Reklama

Celulitida

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 14:03)

Ahoj, spokojená. Jak dlouho ten systém Vacupresstrvá, co obnáší? Můžeš stručně nastínit? Myslím tím, jak dlouho určitý den v tom studiu jseš?Díky, Hanka.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 14:03)

Ahoj Lilo, zjistila jsem, ze pristroj Vacupresspouziva v Ostrave studio Spirala, Ceskobratrska 9,Ostrava, tel.6120592. Zkusenost osobni nemam. A tak se ted rozmyslim, zda pouzit Siluet v Laser.cenru ci tohle ... ahoj, Hanka.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 12:03)

Vyzkousel uz nekdo pristroj Siluet, ktery nabiziLaserove lecebne centrum? Nabizi ho zde v Ostrave,ale urcite jich v republice bude vice.Tady se dost chvali pristroj Vacupress, vi nekdo,ktery salon s nim pracuje na Ostravsku?Diky, absolutne chci do likvidace te strasne celulitidy investovat cas i penize, ale co je toprave orechove? Poradi nekdo? Hanka.

Návštěvník (Út, 20. 3. 2001 - 10:03)

kdo poradí, kde najdu adresy ostravského kraje,salony,které prováději masáže vacusystemem,dík

Návštěvník (St, 14. 3. 2001 - 08:03)

Moniko,jedná se opravdu o masáže Vacupress,vakuové masáže.Jsem z Jihlavy a tady je provádějí,ale Pardubice neznám,budeš se muset poptat.Myslím,že Pardubice jsou velké město a taky tam budou.Přeji hodně úspěchu,uvidíš,že budeš spokojená.Pak dej vědět.Drenáže jsem zkusila taky,2 cm úbytek,ale ty byly za dva měsíce nazpátek,není nad vakuové masáže

Návštěvník (Út, 13. 3. 2001 - 15:03)

Milé dámy,zjistila jsem kde se provádějí vakuové masáže přístrojem Vacupressb v Praze.Kosmetické stuio Sabina,Budečská 2,Praha 2. Tel:.02/22511726.

Návštěvník (Út, 13. 3. 2001 - 00:03)

Mám celulitidu jaká je lepší masáž vakuová anebo lymfodrenáž a jaký je v tom rozdíl, zatím jsem zjistila že vakuová ale nevím jak se provádí, po téhle vám ty stehna aspon i zeštíhlí, takže pište svoje zkušenosti.

Návštěvník (Pá, 9. 3. 2001 - 09:03)

Ahoj spokojená! Ráda bych si taky tak říkala, tak doufám, že mi k tomu Tebou doporučené mazáže pomohou. Jen mi prosím upřesni jak se jmenují - vakuové ?. Jestli jsou běžně prováděné - jsem z Pardubic a jak často se provádějí? Díky Monika

Návštěvník (Čt, 8. 3. 2001 - 08:03)

na celulitidu jsem vyzkoušela vše, nic nepomohlo. V listopadu loňského roku jsem byla na vakuových masážích, mohu jen doporučit,byla jsem na pěti masážích,celulitida úplně zmizela,ale doopravdy úplně,zhubla jsem na každém stehně 5 cm,na lítkách 4 cm,mám krásně jemnou kůži na nohou a nohy vůbec neotýkají.Pak jsem si jen musela koupit o dvě čísla menší kalhoty a všechny staré prodat.Dodržovala jsem pitný režim, 4 l vody denně a během masáží jsem po 18 hod. jedla už jen zeleninové saláty. Pak jsem tři měsíce vynechala,nepřibrala jsem na objemu ani centimetr a jím úplně normálně sladký a dopřeji si vše na co mám chuť.Tento měsíc jsem opět absolvovala 5 masáží,opět jsem dále zhubla na objemu 1,5 cm, už to asi víc nejde,protože už mám opravdu ideální postavu a nikde žádný tuk. Celulitida se během těch třech měsíců trochu objevila,protože bych opravdu nemohla pít kávu,jíst moje oblíbené sladkosti,ale už jsem ji měla opravdu jen trochu.Po druhé pětce masáží ji mám opět úplně pryč. Jedna masáž mě vyšla na Kč 400,-, celkových pět masáží na Kč 2.000,-. Ničeho nelituji,mohu jen doporučit a už se zase těším za tři měsíce na další masáže.Vyzkoušejte,budete opravdu překvapené.Já chodila na drenáže,kupovala si drahé krémy a nic,doporučila jsem už i pěti kamarádkám a mají stejné výsledky jako já.

Návštěvník (Út, 27. 2. 2001 - 11:02)

Všem holkám, které trápí celulitida. Hlavně si nekupujte žádné prášky, tabletky, masti, oleje, přístroje a já nevím co všechno ještě, o čem hezká paní v televizi nebo jinde tvrdí, že vás za 20 minut bez námahy zbaví celulitidy. Jediný správný recept který existuje, vám dám teď já, protože vám neslíbím nic bez dřiny, námahy, odříkání a potu a navíc za to nic nechci. 1)Přestaňte kouřit, brát drogy atd. 2) Přestaňte pít alkohol, kávu, limonády, čaje a kdo ví co ještě a pijte jen čistou vodu - a to nejméně 2 litry denně. 3)Jezte pravidelně po třech hodinách vyváženou stravu a vyhýbejte se komerčním hnusům typu McDonald. Vybírejte si výrobky bez emulgátorů a konzervačních látek.4)Dopřejte si dostatek kvalitního odpočinku - spánku. 5) Začněte okamžitě sportovat a cvičit! Alespoň 4 x týdně a pořádná dřina! Ne jen cviky na zadek, ale na celé tělo. 6)Otužujte se studenou vodou (zbavíte se i křečových žil)O každém bodu by se nechalo napsat několik stránek. Má-li někdo zájem, ať mi napíše na PitbullPes"seznam.cz

Návštěvník (So, 17. 2. 2001 - 23:02)

Ivco,ten Cellu-fix si nekupuj--ja si ho jednou koupila a nepomohlo to.At si rika kdo chce co chce,ja si stejne myslim,ze celulitida je hlavne z toho jidla "pritomnosti".Vsude sama chemie-uz jenom proto,aby nam to pekne dlouho vydrzelo.Kouknete se do minulosti,lidicky--Mel snad nekdo v minulosti celulitidu???...Nemel,protoze jedli mnohem zdravejc-zadna "chemie".To,ze ma celulitidu "jenom par vyvolenejch" je asi hlavne dany i typem a vlastnostma ty kuze....Proste si nase pokozky neumej moc dobre poradit s takovymhle "chemickym" tukem,co ted vsichni pekne papame.....Jedina rada asi je-jist zdrave a zkusit ty lymfaticky drenaze....mely by pomoct.....ja je teda jeste nezkousela,ale chystam se na to.......tak hodne zdaru vsem!!!!!!!;)))))....

Návštěvník (Čt, 25. 1. 2001 - 13:01)

No bez cvičení to asi nepůjde. Já se taky jednou podívala na svuj zadek a zhrozila jsem se. Pak jsem si kupovala kalhoty a zhrozila jsem se podruhý, když jsem se viděla v zrcadle. Začala jsem cvičit. No moc tomu zatím nedám. Ale skoro každý den pár těch cviků na zadek a další partie udělám. Taky si dělam teď masáže cypřišovým olejem smíchaným s olivovým. Myslím, že výsledek se trochu ukázal. Už snad nemam tak děsivý ty boule, když zatnu svaly na zadku. Ale tvar zatim nic moc. No chce to trochu víc zabrat. Neni to rozhodně marný.

Návštěvník (Čt, 25. 1. 2001 - 00:01)

Kromě rozproudění lymfatického a cévního systému (svičení, gely, masáže) je vždy nutné i pročištění organismu.

Návštěvník (Čt, 25. 1. 2001 - 00:01)

Mé názory si můžete přečíst v rubrice kosmetika (rubriky naleznete např. úpně na spodku této stránky), kde jsou napsány dva články na toto téma. Dále v databázi nemocí (horní lišta této stránky) naleznete souhrnné pojednání o celulitidě.

Návštěvník (St, 24. 1. 2001 - 18:01)

Andreo a Macku, ja mam stejny problem a nevim si s nim rady. Zkusila jsem od Avonu Anti-Cellulite Gel, ale vubec nepomaha. Taky jsem stihla, mozna jsem malinko pribrala (sedava prace, stres). Chodim do fitness a doufam, ze to zabere.

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2001 - 21:01)

Zjistila jsem příznaky celulitidy jsem sice štíhlá ale asi mám smůlu, kdo mi napíše prosím zkušenosti nebo recepty na tuhle škaredou nemoc.Díky

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2001 - 21:01)

Zjistila jsem příznaky celulitidy jsem sice štíhlá ale asi mám smůlu, kdo mi napíše prosím zkušenosti nebo recepty na tuhle škaredou nemoc.Díky

Návštěvník (Čt, 23. 11. 2000 - 10:11)

Ahoj, precti si muj prispevek v diskuzi na temasilna stehna.Gabina

Návštěvník (Čt, 23. 11. 2000 - 06:11)

Milá paní doktorko chtěla bych se zeptat jaký máte názor na celulitidu je mi 23let jsem štíhlá váhu mám stále stejnou přesto se mi objevila na hýždích celulitida. Mám sedavé zaměstání nosím někdy uplé kalhoty chodím občas plavat, beru antikoncepci asi 5let, upravila jsem si trochu jídelníček, podporuji krevní oběh byliným čajem a pročistuji si organismus dělám si masáže. Mohla byste mi poradit čím bych to mohla ještě doplnit uvítala bych nějaké rady a názory od ostatních. Předem děkuji, ANDREA

Návštěvník (So, 18. 11. 2000 - 21:11)

Muj osobni recept na celulitidu je pravidelne a poctive cvicit kalanetiku. Hodne stesti. Pavlina

Reklama

Přidat komentář