostě potřebuje každý den zadýchat, aby se to v nás rozproudilo. Tak chodím aspoň skoro každý den ty 3 km od vlaku pěšky. Myslím, že byste to měly taky zkusit raději pomalu a s pevnou vůlí. Mnoho zdaru.

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 12:03)

Skvělý, velice jste mě potěšili, ale jsem z Mostu a žádný salón, který provádí vakuovou masáž jsem nenašla. Pokud někdo o nějakém ví, tak mi dejte vědět.

Návštěvník (Čt, 22. 3. 2001 - 14:03)

ahoj u nás se dělá pouze ruční lymfodrenáž, maslíte že bude mít stejný účinek jako vakuová masáž, nechci zbytečně vyhodit peníze, díky a pište.

Návštěvník (Čt, 22. 3. 2001 - 13:03)

děkuji Hanko, nejen za adresu, ale i za povzbuzení, rovněž tak i Spokojené, děvčata jdu na to, moc Ď.

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 18:03)

Milá spokojená u nás se provádí pouze lymfodrenáže myslíš že budou mít stejný ůčinek, díky a ještě napiš.

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 18:03)

Milá Moniko, prvně si přečti co napsala "spokojená", ta ti to tam přímo píše jestli sis nevšimla.

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 15:03)

Poradí m někdo coje opravdu účinné proti celultidě? Slyšela jsem o jakých si vakuových masážích, kde všude se dělají a kolik asi tak stojí a jaké jsou výsledky?

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 14:03)

Ahoj Spokojená, moc díky za Tvou odpověď, určitěmi pomůže při rozhodování, jak s tou potvorou celulitidou naložit. Pokud se rozhodnu pro kůrupomocí Vacupressu, určitě Ti dám vědět, jak to působilo na mně. Zatím tedy dík a ahoj. Hanka.

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 08:03)

Pro Hanku: Vacupress funguje takto,vezmi si sebou náhradní kalhotky,nejlépe tanga,aby Ti mohli dobře namasírovat i zadek a ponožky,aby nebyla zima na nohy. Já vždycky příjdu,lehnu si nejprve na záda, pak mi namažou nohy skořicovým krémem,perfektně chladí a pak budeš mít krásně jemnou kůži na nohách.No a pak vezme skleněnou trubičku uprostřed s otvorem a zapne ji do toho stroje Vacupress (elektrickýho) a masíruje mi tím nohy, stehna. Jsou tři fáze, první je normální,druhou trošku cítíš,protože Tí tahá kůži,ale upozorňuji vůbec nebolí a třetí je nějaká jen masáž, mi to tak vysvětlovali.Pak se otočím a namaže mi nohy zezadu,i zadek a nohy dole.Pak proběhne to stejný.Celkem to trvá asi 40b minut.Pak mi nohy zabalí do fólie,prvně každou zvlášť a pak obě k sobě do větší.Lehnu si a přikryje mne ještě dekou a musím hodinu ležet.Většinou hned usnu. Byla jsem pětkrát a celulitida byla pryč,pak se zase trošku objevila,ale já bez kafe a čokolády nemůžu být.Teď po druhých pěti masážích mám opět celulitidu pryč.Opravdu to vyzkoušej. Je to dobrá relaxace.Týdně musíš jít minimálně dvakrát!Všech pět masáží musíš vychodit ve dvou týdnech zasebou,jinak nevím jestli by to pomohlo.Hned po první jsem měla na stehnech o 2 cm míň a elastický kalhoty volný.Není to reklama,taky jsem zkoušela všechno možný,ovšem tohle jediný zabralo,proto to chci sdělit i ostatním.Taky bych byla bývala ráda,kdybych se o Vacupressu dozvěděla dřív a nevyházela peníze zbytečně.Koupila jsem si i gel proti celulitidě,který propagovali v TVShopu,stál 5.000,- a opravdu mi vůbec nepomohl.

Reklama

Přidat komentář