Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

Tak sem se jen uplně zbytečně přesvědčila o tom co minule! Navíc tam tich tipů není ani 100, jen 50 a v podstatě se i některé jen několikrát opakují a je tam jen to co se tak ví mezi lidmi, jako je ten kontryhel, kyselina listová, dát polštář pod zadek a nohy nahoru, že tlustý holky neotěhotní atd...prostě jen tyhle tlachy! a to mě stálo 100korun na jednu SMS, ach jo, že já se vždycky necham tak napálit...=o(

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

TAK PAK DEJ VEDET CO JE TAM ZA TIPY JO DIKY

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

Normálně dam tu stovku za tu SMS a stáhnu si to. Když budete pak někdo chtít tak vám to pošlu, já už sem ochotná zkusit vše. A ta stovka už mě nezabije.

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

Hm nenapíšu =o(, všechno mě to štve, kdyby jsme se nemuseli tolikrát stěhovat nezačala bych tu blbou antikoncepci znovu brát a neměla bych takový zpoždění a mohli jsme se snažit o miminko v klidu dál...a ne tohleto!?Všechno je to nějak na prd =o(

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

VENDULKO VSECHNO JE MOZNY TAK SI PRO JISTOTU TEN TEST KUP A UDELEJ TREBA NAM PAK NAPISES RADOSTNOU ZPRAVU

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

NO TO TI ROZUMIM TAK TI PREJI ABY JSI SI TAM CO NEJDRIV ZVYKLA

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

Holky teď sem si přečetla že těsně po vysazení antikoncepce je velký riziko otěhotnění! Jak jsou ty hormony prý zblázněný tak pak že to jde samo. Já dřív četla že jde otěhotnět až po tom co se dostaví první menzes. Tak teď zase nevím. Teď sem si tohle přečetla a vzpomenu si jak mi ráno bylo špatně a mám chuť běžet do lékárny pro nějakej test. Ale je to blbost.

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

Já jsem kousíček od Plzně. Vyrostla jsem v Blovicích to jest na Plzni jihu, ale teď jsme se museli přestěhovat tak jsme s přítelem našli byt v Horní Bříze to je zase na sever od Plzně. Nemám to tu ráda, ale snažím se kvůli příteli. Ale je fakt že když sem doma jakože v Blovicích nechce se mi tamodsud pryč.

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

AHOJ JA JSEM TED MELA VAZNY ROZHOVOR JINAK JSEM OD CESKYCH BUDEJOVIC A TY VENDULKP ODKUD JSI

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 13:06)

jo a jinak ted sem jeste koukala na ty stranky jak.otehotnet.cz a tam píšou že to aktualizujou pořád a průběžně tak třeba se tqm objevilo něco co tam tenkrát když sem si to stahovala nebylo. Vy to někdo máte stažené?

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 13:06)

No jo když tam máš tatínka a manžel je zvyklý dostávat teplé jídlo tak to je jiná.
No jasně, já vim, že se nechceš vychloubat, ale dceruška musí být opravdu úžasná!
Tady neprší naopak tady je horko jako v peci se z toho uplně orosuju. A odkud vlastně jsi?

Návštěvník (St, 4. 6. 2008 - 12:06)

A co ted tvoris ty eviku?:-)

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 12:06)

ja jsem varila veprove maso na zampionech a se sosem k tomu brambory a jeste bramborovej knedlik varim kazdy den musim bydli s nami i muj tatka a manzel kdyz prijde z prace ma rad teple jidlo jinak mas pravdu nechci machrovat ale ma dcera je fakt jak panenka.taky uz ji chtgeli do reklami ale mame na to z muzem odlisne nazory takze jsme to nakonec zavrhli a co ted tvoris taky u vas prsi

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

Re: Četli jste to?: Tak sem nejdřív nevěděla že je to zrovna tohle, tak sem se na ten odkaz koukla a to už sem myslím, kdysi četla myslím, že to fungovalo tak že sem tam za hafo peněz poslala SMS a na oplátku si mohla stáhnout ty jejich "tipy jak otěhotnět" ale bylo tam v podstatě úplně prd. To co vám řekne každá holka. Jsem to myslím vyhodila i se starým počítačem.

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

Jo to si já taky myslím, ať je silnější hlavně v pohodě, ale zase na druhou stranu chci, aby něco shodit kvůli tomu mimi, třeba se mu pak u mě bude líbit víc tak přijde ;o).
Jééé EVIKU ty musíš mít opravdu krásnou holčičku! Ani nevíš jak ti jí zavidím! Ba ne. Přeju ti jí ;o). Ale fakt musí být rozkošná.
Co budu vařit? No já ani nevím, on přítel chodí na obědy v práci, takže doma už si o teplé jídlo řekne málokdy, stačí mu ten oběd, a mě je vždycky líto vařit jen pro mě samotnou. Ale už dlouho sem neměla teplý jídlo, tak bych možná mohla zase pro jednou udělat nějaké to kuře v alobalu. Nebo teď mě napadlo, že tuhle jsem si stáhla nějakej receptík, vidíš to, si mi ho připoměla, hned se na něj juknu. Stejně budu muset do krámu, došel mi med do toho kontryhelového čaje, a bez medu (když nechci cukr) se ten čaj opravdu pít nedá.
Tak sem to našla, tak si to asi ukuchtím, je to nějaké kuřecí maso na pórku a rajčatech. A jako přílohu píšou bulgur =o/, tak to nevim co je, nevíš to?
A co budeš kuchtit ty? Ty asi vaříš i pro holčičku a mažela, že?

Četly jste to? (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

http://www.jak-otehotnet.cz/

Zuzka1 (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

Holky,máte někdo zkušenosti s Femibionem?

Zuzka1 (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

Hani1,řekla bych,že ten doktor se k tvojí kamarádce zachoval hodně neprofesionálně a já být na jejím místě,tak změním doktora a jednak bych se hlavně řídila tím,co by mi řekl ženský doktor.Takový doktor by si u mě už neškrtl.A navíc pokud si něco platím,tak mám nárok na kvalitu poskytované péče.

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 11:06)

zuzi1 mas pravdu je jedno kdyz je nekdo silnejsi hlavne ze je v pohode

Zuzka 1 (St, 4. 6. 2008 - 10:06)

k těm kilům navíc.Když jsem začala abstinovat, nabrala 20 kg navíc a vůbec nijak mi to nevadilo.Jednak jsem chlast nahradila sladkým a jednak mi pracovaly nervy,takže jsem opravdu hodně jedla čokolády.No a od února jsem nastoupila na nové odd.,vdala se a přestěhovala se a hned je deset kilo dole.A zase je to díky nervům.Ale tohle není dobrá cesta.Diety jsem nikdy nezkoušela.A nějaké kilo navíc mi teda fakt nevadilo.

Reklama

Přidat komentář