Reklama

Celulitida

Návštěvník (Pá, 27. 4. 2001 - 22:04)

Ahoj, koupel ze soli z Mrtveho more, ale spis ve vlaznejsi vode. Horka voda snizuje pruznost pokozky. Predtim si muzes dat stridave teplou a studenou vodu. Ale po koupeli se uz nesprchuj. Potom si promasiruj chodidlo a lytko a na mista s celulitidou - predpokladam, ze to jsou stehna a zadek - si nanes anticeluliticky krem. Vrat se zpet na lytko, a prsty nejprve jemne a pomalu jezdi od kotniku az do trisel. A to asi tak 10 minut na kazdou nohu. Pak stridej ruzne krouzky. Ale vzdy od kotniku do trisel. Potom muzes trochu vic pritlacit. Spravny tlak pochytis, kdyz si nechas udelat rucni lymfodrenaz od sikovne kosmeticky. Dobre je si pred koupeli trochu zacvicit na problemove partie. A na ta chodidla a lytka muzes pouzit obycejne telove mleko. Cim delsi ta masaz bude, tim lepe.

Návštěvník (Pá, 27. 4. 2001 - 15:04)

Gábino, díky za uvedení tvého telefoního čísla. Ráda bych vacupress vyzkoušela, ale jsem studentka a nevydělávám si. Zajímalo by mě jestli má vůbec význam jít tak na jednu dvě vacupress masáže. Je vůbec vidět nějaká změna? Díky

Návštěvník (Čt, 26. 4. 2001 - 08:04)

Ahoj Gábino! Díky za odpověď. Určitě zkusím Vacupress a mohla bys, prosím Tě, popsat správnou techniku ručních masáží? Pokud jsem to dobře pochopila, nejdřív koupel s mořskou solí, studená sprcha a pak masáž speciální rukavicí. A jak dlouho masáž provádět, aby byla účinná. Díky. Lenka

Návštěvník (St, 25. 4. 2001 - 16:04)

Ahoj, nemyslim si, ze by bylo nutne preorganizovat si zivot kvuli masazim. Staci jen docasne, nez se celulitida zlepsi. A Vacupress to udela nastesti rychle. Potom je dobre mit po ruce kvalitni krem a delat si pravidelne masaz a koupele s morskou soli. Spousta zakaznic se rozhodne, ze po celotelove kure, bude chodit jen na masaz nohou a zadecku. A ta trva pul hodiny. Zena by se sebou nemela byt nikdy 100% spokojena, postupne by se mela zamerit na cele telo.Vlasy, nehty....zena by nemela pecovat jen o druhe, ale predevsim o sebe, aby mohla byt dobrou manzelkou a matkou. Dobrou - tim myslim vyrovnanou a spokojenou.Ohledne metlickovych varixu: Nebojte se, mam tu zkusenost, ze se po techto masazich spis stahnou.Metlickam to neublizi.

Návštěvník (St, 25. 4. 2001 - 11:04)

Ahoj, nedá mi to, jak tak čtu takovou malinkatourozepři Veroniky a Gábiny, ale myslím si, že je to jen o tom, že pro Veroniku je celulitida problém a nemíní jemu přizpůsobit celý svůj životní styl, celou sebe samu a každou volnou chvilku trávit likvidací této neduhy. Milá Veroniko, cítím to stejně - štve mě, vadí mi, bojím se jejího zvětšení, ale nemíním celý svujživotní styl obrátit v její jméno. Ne, je pro mnemnohem důležitější hrát si a rozvíje mého syna,pomilovat se s manželem, být v přírodě, věnovat senaplno své práci, pracovat na dalším svém vzdělávání. Kdybych se měla celulitidě věnovat tak, jak by se to asi mělo, aby byl opravdu výsledek, na tohle všechno by mi už nevybyl čas.A nemyslím si, že jsem v tomhle světě jediná pracovitá, houževnatá, milující osůbka, která sesnaží skloubit všechny aspekty dnešního moderníhosvěta. A do toho samozřejmě patří i dobře vypadat,takže hledám cestu, jak s tou celulitidou zatočit,ale ano - přiznám se - aby to zabralo co nejméněčasu (a samozřejmě, aby mě to finančně nezruinovalo, ale to myslím není ten případ), abyten, který zbyde, zůstal na ty všechny pěkné a užitečné věci v životě. Já chci být na koni, ne aby mi celululitida a tedy její likvidace organizovala život a kradla tak už drahocenný čas - myslím si, že dnes je málokterá žena, kterámá zájmy a cíle - a nemusí být nikterak velikášské, která má času nazbyt, navíc pokud k tomu patří i snaha být co nejlepší mámou a manželkou. Takže ležet 2 x týdně ve studiu zabalená igelitem je pro mne opravdu časově veliký luxus. Gábina asi namítne, že každý sámsi musí určit priority. Bohužel ano, když v případě likvidace celulitidy je to takhle náročné.Je to problém. Hanka.

Návštěvník (St, 25. 4. 2001 - 09:04)

Ahoj všichni! Mám také problémy s celulitidou, navíc mám na stehnech metličky, někde jsem četla, že pak jsou masáže kontraindikací, tak nevím, jak na to. Prosím poraďte. Díky. Lenka

Návštěvník (Út, 24. 4. 2001 - 10:04)

chodím na lymfedrenáže myslím si,že potřebují rozpumpovat lymfa-řečiště, prodělala jsem Ca prsu no a pak to přišlo hrůza, celul.vyrašila kde se dalo, mám šanci na tomto přístroji? dík

Návštěvník (Út, 24. 4. 2001 - 10:04)

Ahoj, nechtela sem Ti nic naznacovat, je mi vcelku jedno,jestli se o sebe staras nebo ne. Ano zivim se tim, diky tomu, ze jsem to vyzkousela na vlastni kuzi. Potom jsem se rozhodla do tohoto draheho pristroje investovat penize. Mam radost z kazde zakaznice, ktere to pomuze. At uz na celulitidu nebo na poklesla vicka.(Vacupress se pouziva i na oblicej)Mimochodem krecove zily se delaji i na stehnech. A to nejen ty povrchove, ale i hluboke. Zajimalo by me, zda bys podobny pristup aplikovala i u alergie, spatneho zraku, cukrovky, zlucnikovych kamenu...a dalsich onemocneni, kde se klasickou medicinou leci predevsim nasledky.

Návštěvník (Po, 23. 4. 2001 - 22:04)

Ahoj Gábino, jestli jsi chtěla svým příspěvkem naznačit, že jsem líná o sebe pečovat, pak teda rozhodně nemáš pravdu. Na kosmetiku chodím každý měsíc, protože mi připadá že to opravdu k něčemu je (ale nemyslím si, že mne to uchrání od vrásek, možná to trochu oddálí). A rozhodně nejsem typ, který by dal poslední peníze za řízky pro rodinu,to fakt ne :))) Ale ty masáže...No nic už nebudu rýpat. Je mi jasné, že si za tím stojíš, když se tím koneckonců živíš. Víš,mně ani tak nejde o to, že to stojí tolik peněz, já bych si to klidně zaplatit mohla, ale myslím si, že opravdu zdravější bude zbavovat se toho přirozenějším způsobem (jak sama říkáš,cvičení, pitný režim, vitamíny atd.) Já ti ráda věřím, že nějaký efekt ty masáže mají, ale odstraňuješ jimi pouze následek, ne příčinu, kterým je zřejmě celkový nezdravý způsob života. Ještě mi prosím tě vysvětli, jak se může udělat křečová žíla (ty se dělají hlavně na lýtku ne ?) z celulitidy na zadku. Myslím, že křečové žíly mají jiné příčiny, ale nechci se přít, není to můj obor. Tak se měj a hodně spokojených klientek !

Návštěvník (Po, 23. 4. 2001 - 17:04)

Dobry den, moje tel. cislo: 0604 539 465.Zavolejte a domluvime se.

Návštěvník (Po, 23. 4. 2001 - 15:04)

ahoj Gábino, možná jsem to přehlédla, ale jak se jmenuje zařízení ve kterém pracuješ? Po případě nějaké telefoní číslo. Docela bych měla zájem něco se svojí celulitidou udělat a vzhledem k tomu že je to velice urputné "onemocnění" myslím že tvoje metoda stojí za pokus. Díky Betty

Návštěvník (Ne, 22. 4. 2001 - 22:04)

Ahoj, nemuzu se ubranit dojmu, ze ceske zeny jsou line o sebe pecovat.A je jedno jestli v salonu nebo doma s levnejsi kosmetikou. Cizinci maji pravdu, kdyz rikaji, ze Cesky jsou zanedbane a nevoni. V peci o plet je take dulezite podstoupit na jare a na podzim nejakou tu kuru, aby se bylo na co divat. A pravidelne na kosmetiku chodit. Tedy pokud je zene jedno, ze se ji na tvari usadi hluboke ryhy, pak nemusi. Pak se nedivim muzum, ze si hledaji milenky, kdyz doma maji ustvanou a protivnou zenu. V Nemecku je bezne, ze zena si radsi zajde na kosmetiku nez aby dala posledni penize za maso na rizky k veceri. A nemyslim si, ze by to bylo sobecke. Rodina si radsi obcas namaze chleba, nez aby se musela divat pri dobre veceri na vriskajici vystresovanou zenskou. Masaz trva 45 minut. Vacupress pusobi v tukove tkani a trha vetsi tukove bunky. Ty se potom mohou lepe vyprazdnovat. Take pomuze rozproudit lymfu. Nemusi se chodit nepretrzite. Nejakou dobu to vydrzi a pak se pozvolna zacne zhorsovat. A to jak rychle, zalezi na zivotosprave.(Sport, jidlo pitny rezim, hormonalni antikoncepce)Kdo chce krecove zily, at si necha svou celulitidu.

Návštěvník (Ne, 22. 4. 2001 - 21:04)

Cvičit by se samozřejmě mělo, taky se o to snažím, alespoň 2x týdně. Ale abych k tomu ještě 2x týdně (a pak teda jen jednou jak říkáš) chodila na masáže, přičemž jedno sezení trvá 2 hodiny, tak to mi přijde opravdu dost časově náročné. A vůbec mi připadá, že pokud se ty masáže musí stále opakovat, tak že je to jenom takový povrchní, kosmetický efekt. Prostě se to na chvíli jakoby rozmasíruje, ale jak se s tím na chvíli přestane, milá celulitida je nakvap zpátky. Podle toho co zde Gábino píšeš by se na tu tvoji masáž muselo chodit celý život jednou týdně a v určitých intervalech zas opakovat celou kůru.....a tak pořád dokola....no pěkně děkuju, to se radši budu věnovat něčemu užitečnějšímu.Ještě jsem se vás holky chtěla zeptat, jestli berete hormonální antikoncepci a jestli máte pocit, že se vám ta celulitida udělala, či zhoršila právě po ní. Prý by to mělo mít souvislost.

Návštěvník (Ne, 22. 4. 2001 - 18:04)

Smirit se s tim? Vzdyt je to prece logicke, ze se Vacupress musi opakovat. Cvicit by se take melo cely zivot a pravidelne. Celulitida se opravdu zhorsuje a pak ty boulicky tlaci na zilni steny.Tak se alespon masirujte samy. Ale kazdy vecer!U mych zakaznic se mi osvedcilo, kdyz absolvovaly 20 masazi behem dvou mesicu. Ted chodi jednou tydne na jednu masaz.A po pul roce zopakuji deset masazi a pak zase uz jednou tydne na masaz. Zabal u toho nemusi byt. Pravda, ze je to mnohem lepsi s nim, ale nekdo na to proste nema. Ceny ve vetsich mestech jsou mnohem vyssi, ja pracuji v Kralupech nad Vltavou. Jedna masaz u me vyjde na 260 Kc. A zabal na 200. Stale zakaznice pak maji ruzne slevy.

Návštěvník (So, 21. 4. 2001 - 23:04)

V Brně dělají vacupresové masáže v saloně, který sídlí v IBC na Příkopě, jmenuje se to myslím Salon 5R. Jedna masáž stojí kolem 330,- Kč, k tomu se však musí dělat ještě ty zábaly - což je dalších 300,- za jedno ošetření navíc. Absolvovat se musí prý nejméně 10 ošetření. Navíc to nevydrží napořád, aby se to udrželo, takže se na to musí chodit v nějakých intervalech vlastně pořád.Tak nevím, jestli to stojí za to, vzhledem k vysoké ceně a značné časové náročnosti jsem od svého úmyslu toto absolvovat radši ustoupila. A holky, na celulititu se neumírá, jsou mnohem horší věci na světě...Tak to berte sportovně...Pokud to opravdu odolává všem pokusům, nezbývá než abysme se s tím smířily.

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2001 - 19:04)

Ahoj Hanko ten druhý vzkaz jsem ti poslala omylem tem měl být pro Gábinu,ale je to vlastně celkem jedno.Asi by jsi ten Siluet nebo Vacupress měla vyzkoušet,třeba to tobě zrovna pomůže.Snažím se bojovat tak,že si dělám každý den masáže,omezila jsem některé jídla,které nejsou vhodné,přestala jsem brát hormonální antikoncepci,hodně piju minerálky a co nejvíce plavu,bruslím,jezdím na kole,posiluju...atd Až se dovím o něčem novém,tak to zase vyzkouším,věřím,že něco musí zabrat.

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2001 - 09:04)

Petro, ahoj, moc díky za Tvé odpovědi. Ve čtvrtekjsem na Siluet nešla. Přemýšlím ... . Píšeš, že budeš bojovat dál. Jak? Hanka.

Návštěvník (Čt, 19. 4. 2001 - 09:04)

Ahoj Hanko,já už jsem opravdu hodně investovala a jsem ochotná s celulitidou bojovat dále,ale,když není vidět žádný výsledek,tak to člověka trošku deprimuje.

Návštěvník (Čt, 19. 4. 2001 - 09:04)

Ahoj Hanko,každý je jiný,takže snad ti to pomůže.Na Siluetu mně tvrdili,že jsem vyjímka,že to zatím všem pomohlo.Siluet byl příjemnější a zabral méně času než Vacupress.Hodně štěstí!

Návštěvník (St, 18. 4. 2001 - 22:04)

Prosím Tě mohla by jsi mi napsat něco podrobnějšího o těch vakuových masážích? Kdo je provádí, popř. kde... jsme z Brna. Já ted absolvuji zábaly ... jeden stojí 1350 Kč a mám obavy, že to není nic platné.

Reklama

Přidat komentář