Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

Petra (Út, 3. 6. 2008 - 19:06)

Jako najednou se tady všichni jmenujou Petra jo?hm..

Petra 2 (Út, 3. 6. 2008 - 19:06)

Myslím, že tady by se jí to mohlo podařit, jestli chce někoho nasrat...!

Petra 3 (Út, 3. 6. 2008 - 18:06)

Bude to asi nějaká nepřizpůsobivá spoluobčanka...

Petra (Út, 3. 6. 2008 - 18:06)

V jiné diskusi píše,že jí je patnáct a teď už dvanáct..zajímavé..Krom toho,že neumi psát má v tom pěkný zmatek,hádám že tímhle spíš zkouší lidi vytočit..

Petra 2 (Út, 3. 6. 2008 - 18:06)

Asi ty nezletilý haranty málo mlátili!

To : Kačka (Út, 3. 6. 2008 - 18:06)

Jdi do prdele, krávo negramotná! Nespletla sis rubriku? Tady máme jiný starosti!

Kačka (Út, 3. 6. 2008 - 18:06)

Mě je 12 let s kamarádem jsme se rozhodli ze se spolu vyspyme jenze on byl opilý a já tky.oba si nepamatujeme jestli jsme souloz prerusili nebo ne bojím se ze otehotnim sic nasi by me zabili a jeho rodice urcite tky a domovni duvěrník by mě tky zabil. do nedávna jsem si myslela ze vim o seksu vsechno a najednou o nem nevím nic toje strašny co ja teď budu dalat?co těhotensky test, není drahý a kde si ho můžu koupit, v drogerii, nebo v papírnictví? prosím jsem zoufaladitenechci mit navic bych ho ani nemělakam dát, protože mám plný pokojíček elektroniky...zapomela jsem Vám takynapsat zhe jsem tn sex nechtela nebylo to znasilneni ale bylo to jenom prinuceni násilím pod pohrůžkou, kdy mi držel nůž na krku, navic jsem byla na ginde a tam my to nepodtrdili ani nevivratili...pichli mi injekci...a jinak mati by me fkt uskrtila a táta taky, i brácha a ségra a ani ve škole by něměli radost.

Petra 1 (Út, 3. 6. 2008 - 18:06)

Tak to máš teda o čem přemýšlet, Evíku. Vůbec ti to nezávidím. Chlapi zatracený!!

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 17:06)

tak co holciny co tvorite

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 15:06)

a n

Vendulka (Út, 3. 6. 2008 - 14:06)

jo jo souhlasím se Zuzkou to by bylo asi mnohem lepší, ale když si to zase převedu do mé situce tak nevím jestli bych tohle tomu mému dokázala zatajovat. Každopádně bych si s ním zkusila promluvit v soukromí a kdyby nic tak manželovi bych to asi taky radši řekla někde v soukromí a promluvila si s ním o tom co dál.

Zuzka (Út, 3. 6. 2008 - 14:06)

Eviku tak to je fakt mazec!! Asi bych si první promluvila s tím kámošem a řekla mu, že pokud chce, aby vaše přátelství trvalo, tak ať už se to nikdy neopakuje..Asi bych to řešila s ním a manželovi bych to hned neříkala! Třeba když si s kamarádem na rovinu promluvíš a řekneš mu že nemáš zájem, tak toho nechá. Třeba Tě vážně má rád natolik, že tím riskuje i přátelství mezi tvým mužem a už to nevydržel a řekl Ti to.Tak to nelam hned přes koleno, promluv si s ním a pokud by se to opakovalo, tak už budeš muset asi promluvit i s manžou..

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 14:06)

vendulko a nejhorsi na tom je ze dnes ma zase priject.A TO ROVNOU HO MUJ MUZ NABERTE Z PRACE OD AUTOBUSU.PROTOZE ON JE OD NAS 70KM A ZITRA RANO NASTESTI ZASE ODJEDE.JENZE MAME S NIM JIT DO HOSPODY TAKZE ROZMYSLIM ZE TO NA NEJ VYBALIM PRIMO TAM PRED MYM MUZEM.JEN MAM STRACH ABYCH NASLA TU ODVAHU ZNICIT TO PRATELSTVI MEZI NIMI.ALE MUSIM MU TO RICT.NEDOKAZU SE MU DIVAT DO OCI.A NA TO JAK Z MYM MUZEM POPIJI PIVKO A KECA S NIM JAKOBY NIC A PRITOM MA V SOBE TOHLE HROZNE TAJEMSTVI JE MI Z TOHO FAKT DOST SPATNE

Vendulka (Út, 3. 6. 2008 - 14:06)

Páni Evi to máš pravdu to je fakt mazec!!! Taky bych z toho byla asi dost zaskočená, ale myslím, že děláš dobře že mu to řekneš, asi bych se zachovala stejně. Na lžích se nikdy nic stavět nedá natož pak vztah.

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 14:06)

takze jak jsem psala ze se stal mazec to ten ze nas spúolecnej dlouholetej kamarad muj i manzela dohromady byl vcera u nas dnes odjel a zacal mi psat divny zpravy o sexu.zarazilo me to a tak jsem se ho zeptala co to znamena a on mi nekolikrat napsal ze me miluje a ze ke me chova lasku,moc me to mrzi protoze jsme meli vsichni tri skvelej kamaradskej vztah a vim ze timhle se to vsechno znici.protoze ja to memu muzi povim protpze ho miluji a chci k nemu byt ve vsem uprimna.citim se ted fakt hrozne je mi to moc lito.a pritom ten kamarad vi ze chcem miminko ze jsme byli na umelym.postavil me do tezke pozice ja ho mam rada ale jen jako kamarada.nechci memu muzovi vzit nejlepsiho pritele ale rict mu to proste musim je mi z toho dost zle

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 12:06)

Konečně super IQ test ke kterému dostanete i certifikát, záruka kvalitního výsledku. Vyzkoušejte http://cz.iq-test.eu/?d=12534

Vendulka (Út, 3. 6. 2008 - 11:06)

Tak to mě bohužel nečeká ani ta kmotřička. Co vim tak kámošky nejsou ani jedna věřící a když jsem se někdy zmínila, že já jsem křtěná měli z toho tak akorát záchvat smíchu. Od sousedů taky asi nic bydlíme tu nově, a lidi tu moc neznáme a ty co jo tak si k nám akorát tak chodí stěžovat na hlučnýho pejska. A teta? Hrozně bych chtěla být aspoň teta, ale bohužel myslím, že ani to teď nebude, moje ségra myslím, že dítě zatím nechce a já za to Bohu děkuju, protože kdyby ho měla mít s tím debilem se kterým teď je, kvůli kterýmu jsme já a můj přítel museli odjít z domu protože to byl fakt teror tak chudák dítě a já bych si z toho asi hodila mašli, já ještě pořád doufám, že se s ním ještě rozejde. A z přítelovo strany, mají teď v rodině hodně problémů a s bráchou se vůbec nebaví, protože si taky našel nějakou holku, co nakukala tomu jeho bráchovi, aby sebral všechny peníze z dědictví po jejich babi a tomu mému nedali ani ťuk a rodiče na to taky nic neřekli ještě s tím souhlasí, že to měl všechno dostat ten jeho brácha jen protože je starší. Prostě nespravedlnost.
No takže mě nečeká ani moje mimi a asi ani žádné v mém okolí.
NÉ! Ba ne! Mam kamarádku která se o mimi pokouší, ale nejde jim to, ale já doufám, že jim to vyjde co nejdřív.

Nedopadnem takh (Út, 3. 6. 2008 - 11:06)

http://www.theshapeofamother.com/

Zuzka (Út, 3. 6. 2008 - 11:06)

Jo a ta kamarádka...Není to fér..Moje nej kamarádka čeká taky druhé. U prvního se snažili 1 měsíc a teď 2!! No je to nějaká sparvedlnost? Ale jsem moc ráda, že si nemusí prožít ty stresy co já a ani omylem bych jí to nepřála..Na její mimi se moc těším a nejspíš mu půjdu i za kmotřičku, tak jak prvnímu chlapečkovi :-)..Tak to se těším..Ale už se těším i na to, jak ona půjde za kmotru mému dítěti :-)..Kéž by to bylo brzo....

Zuzka (Út, 3. 6. 2008 - 11:06)

Eviku stejně tomu nerozumím..Jaké by jsi měla těžké deprese? Jak by se to jako projevovalo?? No ale asi je pro Tebe těžké o tom psát, tak na to kašli..Jen jsem se to snažila pochopit.
Vendulko je to na prd si shánět práci, když víš, že chceš mimi co? Prošla jsem si tím taky..V původní práci jsem pořád doufala že otěhotním..Měla jsem tam slušné peníze, ale zase šílenou zodpovědnost, prac. dobu a nervy..Tak jsem holt přešla ke svému obchodnímu partnerovi, který mi nikdy tolik peněz nedá, ale mám tu větší klid..Bohužel když jsem k němu nastupovala, tak jsem se cítila taky dost blbě..Říkala jsem si "tak on mě přijme a já mu třeba za měsíc odejdu na mateřskou" hnusný pocit viny jsem cítila..No, teď už jsem tu 3 měsíce a pořád nic, tak mě to přešlo, ale to co si asi prožíváš teď, to Ti vůbec nezávidím.

Reklama

Přidat komentář