Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 22:06)

HANI1 JE FAKT,ZE VSUDE JE NECO.A OHLEDNE TOHO DOKTORA.K TAKOVYMU BLBOVI BYCH UZ NESLA.DNES JE SPOUSTY DOKTORU NA VYBER.RIKAM SI TAKY ZE NEJSEM NEJHORSI I PRESTO ZE JSEM SE SPRAVILA O NEKOLIK DESITEK KG.ALE TO VIS KDYZ VIM JAK JSEM VYPADALA PRED ROKEM,NA PSYCHICE TO TAKY MOC NEPRIDA.A TIM I RAPIDNE SNIZUJI MOZNOST USPESNEHO OPLODNENI.JA TO VSECHNO VIM.ALE CO MAM DELAT,KDYZ MI TO NEKDY,TEDA DOST CASTO DO TY KEBULE VLEZE.JISTE VIS O CEM MLUVIM VID

Hanka 1 (Út, 3. 6. 2008 - 22:06)

Já jsem napsala příspěvek 2 min.před tebou!! Nebo ti jako nestačím??:-)))

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 22:06)

TAKZE KOCKY VYPADA TO ZE UZ TU NIKDO NEJSTE NO NIC POCKAM DO 23 HOD A KDYZ SE NIKDO NEOZVETE PUJDU SPAT A ZITRA SE VAM URCITE OZVU JAK TO VSECHNO VLASTNE DOPADLO

Hanka 1 (Út, 3. 6. 2008 - 22:06)

No Evi, ona byla ta moje kámoška na sexuologii na minulý měsíc na prvním odběru spermií a teď jeli na druhý.Výsledky jim přijdou poštou.Každopádně tam byli u nějakýho doktora na pohovoru a ten jí řekl, že musí zhubnout, že nechápe, jak chce otěhotnět, když má takovouhle nadváhu.že i spermie mohou být aktivní jak chtějí,ale sádlíčko udělá svoje.To je přístup doktorů, co?Oni tam jeli s nervama a on jim tohle řekne.Ona se ani nezmohla na odpověď a odjela.Je jasné, že nadváha je špatná,ale já když přijdu na gyndu kolikrát a vidím tam ty ženské, tak jsou některé daleko silnější než kamarádka nebo já.No je to síla.
Jinak vím Evi, co máš se ségrou taky za trápení, denně to čtu a pamatuju si to, všude je hold něco, je fakt, že dluhy za něj neplatím,ale taky je to momentálně na pytel a vadí mi, že se do toho zapojila i máma, s tou se ted rozhodně hádat nechci.

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 22:06)

CHRUSTI TY SE MNOU NEMLUVIS

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

PETO1 TEN ROZHOVOR S TIM KAMOSEM ME PRAVE ZE CEKA ZA CHVILI UZ CHAPES PISNI

Petra3 (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

Ty jsi číslo, Petro!

Petra1 (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

Holky, jednou nám to vyjít musí...A basta!
Evíku, tak jak jsi to vyřešila? Já bych to udělala, jak psala Hanka, napřed bych řekla tomu ,,kámošovi", ať s tím hned přestane, jinak to manželovi budu muset říct. Neříkej, že by z toho neměl strach...
A vlastně - proč být v depresi z toho, že se chlapům líbíš?...:)))

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

CHRUSTI NAPSALA JSEM TI EMAIL MRKNI TAM A PISNI PROSIM

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

HANI1 JA MAM TEZ POTIZE Z VAHOU DOKTOR MI REKL ZE TO NA OTEHOTNENI URCITY VLIV MA ALE V ZIVOTE MI NEREKL ZE JSEM TLUSTA A ZE MAM ZHUBNOUT PROSIMTE K JAKYMU DEBILNIMU DOKTOROVI TO TA KAMARADKA CHODI ZE JE NA NI TAKHLE HNUSNEJ DEBIL JEDEN.NO A NEBOJ U TEBE V RODINE SE TO JISTE UROVNA.U KAZDYHO TO DRIV NEBO POZDEJI BOUCHNE.A KDYBYCH JA TI MELA PSAT CO MI PROVEDLA MA POVEDENA SESTRICKA TO BY SES DIVILA.DO TED ZA NI PLATIM DLUHY.ZA KRAVU JEDNU NO NIC MYSLIM NA TEBE AT SE TI TO V RODINE SROVNA. OZVI SE JESTLI CHCES RADA POKECAM PAPA

chrusta (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

ahoj holky.dneska se toho nic moc nestalo takze nemam o cem psat.depky pokracuji.ty ale zmizi az budu tehotna.driv tezko.Marketko moc na tebe myslim a je mi to strasne moc lito.je to hrozne nespravedlivy.drz se.budem bojovat spolu ano?

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

TY BLBEJ ANONYME TAK JSME KUNDY NO A CO ZA TO TY NEJSI ANI TA KUNDA POKUD JSI ZENA A POKUD MUZ TAK ANI CURAK TY JSI PROSTE A JEDNODUSE NICKA TO JE MNOHEM HORSI VER MI

Hanka 1 (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

Ahoj holčiny, tak se zase po delší odmlce ozývám, i když to tu čtu denně,ale jsem tu už fakt někdy unavená z těch prudilů. Já mám dnes taky suoer den, pohádala jsem se s bráchou, to je asi poprvé za život, kdy jsme si vjeli do vlasů a moc mě to mrzí,nechci to tu nějak rozepisovat, to by bylo na dlouho,ale zapojila se do toho i naše máma,s tou jsem se taky chytla,s manželem taky výměna názorů,no pohnojenej den:-(((
Jinak držím palce Markétce a taky na ní moc myslím.A ty si Evi nedělej těžkou hlavu, vím, že je to prekérní situace,ale jsou horší věci, určitě to půjde nějak vyřešit, nejdřív si promluv s tím kamarádem,asi bych to udělala spíš o samotě než rovnou před manželem,aby se pak ten jejich kamrádksý vztah dal ještě nějak udržet.Hlavu vzhůru, všechno nějak dopadne.Holky ten život je u mě poslední dobou jenom o nervech a jak pak člověk má otěhotnět??? Jinak taky jsem slyšela jak jste psali o tom orgasmu, je že to špatný, že stahy dělohy vypudí spermie!! Takže radši dřív anebo vůbec:-)
Jinak moje kamarádka byla s přítelem na druhém spermiogramu a přijela celá nešťastná, protože jim tam ten doktor řekl, že je tlustá a musí zhubnout, jinak že neotěhotní, ani kdyby spermie byly superlepší.To je včudu, já mám taky s váhou docela problémy.
Tak se mějte hezky a zase někdy ahoj.

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

HOLKY TED JSEM VAM PSALA A ZASE SE TO ASI NEULOZILO KRUCINAL.MARKETKO ZITRA NA TEBE BUDU MOC MYSLET A HLAVNE SYE OZVI JU.NO A KOCKY PETRO1 A VENDULKO MAM PEKNOU DEPKU MUJ MILOVANY MANZEL JE NA PIVKU Z NASIM SPOLECNYM KAMARADEM KTERY ME MILUJE JE MI Z TOHO NA NIC MALA USLA TAK POPIJIM VINKO OZVETE SE HOLKY JE MI ZLE PA

EV IK (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

MARKETKO BUDU NA TEBE ZITRA MOC A MOC MYSLET HLAVNE PAK DEJ VEDET JU NO KOCKY MOJE PETRO1 A VENDULKO TAK MAM STRES JAK BLAZEN TED USLA MALA TAK POPIJIM VINO MUJ MILOVANY MANZEL JE NA PIVE Z NASIM SPOLECNYM KAMARADEM KTERY ME MILUJE JSEM UPLNE NA DNE

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

idiote ty takový problémi nemáš ty jen zaděláš a o víc se nestáráš anoi že my ženy trpíme radši mlč jsi ubohem a nemáš vubec soucit ani nerozumíš ženám takový chlapi stojí za hovno umí jen komentovat a nic víc

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 20:06)

bože vy ste kundy

Pavla (Út, 3. 6. 2008 - 20:06)

To je mi líto,snad to jednou dopadne dobře a mimča se dočkáš..

Pavla (Út, 3. 6. 2008 - 20:06)

To je mi líto,snad to jednou dopadne dobře a mimča se dočkáš..

Markéta (Út, 3. 6. 2008 - 20:06)

holky, nemám čas Vás číst, zítra jdu na revizi dělohy... Je to strašný, jsem tak smutná, ani nevíte jak... Brečím kudy chodím...

Ale jsem odhodlaná bojovat, objednám se na genetiku, imonobiologii a uvidíme, co nám vyjde...

Holky držte se...

Papa Markéta

Reklama

Přidat komentář